• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
inc deny aj 2x do roka to ide :slight_smile: nejaka americanka tusim mala 5 deti za rok, trojicky v january, este v sestonedeli zas otehotnela a v decembri dvojicky...tomu hovorim plodna zena :grinning: :grinning: :grinning: takze januar a december to istia :slight_smile:
inas aj sestricka mi spominala, ze mali jednu tetusku, co nemohla otehotniet, ani pri Hermanovi nic, ze dosla k nim, mala slabe embrijka, tak jej dali 3, chytili sa secky, takze porodila 3ky a do roka otehotnela prirodzene s dvojkami :slight_smile: takze ma 5 detvakov a trha si vlasy(obrazne samozrejme :slight_smile: )
22. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus zaciatok tehotenstva sa tak vlecie nie??ja si to pamätam prve tyzdne pomalicky lebo som kazdy den pocitala a potom som sa uz na to vybodla ked som prekrocila 12tyzden tak to zbehlo rychlejsie :sunglasses:
22. máj 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny Dankovcik je zlaty chlap, aj aj by som chodila na male kukat kazdy tyzden jak Pariškova :slight_smile: ale kto by to cvakal :unamused: ahoj Dafy, nebojaaaaaaaaaaaaaaj, sak ta caka krasne tehulkovanie :slight_smile:
22. máj 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy mi hovor nieco, straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne sa to vlecie :grinning:
22. máj 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus to ukazovali aj v telke tusim su z Kosic ma trojicky dievcata myslim skoro 5rocne a 2rocne dvojicky tiez dievcata
22. máj 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem do toho mesta.
ahojte :slight_smile:
22. máj 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám plán, v októbri rodím, do marca keď neotehotniem, idem do SPLNu, skúsim, či mi nedá poisťovňa nejakú výnimku, ak nie,no tak si platím, muž musí zarobiť a skúsim druhé IVF, teraz som mala len 5 vajec a tri prežili, tak to musí byť IVF. Mama sa chytá za hlavu, ale mojko nie je proti, on je nadšený, že chcem mať s ním veľa detí.
dafy mne to ide ešte aj teraz strašne pomaly, veď ešte ani v polke nie som a furt sa bojím.
22. máj 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy ja som to nevidela, len co sestricka spominala...sila, same baby :slight_smile:
ahoj piskotka, prijemne nakupy :slight_smile:
deny, ja som mala downa 1:200 a pri preratani 1:1953.... tiez ma dank. uistil, ze mala je uplne v poriadku... tiez vsetko poriadne pozrel..... totiz my uz len podla veku mem riziko 1:160..... krvou sa to nejak upravuje.....
to je super, ze uz zacina malinke bublinkovat...... :dizzy_face: je to nadherny pocit.... a uz sa to bude len zintenzivnovat.... :wink:
mala ma uz malo miesta, stale sa mi niekde zakliesni a potom sa natahuje.... niekedy je to az neprijemne.... :slight_smile:
no to teda dufam ze aj ked raz otehotniem nezazijem take peklo ako pri prvom tehotenstve.vsetky saty co som mala nakupene mi boli na prd :angry: od tretieho mesiaca som prelezala v nemockach :angry:
dafy vazne? a to co sa stalo?
aj ja uz stem bublinkovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat hehehe
22. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, či ale nejak neškodí často chodiť na utz, ja som už bola asi 7-8 krát.
a srdiečko je úžasné lynduš, nevidíš nič iné len ako tam skacká, ja som sa rozrevala, čumel Hredzi, ale bolo mi to jedno.
22. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny dobry plan :slight_smile: mne ten moj odsuhlasil iba tri, ze vraj staci :grinning:
22. máj 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny a on ti to ukazal? mam mu povedat, nech mi to ukaze? aj ja chcem vidiet :slight_smile: mno nezistilo sa, ze by to nejako skodilo, ale nieje to overene...smirovala by som neustale, s miskou na bruchu, jak pisala zajacik :grinning:
22. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuuuuuuj babule by som si dala nagetky a slat z mekaca, ale asik by som sa zblula...ach jaj
22. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dankovčík je úžasný, aj mužovi sa páčil, pozeral malého, začal od hlavičky a muž sa opýtal na pohlavie, tak on, že pozor pozerám hlavičku, tam to nie je a ďalej sa to rozvíjalo, rehlila som sa, brucho sa natriasalo a malý lenivec furt len spal, musel ho zobudiť a malý hneď prštek do pusy, no len spí a je, celý muž.
lynduš bublinky sú fajn, ale musíš byť v kľude, lebo je to fakt veľmi jemné.
počula som, že kopance už poriadne bolia, ale aspoň katy vieš , že je tam a je v poriadku.
lyndus mala so boreliozu v tehotenstve

deny casty ultrazvuk asi az tak neskodi ja som ho mala kazde 2tyzdne :wink:
hej ukázal, ani som nemusela pýtať, len foto nerobil, vraj mu nešla tlačiareň.
Ja nechápem ako môže byť tehotným z jedla zle :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny by som ti dopriala, co to je za žuuuuuuuuuuuuuuužo hehe...v kuse si hladna a ked nieco zjes, ides vyblut aj hrube crevo hehehe mno ja si budem pytat, ak bude secko ok a bude tam srdiecko a aj obrazok, snad to bude fungovat :slight_smile:
juuuuuuuuuuuj dafy a to kde si chytila? vraj je to v tehu dost nebezpecne...ale mala je ok, vsak?
22. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypínam net, od rána tu sedím, nepíšte veľa, lebo večer nestíham čítať.
22. máj 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus rok pred tehotenstvom som lapila kliesta vybrali sme ho ale mi ostal cerveny flak a ja som to nechala tak ze to prejde vobec som nevedela ze nieco take existuje no a potom som otehotnela co nechapem lebo uz som mala v sebe tu chorobu a ona sa prejavila v 3mesiaci.potom som uz len spadla z noh a uz som nevstala ochrnula som.takze si ma zacali pohadzovat z jednej nemocky do druhej spravili mi dvakrat lumbalku a zacali ma liecit.bolo to o drzku lebo niektory sa vyjadrovali tak ze sa z toho asi nevysekam ale nakoniec som dopadla dobre aj mala o nu sme sa najviac bali bolo to peklo na zemi.v 8mesiaci ma zacali odznova ucit chodit ako take 1rocne dieta brutalita ale je to zamnou :unamused:
22. máj 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piskotka ja do gelnice vobec nechodim, iba ak mi treba novy obciansky alebo pas, mne sa to mesto vobec nepaci a pochybujem ze tam nieco kupis :wink:
neviem 3? ja este neviem kolko mi zostane :zipper_mouth:
22. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dafy som rada ze to dopadlo dobre a teraz si budes uzivat tehotenstvo :dizzy_face: :dizzy_face:
22. máj 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dafy tak to je teda sila :confused: :confused: :confused:
autor
melisska zostane minimalne 15 :sunglasses: :sunglasses:
jo vazne melisska, budes dnes volat, ako sa dari krpcekom?
22. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule co budete dnes rozit na obed? mi dochadzaju napady :unamused:
22. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska ja som mala pri Emmke 3 a vidis jedno sa uchytilo :grinning: predtym tak daval to si pamätam.teraz davaju po dve lebo sa rodi vela dvojiciek.
ja som si aj teraz pytala 3 on povedal ze ked chcem tak ok ale potom mi nakoniec dal dve lebo ja som mala cisarak a mam narusenu tym padom maternicu.
22. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj tak si myslim ze keby som mala 3vlozene urcite by sa jedno uchytilo do kelu :angry:
22. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus ja zemiakovu kašičku a vyprazane kuracie rezne zeleny šalatik k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok