Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
25. máj 2009

a som si povedala ze ked to nevyjde tak pojdem tento rok k moru este nikdy som nebola 😝

iba v Irsku a to je o nicom studene more 😠

dafy
25. máj 2009

lyndus ja ich mam vonku uz 10rokov .jeden mi vytrhli a skantrili ma 3hod.som sedela na stolicke a taka mlada DRmi ho tahala tak si vies predtavit krvaky ani nechcem o tom hovorit bo mesiac som trpela jak kon bo mi ho roztrestila na kusky a sa mi to vsetko zapalilo to bolo peklo premna .preto dalsi uz si nedam vytrhnut radsej budem mat raz za 3mesiace take bolesti ako teraz 😨

kukulik30
25. máj 2009

ahojte, kuknem sem,ale melisska sa este neozvala, ako dopadla 😕 tak asi este oddychuje 😵

dafy a ja som tak nastavena, ze to urcite vyjde, tak dufam, ze nebudem sklamana 😅 asi zacnem rozmyslat aj nad opacnym vysledkom 😕

ixi...prijemnu sluzbicku 🙂

lyndus asi si uz dost mudra...ta preto uz sa zubok nehlasi 😀 ja mam este vsetky styri, ale netusim v akom su stave, hadam v dobrom, tiez mi vychadzali tak nejak postupne, na strednej nic, ale potom vysiel prvy a na vyske pokracovali ostatne 😀 to bolo asi tym navalom uciva 😀 😀 😀

lyndus
25. máj 2009

hehe kukulik to je mozne... uz so s5, mam vraj zapalene dasno, coz ma celkm tesi, bala som sa, ze to bude zub... mam si to takym roztokom vytierat, tak snad zaberie 😀
dafy, o trhani zubu mudrosti mi ani nehovor...mne ho v novej nemocke jedna velmi sikovna doktorka vytrhla tak, zr mi tam zaniesla infekciu jak svina, antibiotika uz nezabrali, zahnisalo mi to tak, ze som sa skoro zadusila, museli mi to cistit operacne, stravila som dva tyzdne s hadickou v krku v nemocke a potom este mesiac PN doma, silene len pomysliet, odvtedy mi hned po trhani nasadzuju antibiotika preventivne a za 3 dni neviem, ze mi daco trhali.. zato som sa bala, ze to bude zub, neviem, ako by som to teraz zvladla 😒

lyndus
25. máj 2009

dafy, ty si bola v Irsku? a co si tam robkala?

lienka2
25. máj 2009

baby, ked ste si davali robit predoperacne interne pred odberom, tak vam normalne akceptovali listok od hermiho? mne povedali, ze musim mat od obvodnej lekarky.. 😖

dafy
25. máj 2009

lyndus bola som tam za manzelom raz na 6 mesiacov a druhykrat na 7mesiacov 😎

lyndus
25. máj 2009

lienka tak to si teda nepamatam, ale myslim, ze som mala listok z centra...
dafy, manzel tam precuje, ci pracoval? ty si bola na dofce, ci tiez za pracou? inac sa chystam cez vikend robit bazovy sirup a mam postup, ktory sa da potom pouzit aj na medovku a mätu...sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, narobim sirupy hehe, tusim sa tomu nadava ze sindrom zahniezdovania, aj ked je to trochen skor, nie? 🙂

melisska
25. máj 2009

Ahojte babulky,
Tinuska ma velmi potesila, ze ma prisli pozriet aj s Filipkom do Splnu, 😵 naozaj, neviem to ani napisat ako som sa na vas tesila, a ako mi vyhrkli slzy,ked som pocula Filipka plakat na chodbe 🤐 Posilam vam velku, sladku pusinku 🤐
taellka, uz sme pofotili aj nove babenka, len manzel to ma vo svojom mobile, tak ked budem moct dam ich do albumu 😉
No 9 embryjok mi zmrazili este v piatok a z ostatnych su krasne 4 blastocyty, z ktorych tri mam v brusku a velmi ich lubime, nech sa to skonci akokolvek a jednu este zmrazili
Dievcatka dakujem za podporu,som este trosku unavena, pojdem si lahnut, len trosku ostanem na nete, kym mi sestricka pride pichnut injekciu

melisska
25. máj 2009

Kukulik my sme prisli domov iba o 13:00 na hematologii som boal trikrat 😝 tak som trosku unavena 😉

melisska
25. máj 2009

lienka2 tak chod ku svojmu obvodnemu a on ti moze zobrat aj krv a ostatne pojdes na interne 😉 ja som nemusela ale mam na internom kamaratku 🙂

lyndus
25. máj 2009

meliska super, tesime sa s tebou z takeho nadherneho vysledku 🙂 to budu minimalne dvojky, alebo trojky, ked su take krasne 😀 😝 😀 to sa bude kocikovat 😀

katy2
25. máj 2009

melisska, gratulujem k babulkam...... teraz to VYJDE, a mozno aj niekolkonasobne 😉 drzim palce a myslim na teba aj na babulky..... drzte sa.... 😵 😵 😵

kukulik30
25. máj 2009

melisska 😵 😵 😵 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer....akurat , ked mi dosla sms, sme boli na zahradke a polievali 😀 mam obrovsku radost 😵

zajacik...
25. máj 2009

Caute SPLNiecka, nejako vas nestiham 😅
Melisska pisala som ti na bab@tku 🙂
Gisel aj ja mam endometriozu. Mne po laparke navrhli polrocnu liecbu v umelom prechode, niektorym babulkam pomoze a otehotneju po nej, nam sa to prirodzene nepodarilo tak sme v januari boli na IVF, to tiez nevyslo. Ale Hredzi povedal ze ta liecba bola zbytocna, ze sme mali ist hned na IVF. Drzim palce aby ti to vyslo ako Jespere 😵

melisska
25. máj 2009

Lyndus, Katy Kukulik, Zajacik dakujeeeeeeeeeeeeem, ste zlatucke ako vzdy 😵 😵 😵 viete, ze by ma potešilo aj jedno babetko, len nech su zdravé 🤐
Lyndus ako sa citi nasa tehulka? tt pomaly pribudaju 🙂
Katy a vy s Hankou 🙂 37tt uz sa to blizi a budes ju drzat vo svojom naruci,velmi vam to prajem 😵
Kukulik tak szrejme ste urodu dobre popolievali 😉 otravujem, ale musim, kedy prides-pridete nas pozriet 😎 😵
Teraz som sa zobudila, vlastne ma zobudil mobil 😀 😅

petronelka77
25. máj 2009

Ahojte 🙂 .
Melisska, blahozelam...to budu aspon dvojcatka 🙂 .

melisska
25. máj 2009

Peti 😉 🙂 ahoj, aj tebe pekne tt pribudaju 🙂 tehulky tak nam poslite tehubacilky, vy nas zanedbavate 😀

kukulik30
25. máj 2009

melisska, rada by som prisla, mozno aj sama so Samkom, len nerada s nim cestujem sama...ako dlho trva cesta do Nalepkova so SNV?

kukulik30
25. máj 2009

pytam sa preto, ze mu je zle v aute 😒

kukulik30
25. máj 2009

ja som prave odpichla stvrtu vcelicku 😉 ani krv mi netiekla 😀
melisska po kolkych dnoch pichania si sla na odber...ja len sa pytam, ci stiham to predoperacne, vysledky z krvi si mam vyzdvihnut streda , stvrtok, tak snad sa v piatok niekde dostanem na interne, aby som uz s tym mala pokoj na tyzden 🙂

mima263
25. máj 2009

ahojte 😉
melisska: nech sa bambuľkám u Teba páči 😵
kukulik: 4? a koľko ešte? ja som v tomto ešte fakt nováčik, tak nemám tušáka koľko dní sa vlastne pichá 😅

kukulik30
25. máj 2009

mima, tak cca 10- 12vceliciek 😉

petronelka77
25. máj 2009

Melisska, mas pravdu, nejako sa tu na tehu bacilky pozabudlo, tak posielam za plnuuu naruc, chytajte🙂
TT 🙂 TTTTTT 🙂 TTTTTT 🙂 TTTTTT 🙂 TTTTTT 🙂 TTTTTT 🙂 TTTTTT 🙂 TTTTTT 🙂 TTTTTT 🙂 TTTTTT 🙂 TTTTTT 🙂 TTTTT
Kukulik, zvladas pichanie v pohodicke?
Lyndus, ako nevolnosti? Neustupuju?

mima263
25. máj 2009

jaaaj tak vidím, že som naivka, ja som tipovala takých 8 😝

kukulik30
25. máj 2009

petka, ale ano..prvu injekciu som troska stresikovala,ale teraz uz to v pohode zvladam pri pozerani telky 😀
a chytam si zopar virusikov 😵
ako sa mas ty?

kukulik30
25. máj 2009

mima, ale to v pohode zvladnes, 4 vcelicky hore dole 😉

melisska
25. máj 2009

kukulik autobusom 35 min. autom 20 min. 😉

melisska
25. máj 2009

peta chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀
kukulik odber so mala presne na 12 den od prvej injekcie, takze v stredu ides na kontrolu 🙂
mima ja som pichala 10 dni, ale napr. Janka pichala 16 dni 😉 je to individualne. podla toho ako reaguju vajecniky a ke velke su folikuly, ked su 17,18mm vecer o 21:00 hod. sa pichne choragon a o dva dni je odber 😝

dalida
25. máj 2009

Melisska, ahoj. 🙂 Takze bambulky uz mas v brusku. 🙂 Mam velku radost. Ja som dnes odoslala ziadost do poistovne. Este nie som rozhodnuta, ci to skusime teraz alebo az v septembri... Uvidime. Prajem vsetko dobre. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre