• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
ale preco ja som mala PK nechapem ved mi to ani nehovoril ci si to nepamätam :unamused: ja som totiz pri DR jak vymleta fakt nedokazem sa koncentrovat na neho :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy 6 bunkové a 8 bunkove to su tri dni :wink: :grinning:
29. máj 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste :confused: za chvilku idem robit zemiakove placky ku polievke
29. máj 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze tri dni ved tak aj bolo v utorok odber v piatok vklad.sestricka vravela ze keby nebolo Pk tak by to zmrazili do 48hod.
nevadi ja som z toho aj tak jelen :grinning:
29. máj 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile: .

Pred chvilou som sa vratila od lekara a mame srdiecko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Melisska, Kukulik, Dafy, Katy, drzim palceky :slight_smile: .

Jespera, Lyndus, blahozelam k srdieckam :slight_smile: .
29. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespi dakujeeeeeeeeeeeeeem, hej hej dostala som spravu, odisla bez fotky :frowning2: co uz :slight_smile: hlavne ze je krpcek oki :slight_smile: este mi byva zle, teda skor tak tazko, neviem to definovat :slight_smile: ale inac nist valne ohladne priznakov :slight_smile:
melisska placky ku polievke? to je aka polievka :confused:
petronelka aj mi ti blahozelame k tomu tvojmu :slight_smile:
dafy nist si z toho nerob, ja mam v tom tiez chaos :slight_smile:
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, piatoceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný dník

jééééj, ďalšie srdiečka, supeeeer, gratulujem vám žienky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta, blahozelaaaaaaaaaaaaam, ze si sa nam ukazala, chodis do prace? :slight_smile: :dizzy_face:
Dafy no vcera sa mi podarilo uvarit tu fazulovu polievku sytu, a po nej ako druhy chod chcel mm zemiakove placky :grinning: chapandel? vy nerobite zem.placky?
29. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavik ahoooooooooooj, dakujeme :slight_smile:
melisska jasneeeeeeeeeeeee, ze robime, ale jeme ich s kyslou smotanou a nie ku polievke :slight_smile: ale asik som ta zle pochopila :slight_smile:
29. máj 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavik ahoooooooj, ako sa ma vase slniecko :grinning:
29. máj 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus ano nie ku polievke, ja som to nemyslela doslovne :grinning: ale sme sa vysomarikovali :grinning:
29. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeeeeeeeeeeee, chňapeme sa :grinning:
29. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska....slniečko momentálne spinká...inak sa má hádam aj dobre, nepočúva a odvráva :fearful: :zipper_mouth: :slight_smile:
meliska tu otazku s plackami som ti nepolozila ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale chapindel :grinning: :grinning: :grinning:
inak, také placky by som si aj ja dala, ale varím nám spolu s Miškom, a také mu ešte moc nedávam ......zabudla som vám včera napísať, že aj my sme do seba mastili francúzaky :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj myyyyyyyyyyyyyyy, nam zostalo aj na dnes :grinning:
29. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko svieti a pritom leje bude mozno krasna duuuuuha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus to uz mas kupene vsetko :grinning: :grinning: :grinning: tych macinkov mam ny mysli
29. máj 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus.....aj náš Miško mal takých mackov na kočiariku :wink: ...sú krásni :slight_smile:
29. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Splniecka, dakujem :slight_smile: .
Melisska, chodim do prace, tazke vobec uz nestiham pisat, lebo ked vecer pridem, tak som odrovnana :slight_smile: , ale poctivo vas citam a silno drzim palce, u Teba to budu 100% dvojciatka, mam citak :wink: , tak pekne lezkaj a oddychuj :wink:
29. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy :grinning: :grinning: :grinning: prepac ja polepetko :grinning: :grinning: :grinning:
cavik tak daj za mna slniecku pusinku :zipper_mouth: :slight_smile: a ked ho budes pocuvat, nebude odvarvat, ver mi :grinning:
Peta :zipper_mouth: :dizzy_face:
29. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavik vazne? a ktorych? aj Dafy, hracky by boli, uz len vsetko ostatné hehe :slight_smile:
29. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska.....díky za radu, asi na tom niečo bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lyndus....nemáš takých tam, my máme na 3 vešiačikoch 1 macka a 2 hviezdičky, ktoré po stlačení pískajú a sú na suchý zips, ktorým sa zapínajú na kočiarik :wink: ...ale je to z tejto sady modrých mackov v čiapočkách :slight_smile: ....a potom máme ešte z nattou zo sady Billy a Babetta ( tuším sa to tak volá :astonished: ) takú maňušku Billyho, toho mal Miško veľmi rád a na postieľke má také to omotávacie ako máš aj ty vo fotoalbume, ale zvieratká a aj samostatného levíka....sú krásne tieto hračky .....a aj drahé :unamused: :slight_smile:
29. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Petka, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, dalsie srdiecko pribudlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
melisska, a koho ze ti pripominam s tym upratovanim??? :grinning: zeby teba?...vies to je moja choroba, uchylka...alebo neviem ako to nazvat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulík....ahoj

idem ja urobiť smotanovú tortu pre krsniatko, kým cunami spinká, malo predvčerom 8 rokov ( aká už je veľká :astonished: :astonished: ), zajtra oslavujeme :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavik :wink: fiha, takze chystate oslavu..super, to uz je velka slecna :slight_smile:
29. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik ano ja som tiez v tom smere uchylna :grinning:
cavik nazov torty chutne znie :slight_smile: naozaj uz velka slecna :wink:
29. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz dost pobolieva podbrusko a ked sadnem, tak akoby mi vystupili vajecniky az pod rebra :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru cavik to su :slight_smile: kukulik, uz sa to blizi :slight_smile:
29. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok