Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
11. jún 2009

mne dosla hned,este skor ako som stihla ist na krv,ale vtedy som lezala v nemocke po transfere kvoli tomu hyperstimulaku, takze tam som zacala krvacat 🙂

vevericka80
11. jún 2009

kukulik ja som myslela na druhu mrsku...ta prva dosla do troch dni od vysadenia liekov

vevericka80
11. jún 2009

asi pockam na tu potvoru 🙂 len sa bojim ze pride v tej najnevhodnejsej chvili, ked budem na 3 dnovom skolskom vylete

kukulik30
11. jún 2009

aha, tak ta mi tiez dosla nacas, meskala iba pra dni 🙂

jaanulienka
11. jún 2009

Ahojte bambulky, tak ako pokracujete a ako sa mate? 😉

marcelka82
11. jún 2009

Ahojte. Prišla som vás pozdraviť. Prajem vám vštkým všetko dobré. Snažilkám skoro //, tehulkám krásne tehotenstvo a maminám poslušné detičky. 😉

lyndus
12. jún 2009

bre ranečko babulky, ako sa vam dari 😀

kukulik30
12. jún 2009

Dobre ranko 🙂

jaanulienka, ja cakaaaaaaaaaaaam a cakaaaaaaaaaaaaaaaam 😀
a ty ako sa mas?

Marcelka ahooooj...co mas nove? 🙂 prid castejsie...viem, asi mas vela prace, co?

lyndus...ako sme sa vyspali tehulka? 😀

lyndus
12. jún 2009

kukulik celkom fajn, dnes nejako dlhsie 😀 len dufam, ze fazulke sa dari 🙂 kukulik kedy ti zacalo rast brusko?

kukulik30
12. jún 2009

lyndus, mne dost neskoro, tusim vykuklo okolo 4 az 5 . mesiaca, skor som sa nejak roztiahla do bokov a pasu a potom to slo dopredu 😉

kukulik30
12. jún 2009

a tinka sa etse neukazala, mala dnes testovat, nie??? 😕

lyndus
12. jún 2009

hej hej na potvrdenie ciarocky mala testovat... snad sa ozve s dobrou spravou 🙂 aspon ze dnes svieti slniecko 😀

cmuk05
12. jún 2009

dobre ranko kukulik si tam?
😉

kukulik30
12. jún 2009

cmuk 🙂 ano tu som uz

cmuk05
12. jún 2009

chcela by som od teba nieco vediet 😉

kukulik30
12. jún 2009

ano som na prijme 😀

cmuk05
12. jún 2009

mam uz pomaly 4 mes.bambulky a zacala som im davat

cmuk05
12. jún 2009

vyzivu a este co by som im mohla dat ine?

cmuk05
12. jún 2009

jedli uz jablkovu a mrkvicku.Jednej uz vsetko chuti ale druha zatial odmieta 😒

kuspitka
12. jún 2009

Ahojte.ako sa mate???
ixi ako sa mas co mas nove??
kukulik ty sa ako citis???
katy gratulujem malej tesim sa stebov....

cmuk05
12. jún 2009

uz pomaly vanechavame mliecko raz za den uz papa vyzivu.Ak by mohla nieco ine tak by som im pripravila 😀

kukulik30
12. jún 2009

prave som na bambulky kukla, su nadherne...fesandy 😵 😵 😵

ja som zacinala az po v 7. mesiaci s prikrmom, lebo som dojcila, ale zacinala som zeleninkou, teda jednodruhovou...najprv 3- 4 dni mrkvicka, potom som dalôa zemiacik, brokolica, karfiol...pridala som neskor masko, polievocku a potom som zacala ovocim, tiez po jednom druhu....aby som zistila, ci na nieco nezareaguju alergiou...tak ak uz davas vyzivu, tak skus aj zeleninku 😉 ta by mala byt skor, ale neva.... 🙂

cmuk05
12. jún 2009

keby som mohla vsetkomozne by som jej dala 😀
A ty ako sa mas kukulik?Cakas na testovanie?Ja citam prispevky sem tam ale velmi uz nepisem ako niekedy.. 😖

kukulik30
12. jún 2009

cmuk, kuspitka, citim sa dobre...zatila nijake speci prznaky, brusko polavilo, toho som sa bala najviac ..ale uz je dobre....iba troska nafuknute... 🙂

cmuk05
12. jún 2009

a kedy sa budes testovat?Aby som tu bola 😀

kukulik30
12. jún 2009

cmuk, tak len skusaj, pridu na nove chute, uvidis...Samulo bol taky papkac, on jedol zaradom, co som pripravila 😀

kukulik30
12. jún 2009

v nedelu cmuk 😉

kuspitka
12. jún 2009

cmuk ty si pocas tehu aj cvicila???

lyndus
12. jún 2009

ahoj kuspitka, ako sa mas? chcem sa opytat, ked ta Hredzi poslal zo SPLNu k obvodnemu, ako casto si bola na UTZ? Ja len ze ci by nas nemali monitorovat aspon kazde dva tyzdne do toho 13 TT cca, ked to nieje bezna gravidita. Bola si uz na nejakom inom UTZ?

lyndus
12. jún 2009

haloooooooooooooooooo, kde ste ktooooooooooooooooooooo???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre