• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
:slight_smile: No isti mi to zemiakova kaša a udene kare na cibulke :wink:
Ja mam francuzske rada ale moj mm velmi nie, tak ich robim zriedka :slight_smile: Ak sa mi este dnes ta fazula uvari :grinning: zajtra spravim ku nej palacinky :dizzy_face:
28. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavik, predoperacne plati 2 tt, do 2tt bude mala na svete... Dr. to uz nechce dlho natahovat.... Je dost velka.... a keby horelo, tak mi este raz spravia v nemocke, ale co viem, tak viacere si musia vybavit predoperacne samy..... v novej je to tak....
28. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jespera gratulujem k srdiecku :slight_smile:
Katy nech uz prejdu 2 tyzdne, ja uz chcem vidiet vas pokladik :slight_smile:
Kukulik, Cavik, Melisska a vsetky ahojte :dizzy_face:
28. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katy, ty ides do novej rodit? preco, mas tam gynekologicku?
kukulik, melisska, mno ten moj francuzaky tiez moc nemusi, preto ich robim cez tyzden :slight_smile: popapam sama :slight_smile:
ahoj zajacik :grinning:
28. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko, ahoj :slight_smile:
lyndus, do novej idem rodit preto, lebo to mam najblizsie, tam som aj lezala v 13-14tt a tam mam aj porodnika.... a aj preto, lebo ma najlepsiu starostlivost o babenka, keby sa nieco nedajboze stalo.....
28. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajacik :wink: :dizzy_face:
Katy velmi sa tesime na Hanicku :slight_smile: :dizzy_face: drzkam palceky obidvom :dizzy_face:
Lyndus dobru chut :wink:
Boli ma hlava asi od PC
28. máj 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre popoludnie, kocendy. :slight_smile:
Melisska, ty tehulka jedna :grinning: :dizzy_face: ako sa mas? Brusko je fajn priznak, vies budu dve, tak sa ti hlasia k "zivotu" uz od teraz.
Dafy, bublinkam v brusku prajem, aby tam ostali az do porodu... :slight_smile: Aj ja som teraz mala 8 a 6 bunkove...
Katy, tebe prajem, aby si sa po sekcii dala do kopy co najskor a vychutnavala si malu Hanku... Ach, jaaaj :dizzy_face: coskoro bude s tebou. :dizzy_face:
Cavik, dakujem, ze si na mna nezabudla. Nevadi, 2. IVF to isti, no nie? :wink:
Jaspera, takze uz srdiecko tlcie ako zivot, hej? Tak len nech sa aj nadalej bublinocke dari. :dizzy_face:
Vsetky vas zdravim a prajem vsetko vsetko dobro sveta.
P.s. Piskotka, my do toho pojdeme opat spolu? Ty na ket a ja IVF. Tak to vyzera, ze budeme tehulkovat spolocne. :dizzy_face:
28. máj 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem dievcata - ja mam pocit ze si to este stale neuvedomujem, tesim sa na Manzela - radost vo dvojici je krajsia ako o samote...

oóoó Melisska - taka krivda, ajejej, tak odkaz tomu tretiemu ze nech uz nebude urazene - specialne ho pozdravujem, hehe.
28. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska tak čo uz zacinas hladat nejake pekne kočiare pre trojcatka? :grinning: :grinning: :grinning:

dalidka dakujem aj ja ti prajem aby ti to druhe IVF vyslo na sto percent :sunglasses:
28. máj 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesperka no vo dvojici je to nadherne :wink: :slight_smile: dakujeme :slight_smile:
dafy :grinning: ja by som bola šťastná keby bolo jdno dieťatko
28. máj 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska ja si myslim ze ti to urcite vyjde - ved aspon jedno z troch sa musi uchytit, je to milionova sanca..
28. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :slight_smile:
28. máj 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, konecne som sa dostala na chvilu k vam. Vsetky vas pozdravujem.

Meliska drziiiiiiim palce, a nebojkaj lebo to uz visi vo vzduchu ze sa zadarilo. :grinning:
28. máj 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile: Prave som bola na stretku s Tinuchkou a jej prekrasnym Filipkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dalidka a kedy chces ist na 2.IVF?
28. máj 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=iXacZP7eP3U nieco na zlepsenie nalady v skaredom pocasi :dizzy_face:
28. máj 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko to je super...Filipko je krasnucky :slight_smile: isto ste si to uzili :wink:
28. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky kocendy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kukulik super uz sa ti to krati :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dafy blahozelam k babulkam nech sa fajne zakuskaju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
melisska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasperka gratulujem ku srdiecku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ajoj zajko, janulienka,lyndus, cavik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako sa mi mate?
28. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik, hej, uzili sme si to, nevedeli sme sa na Filipka vynadivat, aky je zlaty chlapcek :dizzy_face:
Ixinka citit z teba dobru naladicku, to sa mi paci :wink:
28. máj 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer :slight_smile:
a nikto tu nie je, asi pozeráte ordináciu.
jesperka tú tlačiareň má pokazenú minimálne od februára, vtedy som ja pýtala foto :grinning:
a držím palčeky novým tehulkám :slight_smile:
28. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, no krati...uz aby bola streda :grinning:
a co ty, ako v praci?
deny ahoj :slight_smile:
28. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambulky, krasny vecer vam prajem. Zajacik, ziadost som odoslala v pondelok a povedali mi, ze do dvoch tyzdnov by som ju mala mat. Ak by som to stihla este tento cyklus tak by som do toho aj sla...
28. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy zabudla som ti napisat, mne vkladali uz blastocysty :wink:
Vidim ze stretko dopadlo super, Filpko cmucik :dizzy_face:
ixi ahooooooooooj :slight_smile:
Dobru nocku :slight_smile:
28. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku SPLNIECKOVO :dizzy_face:
28. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
29. máj 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka dakujeme , ze na nas myslis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hned beriem zopar :grinning:

a krasny den zelam vsetkym :slight_smile:
29. máj 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranecko kocky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ixinka, ako sa mas dnes...ides do prace poobede?
autor
ahoj kukulik :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v praci?ale vela mame toho ale da sa :grinning: :grinning: :grinning: a ako sa dnes citis?
autor
kukulik ja mam dnes volno :grinning: sobota nedela mam dennu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok