• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
:grinning: :grinning: :grinning: sak ja viem, ale musime sa zasmiat, neeeee :grinning:
7. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz mi konecne odpovedz, co som sa ta pytala :grinning:
7. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik nie on chcel mi dat 2 ale ja som chcela 3 tak mi dal podpisat ze na vlastnu zodpovednost :grinning: :grinning: :grinning: a nechapem otazku ja ci beriem vitaminy a chili alebo ze ty beries?? :grinning:
7. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
mno je fakt, ze by mu trochen ludskeho pristupu nezaskodilo, ale asik iny nebude a asi ani nieje za to plateny...bohuzial :grinning:
dafynka, krasne babatka zelame :wink:
7. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takže sa tu rozrastáme dafy ani nevieš ako ti to veľmi prajem :slight_smile:
7. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu trošinku, máte pravdu s tým prístupom :slight_smile:
7. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hredzi vravel ze vajka boli pekne a kvalitne tak som rada :sunglasses:
7. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo bude kolo toho on ...však vieme načo tam ideme..
kukulik ty si bola naposledy na ET napis mi prosim do IP kolko si mu platila
no dafy tak máš to isté :dizzy_face:
7. aug 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak keď Hredzi vravel, tak to je potom pravda a za 14 dní nám oznámiš , že si tehuliattko a máš // paličiská na teste a bobáčika/bobáčikov v brušku :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusa tebe kolko vkladal??mozno si to pisala len som to prehliadla asi
7. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne 3, ale s tým že jedno je slabé, neoplatí sa mraziť
7. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac tentokrat som dost citila taku palavu a miernu bolest pri vklade mozno to bolo aj tym ze som mala mocovy mechur uz na prasknutie :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilianka keby ti tak Panbozko z ust rozpraval :wink:
7. aug 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len najlepšie na tom bolo že deň pred vkladom sme sa bavili o tom s mm že 3 si nedáme, a ako to povedal hredzi, tak sme sa na seba kukli, ale súhlasili sme po tom čo povedal dr.
7. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusa ja som mm ani nepustila k slovu :grinning: :grinning: povedala som ze 3 a hotovo :wink: inac aj sestricka bola toho nazoru ze si mam dat 3 :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky???
7. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď tu máme priateľky ktoré nas podržia a vy ste a aj ty ste ma povzbudili, tak teraz ja teba, Boh je s nami, Boh dáva tým ktorý o to prosia :wink:
7. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy, len tak sa pytam, ci papas kyselinu alebosi davas nejake ine vitaminy...ja som pred ET papala chilly papricky, anopyrin a kyselinu, ked som nezabudla :grinning:
7. aug 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si kde? :confused: len sa pekne šetri
7. aug 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja vám hovorím: Proste a dostanete! Hľadajte a nájdete! Klopte a otvoria vám! Lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde, a kto klope, tomu otvoria. Ak niekoho z vás ako otca poprosí syn o rybu, vari mu dá namiesto ryby hada? Alebo ak pýta vajce, podá mu škorpióna? Keď teda vy, hoci ste zlí, viete dávať dobré dary svojim deťom, o čo skôr dá nebeský Otec Ducha Svätého tým, čo ho prosia!" (Lk 11, 9-13). :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja vam chcem len popriat krasny vikend :slight_smile: o chvilu odchadzam na par dni k rodicom, aspon sa od vsetkeho odreagujem :slight_smile: :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy drzim ti palceky, nech sa poriadne zahryznu :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik ja len ze tak si sformulovala otazku jak keby sebe si ju davala vid pozri spät :grinning:

vies co?teraz som sa rozhodla ze to necham tak a nebudem sa dopovat nicim akurat mam doma acidum folicum 7ks tak si ich asi dam ale nic ine.

kukulik a tebe predpisal acidum?lebo mne nie ale zas pamätam ze pri Emmke som ho brala vtedy mi to predpisal :confused:
7. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo byt jak keby si ju davala sebe :sweat_smile:
7. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nepredpisal, ja som si kupila len taky v lekarni, acidum nie a ked som otehotnela pri Samkovi, tak acidum som si pytala mojho gynekologa...on asi nepredpisuje ine lieky okrem tych , co dostavame bezne/ hormony/, ci ano? :confused:

dafy, tak to som sa s tou otazkou asi poplietla, ale pytala som sa teba, ci beries? :grinning:

pozri, ja som papala a prd z toho, teda nie celkom prd, lebo tehu som asi bola, ale iba kratucko, kedze hcg uz klesalo...teraz nebudem brat asi nic :sweat_smile: ked sa ma chytit, tak sa chyti :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi mi sibe ved som tam napisala ze sebe uz asi zle vidim prepacte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och prepáčte nechala som s uniesť :frowning2:

veve tak pekný víkendík :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilliy, krasne to bolo :dizzy_face: vzdy, ked v kostole je citanie a prave toto, tak ma napadne babatko :dizzy_face:
7. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok