• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
cavte zubrienky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak konecne som sa prebrala k zivotu vcera sme mali gulas z roboty a dost som to prehnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale uzt je to ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
piskotka, je mi to luto :pensive: ale nevzdavaj to..... babo na teba caka..... pride ten spravny cas.... prajem vela sily do dalsich chvil
27. máj 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Piskotka :pensive: :pensive: :pensive:
Zdravim vsetky SPLNiecka :wink:
27. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Vám všetkým, idem do práce
27. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :dizzy_face:
lyndus brusko ma prestalo boliet okolo pol deviatej :wink: no ale inac uplne nic :unamused:
piskotka dakujem, aj ja ti budem silne, silne aj s ixinkou drzat palceky :dizzy_face:
ixi necudo ze si to prehnala, keby bola prilezitost, tak aj ja by som to uz poriadne prehnala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
katy ahooooooooooooj :dizzy_face: Hanicke cmucik
:zipper_mouth: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
piskotka je mi to luto ja uz mam tiez len 3 embrya :wink: melisska ako sa citis? katy este vladzes mojko?zajacika ahoj :grinning:
baby ja som pisala dokimu a on mi normalne odpial :grinning:
27. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
melisska ja som pila cez dajake breny hrusku ceresnu tatransky vietor(52%)..........no hruza svalovicu mam a este aj spalena som od slnka :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixinka a co si sa dozvedela? ahojte zajacik, katy :grinning:
27. máj 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi dobre si urobila, ja by som sa tiez potrebovala uplne sa odreagovat :wink:
27. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixinkaaaaaaaaaaaaaaaa pekne hehehe... ten Tatransky ja poznam caj, ale pokombinova si slusneeeeeeeeeeeeee hehehe... ale raz za cas nazaskodi... dnes sla kukulik na kontrolu, ze?
27. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus ahoj ja placem, llebo sa bojim ze to nevyslo, som to ja truba :angry: :grinning:
ano kukuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik drzime palceky na pekne foliky a endometrium :grinning:
mne sa uz zda ze som zavisla od umeleho len sa tam tterpem trpim a nic, no ale kaslem na to, nebudeme si kazit naladu zato ze bude burka :grinning:
27. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aspon som vcera nanic nemyslela bolo mi konene super :grinning: :grinning: :grinning: doki mu som napisala vsetko o tom spineni ze odkedy a ako a co mam robit ci to daco ovplinuje.....a na druhy den mi odpisal :grinning: :grinning: :grinning: mozu to sposobovat lieky a mam si dat pavzu 2 cykly a potom sup na ket :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
melisska neplac!!!!!!!!! chces pozadkuj? LE INAK TA CHAPEM ALE ROBIA TO AJ HORMONY VSETKO JE TAK AKO MA BYT A TY BUDES MAT DVOJCATKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska, hanicka dakuje za pusinku :wink: :dizzy_face: a hlavne nestresuj..... vyjde to... ved mas v brusku 3 nadherne babulky..... urcite to tentokrat dobre dopadne..... hlavne pokoj a hladkaj brusko :dizzy_face:
ixi, ja sa uz citim ako slon.... zajtra si idem k svagrovi vybavit interne predoperacne....
ahojte vsetky :slight_smile:
27. máj 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska neplaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac, ja bulim pre kazdu hlupost a som strasne nervna, sa vyhovaram na tehu hormony :grinning: urcite to dopadne super, mas nadhernych bojovnickov, urcite sa zahrizkali az hruza a pustia sa az o 9 mesiacov :grinning:
ixinka super, mno vidis, aspon sa odborne vyjadril...ked nabehnes na dalsi KET este mu to na utz pripomen, nech ti to vysvetli aj osobne :wink:
27. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy tak to ti verim ale uz to dlho nepotrva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hanicku mas prisebe
27. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda zahryzkali, uz ani neviem co pisem, zeby tehu demencia? :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lyndus tak tomu ver ze mu to poviem myslil si ze mi da ine lieky alebo daco :wink:
27. máj 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby mne sa tak nechce ist do poobednajsej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ixinka ani sa ti nedivim, mne sa tiez nist neste, aspon ze mam od vcera kapuztnicu navarenu, nemusim varit :frowning2: ten nizky tlak mi vobec nerobi dobre :confounded:
27. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lyndus tak si pekne lazkaj a bubkaj ja nemozem lebo tu kosia a mna to znervoznuje a treba mi ist daco robit ale ja som este stale v pyzamku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm rada by som , ale mam tu zas na strazenie sesterkinu malu, take 14 mesacne babo, strasne jej chutia slane keksiky tak jej vysvetlujem, ze je to pre nu nezdrave :grinning: a snazim sa jest tak, aby ma nevidela :grinning: trenujem xixi
27. máj 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lyndus tak aspon mas veselo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej to mam, boze ja by som spala az hruza hehe... mno co uz, pojdem vecer skor :grinning:
27. máj 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na chvilu nam vypli elektriku, ale uz to fakčíííííííí :grinning:
27. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik uz vie vsetko, len my nie :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno veru, ale ona sa urcite ozve aj s infoskami :slight_smile:
27. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ste tu? ja mam take susaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no bolo mi to treba? :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak len pekne pi moja :grinning: :grinning: :grinning:
ja som si trosku polezala, lebo zase zacalo silne boliet brusko, ale zachvilu to preslo, myslela som si ked teraz nadostanem karmy tak nikdy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok