• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
ee, veru niesi :slight_smile: paradna torticka, xixi... a ten chlapcurik je rozkosny, taky by ma veeeeeeeeeeeeeeelmo potesil, juuuuuuuuuuuuuj :slight_smile:
ahoj katy, tak uz si fakt vo finale :grinning:
26. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lndus :grinning: a ten chlapcek je od Tinusky, ktora so mnou chodila do Splnu a teraz v januari porodila tekeho krasneho chlapceka :dizzy_face:
26. máj 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, filipko je uz velky fesak..... kolko uz ma? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: strasne to leti..... tinuska len teraz testovala..... a akeho velkeho chlapa uz ma doma :dizzy_face:
pozdravuj babulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lyndus, no uz sa nam to krati.... ratam, ze do dvoch tyzdnov bude mala na svete :wink:
26. máj 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy :dizzy_face: ma 5 mesiacov :dizzy_face:
babulky pozdravené :dizzy_face:
idem vyvesit pradlo a potom som naspat :wink:
26. máj 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuuuuuuuj katy, ty sa mas, uz aby bol januar a aj my budeme mat doma nasho chrustika :grinning: ale koncom tyzdna bude aspon srdiecko silne ako zvon :grinning:
filipko je vazne fesacisko :slight_smile: bola sa Tinuska pochvalit?
26. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus nie, my sme sa dohodli, bola ma pozriet aj s Filipkom
:dizzy_face:
26. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vyvesit deky pre malu aj ja.... periem uz posledne veci, kym mam cas :wink:
26. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy len si priprav :wink: :slight_smile:
26. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak katy, pripravy su dolezite :slight_smile:
mno ak sa nam zadari, pojdeme sa urcite pochvalit, nech ma sestricka radost :grinning:
26. máj 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuuuj babule zas ste mi secky zdrhli :frowning2:
26. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte splniecka

Meliska super takze si si dala nakoniec 3 bambulky.jedno sa z nich naisto ujme :wink:

lyndus manzel uz je doma iba on tam pracoval 3roky ale uz rok je doma
26. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte melliska mooc sa teším za bambulky, nech ťa pokuskajú na veky vekov, no aspoň na 9mesičikov :grinning:
extra špeciál :grinning: :grinning: pre teba..
:grinning: :grinning: tttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttttttttt :grinning: :grinning:
a včera ako som hovorila s sestričkou, spomínala, že tam niekto plakal, tak som myslela, či nie kukulkin malý a to tinucha bola...
a jasne aj vám..tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

katy ešte kuštik a jedeeeš :wink:
26. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Dafy, mno to hej, aj ja by som sla na taky vylet :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus mozno na par dni potom by ta to omrzelo.je tam onicom pocasie :sunglasses:

tak ako kedy ides do Splnu uz vies?
26. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este stale nie, az zajtra bude mangel vediet, ci ide na sluzobku vo stvrtok, alebo piatok... snad uz vo stvrtok budeme moct ist :grinning: aj ty ides vo stvrtok, ze? a ty si tam co tak dlho robila? ci si tiez pracovala?
26. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile:
Melisska ja len ze Filipko nema este ani 4 mesiace, ajked vyzera na viac. No ale ak si to poplietla kvoli tehudemencii, tak ti je odpustene :grinning:
Katy pomaly ale isto sa blizite do ciela :slight_smile: Ja uz sa tak tesim ked nam tu ukazes svoju vysnivanu Hanicku :dizzy_face:
26. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja som tam nepracovala .bola som tam s malou kvoli mangel.lebo tam nechcel ostat sam sme mu chybali :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuska chytaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
zajacik :sweat_smile: mas pravdu :grinning: odpusti mi :grinning: a pozrite si v mojom albume cakame....nove dve fotky :wink:
26. máj 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy :wink: :dizzy_face: ano tri, ja neviem ci mi to pomoze otehotniet :slight_smile: , ale skusila som :zipper_mouth:
26. máj 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska ja som už pozerla, ja stále lešujem..aj taelkine aj cmukine som videla, teraz už aj tinuchinho :grinning: a čochvíľa bude aj katy mať, tak už sa neviem dočkať..
26. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajaj ale sa nalepí, neboj a keby len jedno :dizzy_face:
26. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska no ty musis byt tehulka, lebo nejako zabudas... uz si raz pisala ze si vlozila noe dve fotky a etraz zase :grinning: Tak nech ta tehulky pekne oprskaju nech sa na teba nalepi co najviac :dizzy_face:
26. máj 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meliska tentokrat je to tutovka :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne som si ešte aj predstavili tú starú herečku ako to vravela, že tutovkaaaaaaaaa
26. máj 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajacik :grinning: :grinning: :grinning: nieco na tom bude :grinning:
Mimusa. dafy :slight_smile:
26. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, o tom niet pochyb, urcite si tehulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuc, uz sme doma...uspala som Samka, uz bol v meste neposlusny a s placom sme dosli domov..ale to asi aj z toho slnka :grinning:
26. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Filipko je krasnucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kukulik ako znasas inekcie zatim v pohodke?
26. máj 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus a teraz uz pojdes posledny krat na usg k Hredzimu?
26. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok