Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
28. máj 2009

dobre ranko nikto nikde 🙂

tak ja idem na pol jedenastu 🙂 drzte mi palce aby mi aspon dve bambulky ostali na vklad pa 🙂

melisska
28. máj 2009

Dafyyyyyyyyyyyyyy , budeme na teba silne mysliet a pri tom drzat palceky 😵 a iste ostali 😀 podla mna by ti zavolali keby nie 😉 ale poznam ten pocit 🙂 😎

piskota80
28. máj 2009

dobré ránko bambuľky,
dafy silno držím palčeky, určite ostali všetky 🤐 🤐

melisska
28. máj 2009

Ahoj piskotka 🙂 ako sa mas 🙂

piskota80
28. máj 2009

ešte trošku lepšie ta nevytrimem 😒 😒 😒 😒 ale, bolo mi už aj lepšie, čakám na MS, bruško už poriadne bolí ale ešte sa nespustila, tak verím, že to bude čoskoro. Ako sa cítiš ty - tehuľka? 🙂

lyndus
28. máj 2009

ahojte babulky, mno dnes som si teda prispala 😕 😕 😕 😅 😅 😅
Dafynkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, silno drzim paluchy 🙂
melisska, dnes uz lepsie, asi preto, ze slniecko svieti 😀
piskotka 😉
dnes mala ist jespera na utz, ze? ja idem zajtra, juuuuuuuuuuuuuuuuuj, sa tesim 😀

melisska
28. máj 2009

Piskotka , neviem ☹ predvcerom vecer ma bolelo silne brusko asi hodinu, potom preslo, vcera ma bolelo okolo 11:00 hod. tak isto len pol hodinu , potom nic, bojim, ale ked nic tak nic, nezabijem sa, nie? 😉

lyndus
28. máj 2009

neboj melisska, mna behom tych cakacich 2 tyzdnov tak palilo podbrusko, ze som myslela ze hned kramosim a vidis 😀 urcite dobre bude 😉

piskota80
28. máj 2009

neboj, melisska, tentokrát to určite vyšlo 🙂 🙂 lyndus, na zajtra silno držím palce na ultrazvuk. Ja idem do práce, tak toho veľa nenapíšte, lebo potom nestíham všetko čítať 🙂
majte sa

melisska
28. máj 2009

lyndus neviem 😉 som niejaka sklesla 😎

melisska
28. máj 2009

Idem skocit do obchodu po zemiaky 😉 hnad som naspat, teraz mam vychadzky 😝

lyndus
28. máj 2009

piskotka, tak prijemnu pracu zelame 🙂
melisska, co dobreho ides robkat? ja sa chystam francuzaky, tak uvidime, co na to moj zaludok 😀 vcera som obedovala kapustnicu, to bolo v poho, ale na veceru som si dala zavinaca a to som asik uz prehnala...baby mne bolo tak strasne zle...este o desiatej vecer som blula 😒

dafy
28. máj 2009

tak to mam uz za sebou 😝

ostali dve 6 až 8 bunkove uz ich mam v brusku 😀

melisska
28. máj 2009

lyndus ja varim fazulovu, ze si prevetrame creva 😀 a masko so zemiakovou kasou 😀
ale kapustu mnaaaaaaaaaam, dala by som si povedat 😉
dafyyyyyyyyy tak teraz si bruska hladkame dve 😉 🙂

dafy
28. máj 2009

meliska 🙂 🙂 nevies kolko bunkove si mala ty?

lyndus
28. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeej dafy supeeeeeeeeeeeeeeeeeer, mno vidis a tak si sa bala 🙂 my mame este tri zmrzlinky, tak by nam aspon dve z toho mohli vyjst na dalsie bambulo 🙂 a kolko si ich mala ty? ozaj, ako si dopadla s tou bazou? 😀 😝
melisska ja strukoviny moc nemusim, najskor cerstvy hrasok 😀

dafy
28. máj 2009

lyndus mala som 5 zmrazene ale zrejme asi po PK aspon tak vravela sestricka.
dve sa po rozmrazeni vyvjali dalej len teraz neviem ze ci je to dost dobre ked boli 6 az 8 bunkove.

ano sirup uz mam hotovy len nedala som 3kg cukru ale 2 a pol fajnucky

zajacik...
28. máj 2009

Ahojte 🙂
Dafy opatruj bublinky 🙂

jespera
28. máj 2009

Ahojte,
Lyndus - bola som dnes, len ta sklamem, kocka vedla mna tiez bola - a nejde im tlaciaren, takze foto nebude...
Srdiecko bije, vypisal spravu, a dajte potom vediet ako to dopadlo - zlaty bol Hredzi, bola som aj za svojou gyn...takze takto som ja dnes behala od jedneho ku druhemu...

melisska
28. máj 2009

Jespera blahozelam k srdiecku 🙂 😵 No a to foto nevadi, hlavne ze ste vporiadku 😵
Dafy to je super 😉 🙂

lyndus
28. máj 2009

dafy super 🙂
jespera vazne??? aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ja som stela fotkuuuuuuuuuuuuuuuuuu, kurna 😀 😝 😀 mno co uz, snad sa nam este postasti 🙂 nevies, chodi sa tam aj na dalsie utz, alebo uz u svojho lekara?

katy2
28. máj 2009

ahojte 🙂
dafy, opatruj bublinky a hladkaj brusko 😵
melisska, ty tak isto 😉
jespera, gratulujem k srdiecku 😵 😵 😵 co tam po fotke, hlavne, ze je srdiecko 😵
ja uz mam vybavene predoperacne interne..... 😉

jespera
28. máj 2009

presne tak Katy,
Lyndus - mna uz poslal papa k svojej gyn., a vyratal 11.1.10, a kocka co bola so mnou jej termin vysiel 13-teho, a tiez jej uz daval spravu pre obvodneho gyn, takze predpokladam ze zajtra to bude tvoja posledna navsteva..
Melliska - zdravim dvojicky.. 😉

cavik
28. máj 2009

Pekný deň dievačatá

Jespera.....gratulujem k srdiečku, krásny pocit, že ? Ja som tiež nemala fotku od dr. Hr., ale natočil ku mne monitor a ukázal mi, ako vyzerá malilinké bijúce srdiečko 🙂 🙂

melisska.....držím Ti moc, moc prsty, nech je to tentokrát to "pravé orechové" 😉 🙂
dafy....aj Ty opatruje bublinky, nech je doma súrodenec 😉

piškótka, dalidka....mrzí ma, že to nevyšlo ☹

katy....a nemáš to predoperačné nejako moc skoro ? 😉 Mne ho robili až v nemocke deň pred sekciou 😒

a ešte vítam doma jakubka ( to som tu dávno nebola ) a chválim sa....videla som Taellku a jej drobčekov....veľmi im to spolu pristane, Olinko spinkal a Karolínka sa nosila....krásne dievčatko 🙂 🙂 🙂 🙂

kukulik30
28. máj 2009

Ahojte kukucky 🙂

predovsetkym blahozelam jesperke k srdiecku 😵

a dafy k 2 krasnym bobacikom, nech si pekne hoveju v brusku, dlho dlho ..az 8, 5 mesiaca 😀

katy..tak uz mas predoperacne 😉 super , nech to vsetko dopadne na jednotku 😵

ja som si tiez bola dnes vybavit predoperacne, raz dva, posedela som si tam hodinku a pol...to sa da, hlavne , ze je vsetko ok...akurat mi vravela internistka, ze mam menej draslika, tak mam papat bananiky 🙂

dafy
28. máj 2009

dakujem vam vsetkym 😎 som rada ze aspon dve bublinky bojuju dalej 🤐
idem si troska pospinkat dajaka unava namna prisla 😀

melisska
28. máj 2009

jesperka , pozdrav odovzdany 😀 len jedno sa urazilo lebo su tri 😀
katy hladkam moje bublinky 😉 prajem ti aby si bolo co najskor a bezproblemov so svojou hanickou cmučik 😵
cavik dakujem 😉 🙂
Kukulik, hodinka a pol sa da 😉 a bananiky, bananiky, bananiky 😀 😀 😀
ja som truba, mala som hotovu polievku, dala som do nej mlieko z chladnicky a bolo uz pokazene ☹ tak varim odznovu, ale bude to trvat dlho lebo uz nemam namocenu fazulku 😝

kukulik30
28. máj 2009

melisska, tak to by nastvalo 😖 ja som dojedla polievku, nalakovala som si nechty a cusim, lebo Samko spinka 😀

lyndus
28. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej melisska, to je smola, hnusne mlieko ☹ mne sa akurat zemiaciky dorabaju, idem skontrolovat 🙂
kukulik sikovnica, ze si secko vybavila 🙂

kukulik30
28. máj 2009

lyndus, ja sa uz tiez chystam na francuzaky, asi na nich pride v sobotu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre