• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
Dalidka dakujeme :dizzy_face:
Ja som tiez IVF odkladala po neuspechoch na neskor, ale teraz mi uz sestricka povedala, aby som isla na to hned nie po pol roku :slight_smile: dalidka ona vie preco to hovori :dizzy_face:
25. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulkienky :slight_smile:
melisska mno pomalicky ubiehaju, mohli by aj rychlejsie :grinning:
Petronelka, zial neustupuju...a ty ako? este debatis so zachodovou misou? :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedy ides na utz? ja vo stvrtok, alebo piatok, uz nech to je a mame srdieckoooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, tak to nie je az take zle ...20 min, ale najradsej by som sla aj s manzelom , keby nieco ze som pri Samkovi :unamused:
ano v stredu kontrola, ja ratam, ze na tyzden bude odber v pondelok alebo utorok , streda najneskor :dizzy_face:

dalidka, ahoj, ja by som necakala..ale to je na tebe :wink: melisska ma pravdu,sestricka vie , preco odporuca hned jedno za druhym :slight_smile:
25. máj 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v stredu sa tam nik nechysta do Splnu?
25. máj 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
kukulik pod na skype prosim
25. máj 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kukulik, aj vy zahradnicite? :slight_smile: hej hej, sestricka kazdemu hovori, ze najskor sa chyti ked ides jedno za druhym...
25. máj 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooj moja, idem :grinning:
25. máj 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus, tak trochen, to vlastne svokrovci,a le my sme sa kustik prizivili...a teraz su momentalne na lieceni, tak musime polievat aj ich cast :grinning:
25. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, to prizivovanie poznam, my sa tiez tak u svokrovcoch prizivujeme :grinning:
25. máj 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ...my mame taky fliacik a na nom len cibulu, hrasok, tekvicu, cuketu a zopar priesad kalerabov..tak sa to da :grinning:
25. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno my sme na tom este lepsie...svekrus nasadi, polieva, pozavara a my len vytahujeme kysle uhorky z pivnice hehehehehehehe... a este vyzierame hrasok a jahody, ked su :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko...posielam virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
26. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :dizzy_face: chytaaaaaaaaaaaaaam :grinning:
26. máj 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus to je dobra svokra :grinning: ...nasi svokrovci maju este aj viac , oni vsetko mozne aj nemozne,ale zase pre nich je to pasia, tak nech si sadia....len ked to treba stale polievat :grinning: :grinning: :grinning: ale mame radost, ked to tak pekne rastie
26. máj 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: krasne tehu ranecko zelame a tehu virusiky posielame TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :-hej hej kukulit, zlata svokra, oni tu zahradku maju presne tak isto, zivotabudic a pasiu, maju tam zemiaky, paradajky, uhorky, cuketu, cviklu, hrasok, mrkvu, cibulku a kopec inych hluposti :grinning: a ovocne stromy, cernice, jahody, mno kopec toho je :grinning: a sedenie s grilom tam maju postavene, takze zakazdym ked sme tam pogrilujeme nieco, popolieva sa, proste vikend v prirode...aj nam to dobre padne, ked niesme stale zatvoreny v byte :slight_smile:
26. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda kukulik, prepac za ten preklep :sweat_smile:
26. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky.Prajem vám krásny slneční deň. :slight_smile: :sunglasses:
26. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus no akoby som citala o ich zahradke, presne tak :grinning:

inak ja uz mam teda riadny ovulacny hlien :sweat_smile: to znamena, ze hormon uz zabera :grinning:
26. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulocka aj tebe krasny dnik :sunglasses:
26. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik, aspon vies, o com hovorim hehehe... mno to je super, ja som to nikdy nevedela rozoznat, ja som mala vytok takmer permanenntne a ziaden doki si s tym nevedel rady, takze o beriem ako normu :grinning: a ako sa citis?
26. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citim sa celkom fajn, ale vzdy po pichnuti ma boli hlava vecer, rano uz pohoda, a vecer po pichnuti opat...uz si na to zvykam, nie to silna bolest..da sa :grinning: vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim vsetko :slight_smile:
26. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz vlastne v case mojej normalnej ovulky, tak asi preto sa to este zintenzivnilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, sak sme nejake bojovnice, pre bobacikov secko :grinning:
26. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den :grinning: ja som len teraz vyliezla z postele :grinning:
Lyndus a zuzka chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face:
26. máj 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Prave som prisla z dalsej kontroly, mala ma uz 3318g, je o tyzden az dva popredu, takze sa nam to veeeelmi blizi..... do utorka si mam vybavit predoperacne, v utorok dalsia kontrola a pomaly ideme na to..... :dizzy_face:
vsetkym vam drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej katy, silne drzim palceky tesim sa na Haničku :dizzy_face:
Vložila som do albumu dve nove fotky, nie do IVF, ale do druheho :wink: co vy na to? :grinning: :dizzy_face:
26. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zase som tu sama :frowning2:
26. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj melisska tehulka :slight_smile:
26. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varim si akurat kapustnicu, ale nemam nist udene, teraz na maso nemam moc chut, tak bude iba s bujonmi, taka kapustova polievka :grinning: mno ako sa ti dari melisska, si sa vybuvala? :slight_smile:
26. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lynduska, nie som sama :dizzy_face:
26. máj 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok