Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cavik
29. máj 2009

torta je hotová 🙂 🙂 je aj s marhuľami, aj s jahodami a aj som dala na vrch jahodovú želatinu 🙂 🙂 , už len sviečky napichať 😉

ja nemusím teda upratovať každý deň, aby som bola spokojná, ale poriadok musí byť 😉 , ja ho tiež rada, ale aj ho rada robím, bez problémov, kedykoľvek a kdekoľvek 😉 🙂 🙂 🙂 ....koníček ako bič 😀 😀 ....ale dnesmi manžel konečne kúpil bicykel, tak bude aj iný koníček a keď nebudeme doma, nebude neporiadok ( aj keď prachu bude stále dosť 🙄 ) 🙂 🙂

kukulik30
29. máj 2009

ja uz som spat, prepacte , ze nieco napisem a potom sa po mne zlahne zem, ale ked ja robim sto cinnosti naraz 😀 a Samko sa zobudil, tak sme papali a uz sa hra a cakame, kym prejdu tie mraky , sadame do auta a hajde ku nasmu krsniatku 😵

melisska
29. máj 2009

Kukulik musis vela pitbez srandy

lulocka
29. máj 2009

Ahojte.Nie ako sa tie dni vlečú neviem sa dočkať ms.Trvá to večnosť

melisska
29. máj 2009

luločka trpezlivosť ruže prináša 😉

dalida
29. máj 2009

Dobry podvecer, kocendy. 😉 Vsetky vas zdravim a prajem krasny vecer. Kukulicek, moja, pijkaj vodicku nech sa to vsetko vyplavi pri piskani. Myslim na teba a silno drzim prstiky, aby ta OHSS minulo a babatka v brusku ostali (dve postacia?) 😀 😵

kukulik30
29. máj 2009

Dalidka 😵 moja pijem pijem, ale nejako do seba nedostanem viac ako 1, 5 litra..hadam to postaci 😅

pekny vecer kukucky ...ja sa idem venovat MM 😵 😀

melisska
30. máj 2009

Dobre ranko 😀
Kukulik kde sa flakaš? 😀
ja som smutnucka, moje bobiky, bojim sa ☹

kukulik30
30. máj 2009

tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...ahoooooooooooooooooooooooj 🙂

ale smutne nalady musis vyhnat prec 🤐 ....aby sa bobiky nebali tiez 🙂

melisska
30. máj 2009

Uz som vyhnala 😀 takze uz mas vybraty aj kocik 😀

kukulik30
30. máj 2009

no to sa mi paci melisska 😵 dobra nalada je zaklad vsetkeho 🙂
ano mam...treba byt pripraveni na vsetko 😀

melisska
30. máj 2009

ja som si terazt precitala august-september 08 ake soky som zazivala 😕 teraz uz nie 😀

melisska
30. máj 2009

idem nieco pozehlit, poobede ked mam vychadzky chceme skocit do SNV niejeke potraviny dokupit 🙂

kukulik30
30. máj 2009

tak sa zastavte u nas 😉

prestigio
30. máj 2009

Ahojte baby chcem sa vas spýtať ako vlastne prebieha odobratie vajíčka a jeho nasledovne oplodnenie???
Mala som totiž 2x za sebou missed teraz mam 2 mesiace po zakroku absolvovala som genetiku a hemologicke vysetrenia a zistili mi Robertsonsku translokaciu na genetike-spojenie dvoch chromozomov a odporučili mi umele oplodnenie teda odobrať vajíčka najst to spravne so spravnymi chromozomami a to oplodniť.
Srdečna vdaka za vsetky odpovede som z toho velmi zufala

melisska
30. máj 2009

kulkulik rada, ale ja mam len dve hodiny 😒 tak to by sme nestihli 🙂
prestigio, najskor musis ist na kontrolny UTZ , zoberu ti krv na hormonalny profil, potom ak je vsetko vporiadku podas ziadost do svojej poistovne, ckas na odpoved cca 3 tt, ked ju mas ides zase niektory DC na UTZ a KRV,DR. ti predpise vsetky lieky a injekcie, sestricka ti pichne decapeptyl, cakas 2tt na mrchu po nej ides na krv+utz a dr. ti povie kedy zacnes pichat inj,-hormony na rast vajok, budes chodit na kontroly , ked budu vajka okolo 17-18mm vecer pichnes choragon-inj. na vyvolanie ovulky, a o dva dni je odber v anasteze, hodinu si pospis, dr. vam povie kolko vajok ti odobrali, vtedy da manzel spermije a urobia oplodnenie, zavolaju ti kolko sa z nich oplodnilo a povedia ti kedy prides na vklad embryjok, ale okrem toho tebe treba urobit aj PDGI-vyberu zdrave embryjka. Dufam ze rozumies

kukulik30
30. máj 2009

prestigio...aha tu je aj tema ohladom toho PiDG..skus sa tam opytat, baby , ktore maju s tym skusenosti sa snad ozvu 🙂 ..a neboj nebude to az take zle 😉 drzim palce

kukulik30
30. máj 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... tu je ta tema 😀 som ju zabudla skopirovat do predchadzajuceho prispevku 😅

melisska
30. máj 2009

kukulik, nesli sme do SNV 😉

prestigio
30. máj 2009

melisska srdečna vdaka za popis je to taaaaaaka dlhaaaaaaaaaaaaa doba k babatku..............ale ja chcem

kukulik30 dakujem za tu temu spýtam sa tam srdečna vdaka

melisska
30. máj 2009

😵 prstigio drzim palceky 😵 Ale pre nas plati trpezlivost ruze prinasa 😉

melisska
30. máj 2009

kde ste vsetkyyyyyyyy 😔 ja som tu smauckaaaaaaaaaaaaa s mojimi bublinkami 😀

melisska
30. máj 2009

😀 ze smauckaaaaa-samuckaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

prestigio
30. máj 2009

melisska ty čakaš babatka?

melisska
30. máj 2009

prestigio. som po 3.IVF mam vlozene od pondelka 3 blastocysty 😉 tie som myslela 😀

melisska
30. máj 2009

http://www.obrazkyanimace.com/deti.html

Kukuk 😵 Ako si mozem sem skopirovat niektore deticky? Poradite?

jespera
30. máj 2009

Ahojte, pozdravujem Vas a prajem pekny vikend..

mima263
30. máj 2009

ahojte baby 🙂
melisska: ako sa máš? Pekne Ti to ubieha. Testíky pripravené? 😉

melisska
30. máj 2009

Ahojteeeeeee 🙂
Jespera ako tehulka? 😵
mimi ubieha az sa bojim 🤐 nie testy nemam 🤐

mima263
30. máj 2009

dobre 🤐
myslím na Teba a držím palce
práve dnes som rozmýšľala, že zachvílinku si týždeň po 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre