• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
Pekny neskory vecer :slight_smile:
Mimka dakujem za blahozelanie k vyrociu na MK, veru aj mne by sa pacilo oslavit to druhe vyrocie s babom :slight_smile:
Vevericka peknu dovolenku a nech sa vratite traja :slight_smile:
Melisska mnam, aj ja by som si dala gulas :slight_smile:
Ahojte tehulky, maminy a snazilkovske SPLNiecka :slight_smile:
26. júl 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka - som rada že sa vám diagnóza zlepšíla, držím palce Vám, aj všetkým snažilkám,..... :slight_smile:
26. júl 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré rááááno...konec nociiiii................

tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: ttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: tttttttttttttt
27. júl 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuska, chrumky, chrumky, chrumky, ale su fajneeee :slight_smile:
Matulka dakujeme, aj my tebe drzkame palce :slight_smile:
DObre ranko a pekny dnik vsetkym :dizzy_face:
27. júl 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, boze, zas je tu pondelisko, fuj :grinning: rozmyslam, ze pojdem teraz na nakup, lebo jak sa to zas rozhicuje, tak vyleziem az vecer :grinning:
ranajkyyyyyyyyyyyyyy: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko krasky :dizzy_face:

Vitam medzi nami novu splnacku matulku :wink:

Katy a aku mas ty doma statocnicu malu :dizzy_face: ...pekne ste to zvladli :slight_smile: rastiete do krasy :zipper_mouth:

stevka..Jakubko je na spapanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

melisska...fiha, to ste makli na bicykli, nato , ze po 13 rokoch ....a som zvedava, ako sa dnes citis :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, tak som to nevydržala a skúsila ako to so mnou vyzerá. Síce skoro, ale petronelka mala nejaké čiaročky už na 7 deň po.
Nič tam veru nebolo.
Zajtra mám kontrolu a dám sa vypísať do práce. Lebo doma ma to už nebaví
27. júl 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Mima, mylím, že to máš na 7.den skoro, len pekne vydrž, uvidíš, tá čiaročka sa ešte ukáže,hm? Vitaj Matulka, aj ostatné maminy a buduce maminy. Dnes je celkom príjemný den, takž si ho užime v pohodičke. Dakujeme Mimus za velké Té!? tehu náladový obrázok,hm :sweat_smile:
27. júl 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus aj tvoje ttttttt su fajne, mnami :slight_smile:
Kukulik ahoj :slight_smile:
Mima ako ti napisala sobka, je to este velmi skoro, malokomu sa ukazu // tak zavcasu, takze este mas cas... drzkam palce :wink:
27. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko som rada, ze ti chutia
mimka, urcite to je skoro, este chvilku vydrz :slight_smile: ja som mala tienik az na 9 den :wink:
27. júl 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u mňa boli až na 9 deň aj to slabučké..
27. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka vyckaj casu ako hus klasu... :grinning: ...az som sa rozosmiala, ked som to napisala, ale je to svata pravda...este je fakticky skoro..vydrz a testuj najskor 9. den :slight_smile: ja mam co radit o testovani, ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik veru, ty by si mohla pisat eseje o testovani :grinning: :grinning: :grinning: ako druha mrska?
27. júl 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nedosla :angry: ..do kelu dokonca ani ovulka este nebola, takze sa nacakam
27. júl 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuuuuuuuj mno teda a nechces ist na vyvolavacku?
27. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak to uz nestihnem :confounded:
27. júl 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm to mi je luto...takze az september?
27. júl 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo...co uz , bude to perne, Samko do skolky , ja nastupujem definitivne do prace :rolling_eyes: ...ufff, to bude zaberak...aaaaaaaaaaale nejako bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a tak som chcela ist hned v dalsom cykle :pensive:
27. júl 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus ty ake mas mile minibrusko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. júl 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, mno super :unamused: ja tiez v sept. nastupujem do prace, asik zaziju sok ked dojdem a zahlasim, ze som tehu hehehe :slight_smile: kukulik, ty kde pracujes? aspon mas tolerantneho sefa? lebo ten moj je otrasny, asik z koze vyskoci, ked mu poviem, ze som tehu a nech hlada nahradu :grinning:
ze vraj minibrusko...ja ho tu ocami vytahujem, nech konecne rastie :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pracujem v charitnom zariadeni s postihnutymi detickami ako vychovny pedagog...nastastie mam tolerantneho sefa, vie o celej mojej situacii, takze nie je problem :slight_smile:
27. júl 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak to mas dobre, aspon ze tak :wink: v sept. budes tehula, ides na marodku, ci budes pracovat? a mm kde pracuje, ze chodi dom az po siestej? a mate super fotocky z Tatier :grinning:
27. júl 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi na PN, kedze je to rizikove prostredie....a manzel je v obchode- zeleziarstve, je tam stale, kedze je jeden z majitelov...tak si moc neuzijeme :unamused: ale korunky treba, tak ina moznost nie je..
27. júl 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte splniecka.
Kukulik Samulik je nadherny,v tom vlaku sa mu od radosti aj ocka smeju. :dizzy_face:
Pozdravujeme vsetkych :slight_smile:
27. júl 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno asi je toho vela, ked tam musi byt stale, ale ako pises, aspon su korunky a mohla si ostat so Samkom cele tri roky doma, to je super, uvidime, ako na tom budeme my, ale moc ruzovo to nevidim :confounded: ale sak uvidime :grinning:
Stevi, aj Kubko je zlaty, aj ja uz chcem takehoooooooooooooooooooooooooo cvirika :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre popoludnie, splnieckovo. :slight_smile: Ako sa mate? Kukulik, tie Tatry ste si poriadne s malym uzili, ze? :wink: Je fajn, ze mozes chodit do prace a zaroven poriesit babatko. Aj ja by som chcela zacat ucit, ale... V septembri by som mala zacat so stimulkou..., je to zaväzok... a ja by som potom spokojne nebuvala, ak by som sa k mojmu zamestnavatelovi takto zachovala. Ostanem pri tej praci, ktoru mam... zatial.
Stevi, maly rastie do krasy. Je na zjedenie. Juuuj, keby bol pri mne tak by som ho celeho vybozkavala. :dizzy_face: Lyndus, a preco musis do prace? Nenechaju ta na rizikovom?
27. júl 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalidka nemam dovod byt na rizikovom, tehu je zatial pohodove, klop klop klop (az na to bluvanie :confounded:) robim v kancly za compom, nist namahave, doma by som sa len nudila a vymyslala blbiny, tak mi to aspon rychlejsie utecie :slight_smile: celkom pekne to vychadza, zaciatkom decembra nastupim na matersku a zacnem sa tesit na vianoce a drobceka :grinning:
27. júl 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. :slight_smile: Mimka testík si robila skoro počkaj ešte páru dni a určite tam budú // :wink:
27. júl 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus, tesim sa, ze sa citis tak fantasticky, ze sa chystas do prace a nemusis byt doma.... :slight_smile: Suhlasim, ze ak mas prilis volneho casu, napadaju ti vselijake blaznovstva a... Fantazia, Vianoce, dieta... To budu Vase posledne bez drobca... :dizzy_face:
27. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, je pravda, ze si testikovala priskoro. Kocky ti to uz napisali..., nebudem sa opakovat.... Zober si taku Ixinku, po ET testikovala a nic..., potom prisla na rad krvicka a bola tehotna... Este nehadz flintu do zita. Drzim palce. :wink:
27. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok