• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
mno co sa rehnis ty jedna, ja som bosorka, tak sa moc nesmej, aby neboli tri :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. máj 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus prosim ta posli mi tie recepty na ten sirup
26. máj 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafynka hned :slight_smile:
26. máj 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ti to poslala v IP, su tam dva recepty, pisala som ti to aj v poste, ale pre istotu baza sa neoplachuje, lebo na nej potom vela neostane...ked tak skus oklepat chrobacikov :grinning: alebo sa zachytia pri precedeni, trochen nechutne, ale patri to k tomu :grinning:
26. máj 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus a to uz teraz mozem ist zbierat?
26. máj 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram cez okno ze uz ma kvety to u suseda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale sa prehynaju az cez plot tak si šmajznem :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šmajzni :slight_smile: hned po rozkvitnuti mozes zbierat, je tam najviac stavy a pelu, tak je to najlepsie :slight_smile:
26. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a podla poctu kvetov das mnozstvo vody
26. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam aj mätu aj medunku na zahrade tak spravim aj taky teda skusim hadam sa mi podari :grinning: :grinning:

dakujem za recept
26. máj 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno aj svekrusa ma na zahradke, tiez vyskusam... ked to bude dobre, nasejem viac :grinning:
26. máj 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni zac :wink:
26. máj 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pozriet ci su rozkvitnute
26. máj 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno na Bankove zacinali cez vikend, tak podla mna budu ... kde to vy byvate? na Peresi? ak ano tak tam urcite :slight_smile: a ked bude mat baza bobulky, tak mam recept na senzacny mnam mnam likerik :grinning:
26. máj 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy tak ked u sesada ta to bude vyborny sirup :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zdravym vas vsetky
Ja som bola dnes u svojej gyn. - marodka predlzena o dalsi mesiac...
26. máj 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera :dizzy_face: tak len oddychujte s babulkou :slight_smile:
bosorka, kde si? :grinning:
26. máj 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska - a ty ako, si doma? citis sa nejako inac - ci ani nie?
26. máj 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som doma na PN, citim sa dobre :zipper_mouth: dnes ma trosku boli brusko :zipper_mouth:
26. máj 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska tu som tu, co by si rada? :grinning:
26. máj 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co mi vestis???? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno minimalne dvojky, ale dnes si bola vyrehnana, tak mozno aj tri hehe, to bude nadeleni :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lahnut, boli ma brusko :unamused:
26. máj 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranecko bambulky :slight_smile: melisska ako brusko?
27. máj 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy, ako dopadla prehliadka susedovej bazy? :grinning:
27. máj 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
Lyndus ahoj - ako ? zle stale ci uz menej?
27. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jespera, ja ti ani neviem...ked jem iba osoleny chleba, polievku a kyslej kapusty a sem tam nejake ovocie, tak to celkom ide...ked prudko vstanem, tmie sa mi pred ocami, ale da sa tp vydrzat... jedna znama prve 4 mesiace mohla jeste len chleba s dzemom, tak mam este celkom pestry jedalnicek hehehe... a ty ako? ides zajtra na utz? ja asi az v piatok, ale uz sa neviem dockat, snad uz budeme mat srdiecko a secko bude ok :slight_smile:
27. máj 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem zajtra, tesim sa. Mne uz ani zle velmi nie je, rano sem tam si to hodim - ale nie je to nic strasne. A co sa tyka varenia - mam s tym problem, nic mi nejde na chut...takze tiez len take blbosti jem. Drzim palce na piatok - srdiecko uz urcite veselo bije.
27. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno to teda dufam :slight_smile: ved to, ze ani mne nejde nic na chut, maso nemozem ani citit a to som fakt masozravec... u mna to istia Tic Tac, ked mi zacne byt bluvno jeden si dam a prejde to, aspon ciastocne... juj sa uz velmi tesim, budem si pytat obraztek, dufam ze ma nezakiluje pohladom Hredzi hehehe
27. máj 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambuľlky.
Tak ja som bola včera na tú krv, a môj šiesty zmysel mal 100 % úspešnosť - nevyšlo to :pensive: :pensive: :pensive: Ja už mám posledné 4 mraziačiky, tak uvidím, kedy pôjdem..
melisska, gratulujem k bambuľlkám a veľmi silno držím palce, aby to vyšlo a boli to minimálne dvojičky :grinning: :grinning:
Všetkým vám prajem krásny deň :dizzy_face:
27. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuuuuuuj piskotka, to mi je velmi luto moja :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak snad to mraziacikom najblizsie vyjde :slight_smile: budeme mocinyyyyyyyyyyyyyyyyy drzat prsteky
27. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok