Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mima263
24. júl 2009

kukulik ahoj 🙂
skoro sa polieč a užite si ten zvyšok dovolenky.
snáď tam nemáte tak hnusne teplo ako my do zajtra

kukulik30
24. júl 2009

zajko super, tak nam to nejako rovnako vyjde 😉 ...neviem ako dlho mi bude meskat ms..ale ked potom budem cakat na dalsiu, tak tiez ratam cca september , oktober 🙂

mimka, mali sme tiez dost horuco, ale tym, ze tam fuka stale vietor, je to znesitelne..ale ked sme sa vcera
poobede viezli na Skalnete, som myslela, ze skapem v tej kabinke 😝 nedalo sa vydrzat..tieklo z nas riadne 😀
a ty ako sa citis?

zajacik...
24. júl 2009

Kukulik len dufam ze poistovna nebude robit problemy, lebo ponovom chce Dovera nanovo urobit HP z 3 cyklov, co som nerobila ani pred 1.IVF... ale mam to s nimi telefonicky dohodnute, ze im bude stacit aj jeden HP. Tak dufam ze na to nezabudnu a schvalia to. Popripade tam potom zavolam ked im to poslem...

mima263
24. júl 2009

kukulik ja mám ešte len 4 deň po, takže si ešte počkám. Bolí ma brucho ako na mrchu (ale to už od pondelka) a nie celkom dobre mi robia tie tabletky a teplo.
Ale zajtra sa ochladí 😎

kukulik30
24. júl 2009

zajko, ta prestup do vseobecnej ...ci? 😕

kukulik30
24. júl 2009

mimka, tak dufam, ze nam ty uz donesies pozitivne spravy 😉 cakame na ne 😵

zajacik...
24. júl 2009

Kukulik ja som inak v Dovere spokojna. A ak by som ju aj zmenila, nic mi to na terajsie IVF nepomoze, lebo to by som musela cakat na januar dat to schvalit a az potom IVF a tolko uz cakat nechcem, uz som sa rozhodla ist teraz 🙂

matulka7
24. júl 2009

Ďakujem lyndus a zajacik, to: len "to" vám ku šťastiu chýba povedal necitlivý urológ,....

lyndus
24. júl 2009

matulka, blbec je blbec, nepomozes si, kasli nanho, zakomplexovany chlap take nieco nepochopi 😠

zajacik...
24. júl 2009

Baby a ja som mala vcera vyrocie - 1. rok na koniku 😀 😀 😀
Vsetkym vam prajem krasny vikendik, ahojte 🙂

mima263
24. júl 2009

zajacik tak blahoželám 😀 😀 😀
a prajem aby si to druhé oslávila už s bábom alebo aspoň s tt v pase 😉

vevericka80
24. júl 2009

ahojte zienky 🙂
jespera ja som bola v utorok na KETe, teraz cakam na vysledok...dufam,ze pozitivny 🙂

jespera
24. júl 2009

Vevericka - strasne drzim palce, a kam dovolenka - niekde vonku, ci tu niekde? Len poriadne oddychuj a setri sa.

vevericka80
24. júl 2009

matulka....my mame podobny problem...pred rokom u manzela zistili azoospermiu...bol to pre nas sok,ale stale sme dufali,ze sa to zlepsi....a fakt sa to zlepsilo....neviem preco, mozno to bolo tym,ze manzel zacal intenzivnejsie pit Aloe vera gel....fakt neviem, ale v septembri to uz bola Krypto(zoo)spermia....v januari sme sa rozhodli,ze navstivime SPLN....tam uz diagnoza znela Oligoastenoterato(zoo)spermi, takze sme v aprili podstupili IVF+ICSI...prvy pokus nevysiel,ale zostali 3 mrazacikovia.....KET som podstupila tento utorok, z 3 mrazacikov prezil len jeden, tak ho vlozili....dufam,ze to uz bude stastny koniec 🙂 🙂 🙂

vevericka80
24. júl 2009

dnes vecer letime do Tuniska....potrebujem vypnut, nemysliet na vysledok 🙂 ....budem vylihovat pod slnecnikom 😀

zuzana.dry
24. júl 2009

Jeeej Vevericka, perfektne ste to vymysleli...oddych ti len pomoze...drzim palceky.
Mime takisto drzim palceky...ja sa uz ledva gulam...ta horucava je pre mna ubijajuca...stale sa len chodim sprchovat studenou vodou...vonku mozem vyliezt stale az vecer... 😒

dafy
24. júl 2009

ahojte splniecka 🙂

kukulik rychlo sa uzdravte ten vzduch vam k ttomu aj dopomoze 😀

my sme vcera boli v Madarsku som myslela ze skapem na tom slnku,ale kvoli malej som sa dala prehovorit 😎

vevericka prijemnu dovolenku vam prajem a hlavne aby si sa vratila s poz.spravickou 😎

ja dnes si zacinam pichat prvu vcielku hadam to v tej horucave budem znasat dobre 🙂

deny3
25. júl 2009

dobré ránko 😀 😀 😀
konečne sa ochladilo 🙂
k raňajkám:
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

lulockka
25. júl 2009

Ahojte.Vám je teraz fajn ked sa ochladilo ale ja som teraz dva týždne makala tak som sa tešila že cez víkend vypadnem k vode.No čo už aspoň si porobím poriadky .Pekný deň všetkým. 🙂

katy2
25. júl 2009

Ahojte 🙂
Vsetkym prajem krasny, aj ked chladny, vikend...
My dnes nakladame uhorky... Ako sa to bude pri malej dat, uvidime... 😉
Vsetkym cakatelkam aj stimulantkam drzim palce 😵 😵 😵

melisska
25. júl 2009

pekni dnik 😀 🙂
mimus 😀
katy to som aj ja zvedava do klokkej to budes robit 🙂
lulocka nieje zimka, u nas svieti slniecko a je teplo 😉
kukuliiiiiiiiiiiik nestihla som ta, tak si uzivajte 🙂

mimusa4
25. júl 2009

ahojte...
melisska to nie ja to deny 😉 ..ale jasne že niečo dám.. 😀
prajem pekný víkend 😎 ..

ttttt 😀 ttttttt 😀 tttt
ttttt 😀 ttttttt 😀 tttt
ttttt 😀 ttttttt 😀 tttt
ttttt 😀 ttttttt 😀 tttt
ttttt 😀 ttttttt 😀 tttt

dnes som toho veľa nestihla, polepším sa.. 😉

melisska
25. júl 2009

dakujeme 😀
my sme boli na gulasi a teraz mi je zle 😝 ale zvladnem to 😀 krucinal ked som bola pazravaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

melisska
26. júl 2009

peknu nedelu 🙂
a posuuuuuuuuuuuuuuvam 😀 javascript:addEmoticon('😝','vBody')

mima263
26. júl 2009

ja sa pripájam 😝

melisska
26. júl 2009

mimka to bude tehu ako vysité 😀

kukulik30
26. júl 2009

ahojte splniecka, uz sme doma 🙂 peknu nedelu prajem 😉

melisska...ejha, tak gulas si si dala 😝 ... 😀 ...tak nech ti to rychlo pretravi 😉

mima263
26. júl 2009

panečku, dnes sme toho fakt veľa popísali 😕
vidím, že na mňa myslíte.... ďakujem 🙂
melisska, pri tej smole, čo sme mali od začiatku by to bol zázrak, fakt
Ja som každopádne šťastná, že som nemala OHSS - do včera som mala zbalenú tašku s vecami, keby bolo zle- no a máme veľa zmrzliniek, takže si pre ne môžme chodiť jak do hypermarketu 😅

melisska
26. júl 2009

mimka 😀 😀 😀
ahoj kukuliiiiiiiiiiiik 😉 😀 pretravilo dali sme si 6 km na bycikli 😀 pre mna to zzatial staci, ved som zacala znovu byciklovat po 13 rokoch 😀

melisska
26. júl 2009

kukulik citala som aj na SNV ye ste sa mali supeeeeeeeer, to ti verim 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre