• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
kukulik aj ja si to myslim lebo pri Emmke som ani nevedela do coho idem takze som sa na to ani nejak nepripravovala vobec nic okrem horm.som nebrala a vidis Emmka je na svete.a pri druhom som zacala brat tie vitaminy FEbion neviem ci som to dobre napisala to je jedno a vidis nevyslo to tak preto som sa rozhodla ze tentokrat nic take brat nebudem.akurat ten pitny rezim by som mala zmenit :astonished: co sa tyka kyseliny acidum folicum predtym ich Hredzi predpisoval urcite teraz nie :confused: ale ked sa opytas v lekarni na acidum v porovnani s obycajnou kyselinou ktoru si vies sama kupit urcite ti odpovie ze obycajna kyselina je nic oproti acidum folicum
7. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy, ja presne tak isto, nemala som o nicom ani sajnu... a Samko sa podaril :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak to bolo aj lepsie Kukulik ze sme nevedeli do coho ideme lebo teraz co vystrajame okolo toho :grinning: no čisty konec :sunglasses: :sunglasses:
7. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulík , ja chodím sa ma do kostola, som rimokatolíčka :wink: niekedy síce nejdem, ale potom sa cítim dajaáko divne, :unamused: aj mne sa páči toto čítanie :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno ja som brala len kyselinu listovu a vitaminy GS Mamavit som zacala brat, ked som nasla // :wink:
7. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vy ste tu poiiiiiiiiiiisali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kukulik ma pravdu, pri mne sa tiey pozera do okna :grinning: vy potvorky :grinning: :grinning: :grinning:
lily suhlasim so zajacikom aj kukulikom :wink: a uzi si vikend :slight_smile:
dafy ty si uz tehulka :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilly, my chodime s mm, obcas aj so samkom, ked bol malicky, chodil s nami a potom velmi vystrajal , behal, tak sme to zrusili, chodili sme s MM na striedacku a teraz opat skusame spolu...uvidime, dokedy mu to vydrzi :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy je jasna tehula, tiez vravim...to sa musi podarit :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska tak ked sa pozeral pri vklade do okna tak sa ani necuduj ze si neotehotnela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Povstaň, Pane, Bože, zdvihni svoju ruku, nezabúdaj na úbohých."Rozpamätali sa, že Boh je ich pomoc, že Najvyšší, Boh, je ich záchranca"
7. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocujte ja sa tu smejem sama jak blazniva s toho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kukulik ved jej nieco napis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
j idem na injekciu a hned som naspat :grinning:
7. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy, Z čoho? :grinning: to je dobré, že sa smeješ, bábabtka ťa šteklia, lebo sa uhniezďujú
7. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska na akú injekciu? :sweat_smile: :confused:
7. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z coho??no ze pri vklade Hredzi pozeral von oknom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pri Meliske aj pri Kukulik.lebo primne pozeral von oknom lenvtedy kym cakal na vybratie tej pipety :grinning:
7. aug 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si spravit kavicku hned som tu :sunglasses:
7. aug 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy ty jedna, aj oni to urcite mysleli tak isto, nie ze pri vklade kukal von oknom a triafal na slepo :grinning: :grinning: :grinning: a moc nekavickuj tehulka :grinning:
7. aug 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že triafal na slepo ta vy ste ale :wink: :grinning:
7. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeej babulky nechcem byt zla, ale akurat som pozerala albumy a je tam jedna holka, lea neviem kolko, ma tam fotky bruska :slight_smile: ty koki, take by som chcela, sak ja take ploche nemam ani ako netehulka, ako ona v 19TT, to kde ma to babatko schovane :grinning:
7. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus, aj ja som to teraz pozerala.. ja mam uz teraz brusko vacsie ako ona v tom 24tt :sweat_smile:
7. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus tu kocku som videla aj ja vcera :confused: aspon nemusi kupovat tehotenske veci :grinning:
7. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno to teda urcite nemusi :slight_smile: to je vazne nieco :grinning:
7. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie trojcatka pozrite ake su krasne nie?? :slight_smile:
7. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to myslíte tu leu? šak ona vážen nemá bruško :confused: a to je už v 37tt, šak to ja budem ako tank :sweat_smile:
7. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este sa na nejakom fore stresuje kvoly tehu cukrovke, mno neviem kde by ju vzala :grinning: :grinning: :grinning:
hej hej tie trojicky su uzasne :grinning: :grinning: :grinning: to by sa mi pacilo, dve babulky a chlapcurik :grinning:
7. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafyyyyyyyyyy, no aj my sme mysleli kym vyberie tu pipetuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: kde su trojciatka? idem mrknut fotoalbum
lily B12 a vecer si pichaam clexan-hematologia-mala som MA v 9tt
7. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliss :frowning2: brrr, injekcie :fearful: tak dúfam, že to najbližšie to potiahniete až do toho šťastného 40tt :sunglasses:
7. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej mackovia su nadherný :dizzy_face:
a stou kockou mate pravdu ja mam normalne brusko ako ona v 21tt :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ked sa chcete pokochat tak kliknite nie na snazilky ale na babätka a tam si zadajte temu trojcatka je ich tam kopa :grinning: :grinning: inac sa im ozvala aj matelko ja som jej totiz pisala asi pred troma tyzdnami ked sa nevedela rozhodnut nech sa o tom porozprava z mamickami trojiciek
7. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie trojčatka si su rozkošné, zlatunké :wink:
7. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok