Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
1. jún 2009

huráááá, je to ok 😀 😀 😀

to nič aj mne sa to stalo 😎

deny3
1. jún 2009

mne zase ide varenie 😀 hlavne posledné týždne, a nie že iba mne chutí, ale muž sa nevie dojesť, inak už má väčšie bruško ako ja 😀
k Dankovčíkovi ma poslala lekárka, v 12 tt sa robia kombinované testy, berú ti krv a ten istý deň aj sono, už vtedy sa dajú zistiť vývojové vady, to stálo asi 7€, potom som bola v 17tt, lebo mi vyšli zlé triplle testy, to už bolo drahšie, 23€. Mala by si ísť k svojmu gynekológovi, ten ti povie a aj dá výmenný lístok, treba sa tam objednávať dosť dopredu. Neviem či tie vyšetrenia robia automaticky každej alebo len po určitom veku, veď sa opýtaš svojho lekára. Tá moja sa radšej istí a posiela všade, už minulý týždeň som bola na cukor, čo sa bežne robí po 24 tt, tak pôjdem ešte raz.

mimusa4
1. jún 2009

aj mňa poslala moja s výmenným lístkom na masarykovu

deny3
1. jún 2009

ahoj mimus 😀
meliska to si isto tehotná, tehotenské zabúdanie 😀
ja som bola v utorok na Rastislavke, tri veci som potrebovala, cukor, krvný obraz a lístok, cukor dve hodiny, paráda, krvný obraz paráda a šla som domov. Na zastávke mi došlo, že mali byť tri veci, niečo chýba, tak napäť.

mimusa4
1. jún 2009

deny ešte že to máš blízko 🙂

melisska
1. jún 2009

mimus 😀 😀 😀
deny a briem si za naruc tehuvirusikov 😉
zeby tehudemencia 😕

deny3
1. jún 2009

meliska z troch bude poriadna demencia 😀

deny3
1. jún 2009

ako mimus, malý kope? ten môj je posledné dni príliš aktívny, aj keď pohyby sú slabučké, ale sú. Hovorím mu malý, ale pohlavie ešte nie je na 100%.

mimusa4
1. jún 2009

ty kokso to bude sranda ak sa chytia až 3 bublinky..ako dve už máš isté..ale 😀

melisska
1. jún 2009

deny 🤐 😀 😀

deny3
1. jún 2009

pre nás by to bola sranda, ale čo chudera meliska?

mimusa4
1. jún 2009

deny ta kope..niekedy menej, potom viac, až si poviem, že ta čoo? a ja ešte stále vravím, že to..aj keď by to mal byť chlapec, eštepočkám čo povie moja dr. a keď potvrdí tak asi potom budem veriť viac..zatiaľ má oslovenie bábätko 😅 😀 😀

katy2
1. jún 2009

ahojte 🙂
tehulky, vam uz babenka pekne kopkaju v brusku 😵 😵 😵 ale vam to rychlo uteka..... 🙂
melisska, drzim palce 😉
pozdravujem kazdu z vas...... 🙂
ja idem zajtra zasa na kontrolu, tak sa snad dozviem, kedy sa stretnem prvykrat s malinkou..... 😵

lyndus
1. jún 2009

hehe mimus veru 🙂

mimusa4
1. jún 2009

tak melisska bude mať šokovú terapiu 😀

melisska
1. jún 2009

nesrandujte ja budem rada ked bude jedno 😀
idem do lekarne po piridoxin dosiel mi a hned som tu 😉
videli ste moje brusko 😕 take mam poobede a vecer este trosku vaccsie, rano je to lepsie 😝

mimusa4
1. jún 2009

aha katy 😉 to už bude na svete? tak nech to máš za sebou 😵 😵

deny3
1. jún 2009

ahoj katy, to máš naozaj za pár, úžasné. 🙂 Takže to bude sekcia naisto? aspoň sa vyhneš pôrodným bolestiam, nech sa ti potom rana rýchlo a pekne zahojí.

dalida
1. jún 2009

Dobry den, mile damy. 🙂 Srdecne vas vsetky zdravim. Stevka, tebe srdecne gratulujem 🙂 Mimuska, ty sa opatruj, tak aby v brusku boli aspon dve bambulky. 😵 🤐 😀 Katy, prajem tebe aj Hanke vsetko naj naj naj. Drzkajte sa a pockajte si na tu pravu chvilu 😉 😵 Tesim sa. Dufam, ze to bude coskoro 😉 Tehulky, snazilky aj vam vsetko naj sveta.

katy2
1. jún 2009

no bude to sekcia, mozno uz aj nasledujuci vikend alebo zaciatkom buduceho tyzdna 😉

mimusa4
1. jún 2009

waw melisska 🙂 tak to je už ako aspoň v 12tt 😀

a moje ste videli? mám nové v albe 😝

deny3
1. jún 2009

meliska ja také nemám!?

lyndus
1. jún 2009

oki, spytam sa dokiho...inac aj ten moj ma vacsie brusko jak ja, ale snad ho casom predbehnem hehe
inac tema tehu demencia...neviem co sme sa to bavili v sobotu vecer s drahym, nieco som nepochopila z filmu, ak sa na mna tak divne pozrel, ta mu vravim sa necuduj, to bude tehu demencia a on nic...som mu capla ze ty jeden, by si ma tu mal presviedcat, ze to vobec neni pravda a on mi na to ze: To ti mam klamat?!
Som sa normalne nasrala baby, chapete to... On si sice robil srandu, ale mne to teraz nejako moc ftipne neprislo hehehe

mimusa4
1. jún 2009

dallida nemyslela si náhodou melissku? 😀

deny3
1. jún 2009

aj ty si pekná mimus 🙂
ja nemám foťák, už je ale v pláne jeho kúpa, len muž vymýšľa aký, akokeby bol profesionálny fotograf.
Ja mám brucho aj bez tehotenstva, takže u mňa je ten rozdiel menší, ale doženiem.

lyndus
1. jún 2009

melisska sila 🙂 to mas vazne ajk v 20 TT, ja sice tiez mavam riadne, nafuknute a tak, ale taketo urcite nie 😕 😀 😝

deny3
1. jún 2009

mala si také bruško meliska aj pri predchádzajúcich ET a KET?

deny3
1. jún 2009

lyndus nič si z toho nerob, aj ja sa vyhováram na hormóny, ten môj mi povie, že prečo som ich mala aj pred tehotenstvom. ale inak je zlatý.

mimusa4
1. jún 2009

síce ale po toľkých vajkách sa nečudujem..a ešte keď sa zakusli toľko 😉 😵

mimusa4
1. jún 2009

lyndus deny, a keď sa tak vezme, koľko toho pozabúdajú naše polovičky a to ani nie sú tehu a ich bruchá? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre