Plnenie snov v splne 3

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
jespera
โ€ข
15. jรบn 2009
Ahojte,
strasne dlho som pri vas nebola - odkedy mam muza doma, nemam vobec cas na net
lyndus - ako brusko rastie?
Kukulik - blahozelam...
A zdravim vsetky babenky.
kukulik30
โ€ข
15. jรบn 2009
jespera..dik...ale opatrne, ja naozaj nie som si este celkom ista, ci je vsetko v poriadku, dnes som mala testik trosku slabsi....aj poobede som testovala 10 a slaba ciarka....uvidime po krvicke, potom mi budete blahozelat ๐Ÿ™‚
kukulik30
โ€ข
15. jรบn 2009
lyndus a ty si ktory den po ET zacinala testovat? v albume to nemas zaznacene....
lulocka
โ€ข
15. jรบn 2009
Ahojte ja som pred chvรญฤพou dorazila s prรกce a som totรกlne unavenรก.V utorok si pichรกm poslednu inj. a v stredu idem na kontrolu som zvedavรก ฤo bude dalej.
kukulik30
โ€ข
15. jรบn 2009
lulocky, supis..v stredu bude asi vecer posledny injekcia do dupky Choragon a v piatok OPU x-) drzim palce, nech su krasne kvalitne foliky ๐Ÿ™‚
jaanulienka
โ€ข
15. jรบn 2009
Ahojte zienky!

Kukulik tak ti to vyslo ๐Ÿ™‚. Zo srdca ti gratuluje a drzim prsteky.

Dufam, ze aj nam sa to podari.
lulocka
โ€ข
15. jรบn 2009
kukulik dakujem.Dรบfam ลพe vลกetko bude o.k
katy2
โ€ข
15. jรบn 2009
Ahojte vsetky splniecka ๐Ÿ™‚
Uz sme doma z nemocnice od soboty x-) hanka je nadherna.... Strasne sa tesime.... Fotky pridam neskor.... Zajtra ideme na ockovanie....
Kukulik, co to citam.... x-) x-) x-) Potichu gratulujem x-) a drzim palce... nestiham citat dozadu, ale vsetky vas nosim v srdci a dakujem vam za vsetko, co pre mna znamenate.....
Vsetkym vam prajem, aby ste zazili to stastie, co teraz zazivame my ๐Ÿ˜‰
ixiautor
โ€ข
15. jรบn 2009
katy ahoj pekne vytam doma teba aj hanicku x-) x-) x-)
kukulik kazdy test je uplne iny ved je kazdy od ineho vyrobcu neboj vsetko je ako ma byt a babuska uz su krasne zakusnute ๐Ÿ˜Ž ๐Ÿ˜Ž ๐Ÿ˜Ž
taella
โ€ข
15. jรบn 2009
katy tak super , ลพe ste uลพ doma ๐Ÿ™‚ a teลกรญm sa na fotky Haniฤky
kukulik30
โ€ข
15. jรบn 2009
jej, katy, dnes som na teba taaaaaaak myslela, ze ci ste uz doma, ci co...a ty napises... x-) no super, ze uz je Hanicka s vami..vela vela zdravicka a tesime sa na fotecky x-)
zajacik...
โ€ข
15. jรบn 2009
Katy z teba to stastie citit aj cez pismenka ๐Ÿ™‚ Gratulujem mamina a tesim sa na fotky Hanicky x-)
petronelka77
โ€ข
16. jรบn 2009
Gratulujem Katy ๐Ÿ™‚ ๐Ÿ™‚ ๐Ÿ™‚ .
Prajem hlavne vela zdravia a velmi sa tesim z Hanicky, musi to byt uzasny pocit....a tesime sa na fotky ๐Ÿ˜‰ .

Inak posielam T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚ T ๐Ÿ™‚

Kukulik, potichucky gratulujem, dnes je test uz ukazkovy ๐Ÿ™‚ , krasne // ๐Ÿ™‚
dalida
โ€ข
16. jรบn 2009
Dobre ranko, splnieckovo. ๐Ÿ™‚ Kukulik, Zajacik dakujem. Zrazu, ked sa mi netreba tolko ucit, mam akosi vela volneho casu, tak vymyslam, ze co so sebou... Chystam sa renovovat izbu... kym sa dostanem k stimulkovaniu, tak si takto budem vyplnat casik ๐Ÿ™‚

Katy, vy ste uz domka. x-) Mam neskutocnu radost, prajem vsetko dobro sveta tvojej malej Hanicke, posielam bozcek priamo od srdiecka a objatie plne lasky. x-)

Kukulik, myslim, ze tie kolajnice na testikoch jasne svedcia, ze si V TOM. x-) :-x ๐Ÿ˜‰ ๐Ÿ™‚
kukulik30
โ€ข
16. jรบn 2009
Ahojte splniecka x-) dakujem :-x :-x :-xmodlim sa ,aby to dobre dopadlo
...dnes som volala sestricke, ci mozem prist uz v piatok na krv, mala som ist az 22. 6 v pondelok, ale vravela , ze by to nemal byt problem..aj mm ma volnejdie v praci an konci tyzdna, tak nam to viac vyhovuje, ako ked v pondelok nepride rano do roboty, potom to ma tam na zblaznenie :-|
zajacik...
โ€ข
16. jรบn 2009
Kukulik je to tutovka x-) x-) x-) Take nadherne // na 8.den, tak to ti poviem, ze to vyzera na dvojicky x-) Som strasne zvedava ๐Ÿ™‚ A modlime sa s tebou aby to dobre dopadlo ๐Ÿ™‚ Neuvazovala si ze ostanes doma?
zajacik...
โ€ข
16. jรบn 2009
Dalidka dobry napad s renovaciou izby, prinesie ti to radost a presmeruje tvoje myslienky od snazilkovania na nieco ine ๐Ÿ™‚
kukulik30
โ€ข
16. jรบn 2009
ako doma zajko?... ja som doma ๐Ÿ™‚ a nechystam sa do prace..
zajacik...
โ€ข
16. jรบn 2009
jaaaj ja trdlo, som to poplietla - ked si pisala ze mm volnejsie v praci, tak som si myslela ze je to preklep ze tam ma byt ze ty mas volnejsie v praci... a to mm je manzel... no proste takto z rana mi to nedochadza ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
kukulik30
โ€ข
16. jรบn 2009
zajko je to 8. den ale po PK..ja myslim, ze dvojky nebudu....juj, nech uz je to jedno ci dve..len nech je zdravucke :-x
zajacik...
โ€ข
16. jรบn 2009
Veru tak, zdravicko je najdolezitejsie x-)
kukulik30
โ€ข
16. jรบn 2009
neva zajko, ja som z rana velmi casto mimo...moj manzel si uz zvykol ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
lyndus
โ€ข
16. jรบn 2009
jeeeeeeeeeeeeeeeej katy, super, ze ste uz domka ๐Ÿ™‚
jespi ahoj, mno brusko mam, lem neviem ci je nafuknute, alebo je to uz stoplik, ale skor to prve ๐Ÿ˜ƒ
kukulik prvy krat som testovala 9. den po KET bez dna transferu, to bolo 1.5., svokor mal akurat narodky ๐Ÿ˜ƒ a ze manzel si uz zvykol, podarena si ๐Ÿ˜ƒ urcite si 2V1, pripadne 3V1 ๐Ÿ˜ƒ nadhernu dialnicu uz mas ๐Ÿ˜‰
cmuk05
โ€ข
16. jรบn 2009
kukulik gartulujem ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ krasne testiky uz mozes oslavovat ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
lyndus
โ€ข
16. jรบn 2009
kukulik, som pozerala albumcek, chcete kupovat novy kociar? po Samkovi vam neostal?
lyndus
โ€ข
16. jรบn 2009
mno to vyznelo blbo, sorry...tak som to myslela, ze som myslela, ze mate po Samkovi kociarik ๐Ÿ˜ƒ
lyndus
โ€ข
16. jรบn 2009
babule, kde ste zas secky... ๐Ÿ˜ž
ixiautor
โ€ข
16. jรบn 2009
ahojte kocky x-) x-) x-) x-) kukulicek krasnucky testik x-) x-) x-) x-)
kukulik30
โ€ข
16. jรบn 2009
tu som, ale uspavala som krpca a este dohliadam aj na cesnacku, nech mi nevykypi ๐Ÿ˜ƒ
kukulik30
โ€ข
16. jรบn 2009
lyndus, my uz kociar po Samkovi nemame, lebo sme ho vratili, kedze bol stiahnuti SOI, ze je nebezpecny, mali sme vteyd Dema scout -X... takze mame iba klasicky sportiak, maly Peg perego Aria a to nestaci ๐Ÿ˜‰ ale rada si kupim novy, teraz je super vyber a za celkom slusny peniaz, nie tie drahoty, na to si nepotrpim...samozrejme mam urcite poziadavky, ktore musi splnat, ale da sa najst aj kvalitny a nie taky predrazeny ๐Ÿ™‚

Zaฤni pรญsaลฅ odpoveฤ...

Odoลกli