• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Ahojte,
strasne dlho som pri vas nebola - odkedy mam muza doma, nemam vobec cas na net
lyndus - ako brusko rastie?
Kukulik - blahozelam...
A zdravim vsetky babenky.
15. jún 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera..dik...ale opatrne, ja naozaj nie som si este celkom ista, ci je vsetko v poriadku, dnes som mala testik trosku slabsi....aj poobede som testovala 10 a slaba ciarka....uvidime po krvicke, potom mi budete blahozelat :slight_smile:
15. jún 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus a ty si ktory den po ET zacinala testovat? v albume to nemas zaznacene....
15. jún 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som pred chvíľou dorazila s práce a som totálne unavená.V utorok si pichám poslednu inj. a v stredu idem na kontrolu som zvedavá čo bude dalej.
15. jún 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulocky, supis..v stredu bude asi vecer posledny injekcia do dupky Choragon a v piatok OPU :dizzy_face: drzim palce, nech su krasne kvalitne foliky :slight_smile:
15. jún 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky!

Kukulik tak ti to vyslo :slight_smile:. Zo srdca ti gratuluje a drzim prsteky.

Dufam, ze aj nam sa to podari.
15. jún 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik dakujem.Dúfam že všetko bude o.k
15. jún 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky splniecka :slight_smile:
Uz sme doma z nemocnice od soboty :dizzy_face: hanka je nadherna.... Strasne sa tesime.... Fotky pridam neskor.... Zajtra ideme na ockovanie....
Kukulik, co to citam.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Potichu gratulujem :dizzy_face: a drzim palce... nestiham citat dozadu, ale vsetky vas nosim v srdci a dakujem vam za vsetko, co pre mna znamenate.....
Vsetkym vam prajem, aby ste zazili to stastie, co teraz zazivame my :wink:
15. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy ahoj pekne vytam doma teba aj hanicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kukulik kazdy test je uplne iny ved je kazdy od ineho vyrobcu neboj vsetko je ako ma byt a babuska uz su krasne zakusnute :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy tak super , že ste už doma :slight_smile: a teším sa na fotky Haničky
15. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, katy, dnes som na teba taaaaaaak myslela, ze ci ste uz doma, ci co...a ty napises... :dizzy_face: no super, ze uz je Hanicka s vami..vela vela zdravicka a tesime sa na fotecky :dizzy_face:
15. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy z teba to stastie citit aj cez pismenka :slight_smile: Gratulujem mamina a tesim sa na fotky Hanicky :dizzy_face:
15. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem Katy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Prajem hlavne vela zdravia a velmi sa tesim z Hanicky, musi to byt uzasny pocit....a tesime sa na fotky :wink: .

Inak posielam T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:

Kukulik, potichucky gratulujem, dnes je test uz ukazkovy :slight_smile: , krasne // :slight_smile:
16. jún 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, splnieckovo. :slight_smile: Kukulik, Zajacik dakujem. Zrazu, ked sa mi netreba tolko ucit, mam akosi vela volneho casu, tak vymyslam, ze co so sebou... Chystam sa renovovat izbu... kym sa dostanem k stimulkovaniu, tak si takto budem vyplnat casik :slight_smile:

Katy, vy ste uz domka. :dizzy_face: Mam neskutocnu radost, prajem vsetko dobro sveta tvojej malej Hanicke, posielam bozcek priamo od srdiecka a objatie plne lasky. :dizzy_face:

Kukulik, myslim, ze tie kolajnice na testikoch jasne svedcia, ze si V TOM. :dizzy_face: :zipper_mouth: :wink: :slight_smile:
16. jún 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte splniecka :dizzy_face: dakujem :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:modlim sa ,aby to dobre dopadlo
...dnes som volala sestricke, ci mozem prist uz v piatok na krv, mala som ist az 22. 6 v pondelok, ale vravela , ze by to nemal byt problem..aj mm ma volnejdie v praci an konci tyzdna, tak nam to viac vyhovuje, ako ked v pondelok nepride rano do roboty, potom to ma tam na zblaznenie :unamused:
16. jún 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik je to tutovka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Take nadherne // na 8.den, tak to ti poviem, ze to vyzera na dvojicky :dizzy_face: Som strasne zvedava :slight_smile: A modlime sa s tebou aby to dobre dopadlo :slight_smile: Neuvazovala si ze ostanes doma?
16. jún 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalidka dobry napad s renovaciou izby, prinesie ti to radost a presmeruje tvoje myslienky od snazilkovania na nieco ine :slight_smile:
16. jún 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako doma zajko?... ja som doma :slight_smile: a nechystam sa do prace..
16. jún 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ja trdlo, som to poplietla - ked si pisala ze mm volnejsie v praci, tak som si myslela ze je to preklep ze tam ma byt ze ty mas volnejsie v praci... a to mm je manzel... no proste takto z rana mi to nedochadza :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko je to 8. den ale po PK..ja myslim, ze dvojky nebudu....juj, nech uz je to jedno ci dve..len nech je zdravucke :zipper_mouth:
16. jún 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru tak, zdravicko je najdolezitejsie :dizzy_face:
16. jún 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neva zajko, ja som z rana velmi casto mimo...moj manzel si uz zvykol :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeej katy, super, ze ste uz domka :slight_smile:
jespi ahoj, mno brusko mam, lem neviem ci je nafuknute, alebo je to uz stoplik, ale skor to prve :grinning:
kukulik prvy krat som testovala 9. den po KET bez dna transferu, to bolo 1.5., svokor mal akurat narodky :grinning: a ze manzel si uz zvykol, podarena si :grinning: urcite si 2V1, pripadne 3V1 :grinning: nadhernu dialnicu uz mas :wink:
16. jún 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik gartulujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krasne testiky uz mozes oslavovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik, som pozerala albumcek, chcete kupovat novy kociar? po Samkovi vam neostal?
16. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno to vyznelo blbo, sorry...tak som to myslela, ze som myslela, ze mate po Samkovi kociarik :grinning:
16. jún 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, kde ste zas secky... :frowning2:
16. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kukulicek krasnucky testik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som, ale uspavala som krpca a este dohliadam aj na cesnacku, nech mi nevykypi :grinning:
16. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus, my uz kociar po Samkovi nemame, lebo sme ho vratili, kedze bol stiahnuti SOI, ze je nebezpecny, mali sme vteyd Dema scout -X... takze mame iba klasicky sportiak, maly Peg perego Aria a to nestaci :wink: ale rada si kupim novy, teraz je super vyber a za celkom slusny peniaz, nie tie drahoty, na to si nepotrpim...samozrejme mam urcite poziadavky, ktore musi splnat, ale da sa najst aj kvalitny a nie taky predrazeny :slight_smile:
16. jún 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok