Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
7. aug 2009

kukulik co, ze to tu chodi citat, to vazne? inac ohladne lily mam na jej manzela presne rovnaky nazor, nieje to jej chyba, ani nicia, je to spolocny zdravotny problem...

lyndus
7. aug 2009

lilly, urcite to zvladnes 😉 a my s tebou 😀

kukulik30
7. aug 2009

netvrdim, ze tu chodi pravidelne, ale obcas tu mrkne, aspon ma o nas prehlad, ako sa nam vodi... 🙂 mozno by nebolo zle, keby mal aj on nejake forum, kde by obcas prispel , ak by sme mali nejaky problem...ale na to asi nema vela casu 😖

kukulik30
7. aug 2009

hlavne si myslim, ze to tu pomaha po psychickej stranke 😵

lyndus
7. aug 2009

kukulik to by bolo vazne super, ale to by asi nic nerobil, len sedel na nete a odpisoval nam 😀 😀 😀 tolko by sme ho otravovali 😀 ani ranne utz by nestihal, nieto este transfery a tak podobne 😀 😀 😀

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

ďakujem babuľky a terááááááááááz za tým hrubá čiara už ani muk o mne, veď to nie je o mne ale o vás
ja toho svojho vyťahám za uši 😀 a bude spokojný 😀 😀 😀 😀 😀 😀

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
takže pokračujeme ďalej

kuku, myslíš, že tu chodí nestraš 😅 😀

dafy
7. aug 2009

kukulik a co take hrozne bolo o nom napisane ved to boli srandicky nič zle ci nemozme ani posrandovat? 😉
uz som domka

dafy
7. aug 2009

este som zabudla 5ich ostalo 3 som si dala vlozit na vlastnu zodpovednost 😉

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

dafy tak silné zahryznutie a úspešné uhniezďovanie 🙂

dafy
7. aug 2009

lilianka dakujem 😎

mimusa4
7. aug 2009

tak dafy pekné ležkanie na také 3 dni a relax..a povedať si že určite to vyjde, a že som v tom..krátko stručne!! 😠 😀

mimusa4
7. aug 2009

lily a ty to zvládneš, len si viac veriť a nemyslieť na somariny

dafy
7. aug 2009

mimusa vdaka 🙂 a vies co ??som sa docitala ze po transfere nie je dobre len vylihovat lebo ze vraj sa maternica tym padom tak dobre neprekrvuje ako ked sa pohybuje pisal to jeden Dr asi na tom nieco bude hmm 😕 😕 😕

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

a myslím o 14 dní sú tu // ako na koni 😉

mimusa4
7. aug 2009

komu ešte mám čo povedať? 😀 ...ale ja len v dobrom, aj keď to niekedy poviem stroho 😅

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

mimuska4 ---- rozkaz 🙂

dafy
7. aug 2009

lilianka a tvojmu MM vadilo aj predtym ze si pri sebe alebo az po svadbe mu to zacalo vadit.hadam vedel a hlavne videl koho si berie nie??

kukulik30
7. aug 2009

dafy, teraz nechapem 😕 ...ved ja nic , iba som skonstatovala..ja viem, ze si to myslela zo srandy 😀 nebud hned taka vztahovacna 😀

mimusa4
7. aug 2009

no neviem posúdiť, ja som sa pri prvom pohybovala, že však o nič nejde..ale pri druhom som radšej relaxovala ako nie že som sa ani nepohla ale...a pila som veľa vody a papala pikantné-slané..no možno to i náhoda 😉 , ale držím palce

zajacik...
7. aug 2009

Dafy paci sa mi aka si zodpovedna 😀 😵 Tak nech sa ujmu aspon dve 🙂

A inak ak to tu Hredzi (ako ho tu familiarne volame, dufam ze sa nenahneva) ozaj niekedy cita, ta ho pozdravujem 🙂 A odkazujem ze SPLN je super, aj on je dobry lekar, len ten vazny pristup mi trosku nesedi... no proste ze by sa mohol niekedy aj usmiat 😅 A ak by mal cas tak nech sa tu kludne prihlasi a niekedy s nami podebatuje 🙂

kukulik30
7. aug 2009

a gratulujem k drobcom 😵 fiha 3 si dala a co dr, neprotestoval?..ja tiez rozmyslam, ze sa opytam na 3 , ked pojdem na KET 🙂

kukulik30
7. aug 2009

zajko, hejze...ja si tiez myslim, ze by mohol prispiet, mozno by nas troska aj nasmeroval, nech tu nezavadzame, co sa tyka odbornych veci 😉 mozno obcas aj mi trepneme riadnu haluz 😀

mimusa4
7. aug 2009

zajko ja som myslela, žeby sa mu zišla nejaká vec čo mu povie: hredzík úsmev, nebuď vážny, kto sa má na to dívať 😀 😀 😀 vieš také na baterky..ale keby si to pustil chcela by som byť pri tom 😀

kukulik30
7. aug 2009

dafy nieco na tom bude s tym prekrvovanim maternice....a druha vec je, ze sa clovek az tak nesleduje 😀 a beriem teraz aj nejake vitaminy, alebo chilly?

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

Zajko to je podarené a dobré ked budú posledné z nás z tejto témy tehuľky a neskôr maminky tak zájdeme do ordinácie a ukážeme mu túto temu, nech sa prihlási 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
7. aug 2009

ta čo ja som si pustila telku, abo pustila mp3..ako mne to padlo vhod po práci

kukulik30
7. aug 2009

podla mna on je taky a iny nebude...a obcas sa usmieva popod fuz/ ja to tak nazyvam/ 😀

mimusa4
7. aug 2009

ja som to brala ako dovolenku

mimusa4
7. aug 2009

dobre si to nazvala kukul

dafy
7. aug 2009

kukulik ze vztahovacna 😀 😀 😀 😀 srandistka ja som kludas prvej triedy aj z mm

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre