Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusiacik
21. sep 2009

zazraky se deji...

nevesat hlavku...verit...
kopec pribehov,kt .vyzerali beznadejne... 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ixi
autor
21. sep 2009

ahojte babule 🙂

ixi
autor
21. sep 2009

kukulik tak dufam ze pride alebo nech nechodi vobec 😵 😵 😵 a ideme ketovat 😎

dalida
21. sep 2009

Dobry podvecer, kocendy. 😉 Ja sa vas nestiham citat... ☹
Zajacik, a veruze som bola. 🙂 Myslim, ze viem kto si bola ty. 🙂 Akurat si telefonovala do poistovne a ja som bola na WC... Tak sorry a ptom som asi stala oproti tebe. Mala som pocit, ze si to ty, ale nebola som si ista. 🙂 Nabuduce uz hodime rec, hej?? 🙂
S tym cakanim to bolo fakt hrozne... 🙄 V praci ma cakali o 10tej..., o 9.30 som uz mala byt na odber krvi v PO (predopracne vysetrenie)..., prisla som o 10.30... NO skratka do prace som dorazila o 12tej... Pred pol hodkou som prisla domov... Nevladzem... Nevladzem... Som fyzicky mimo... Idem sa vyspat. Nacerpat novych sil a potrebujem pauzu... a.. uz idem

zdeja
21. sep 2009

ahoojte je tu este niekto???

jespera
21. sep 2009

cau zdeja, ja som tu
ako - v pohode?

zdeja
21. sep 2009

joooj prave teba som tu chcela stretnut ....zajtra ideme odobrat vajicka......uz ma chyta streeees

lyndus
21. sep 2009

aj ja som tu konecne 🙂

jespera
21. sep 2009

neblazni - nemas sa coho bat

lyndus
21. sep 2009

pohodaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, odber je balada, nebojaj.... ja som taka nejaka cela nafuknuta ci co, normalne sa mi tazko dycha, asi mi maly uz tlaci na pluca ci co... dnes bol cely den nejaky akcny, kopal o dusu 😕 😀

taella
21. sep 2009

kukulík , ja som si robila ten link "antear" pred rokom a vyšiel mi dátum oplodnenia presne na ET , ale predpoveď bola vysoké poškodenie plodu , alebo tak nejak . A vidíš ako to dopadlo 😉

zdeja
21. sep 2009

no sestricka ma troska poplietla s tym do kedy mozem papat a pit vodu...... ideme zajtra na 8.30 a ona vravela ze od polnoci z nedele na pondelok uz nemozem nic...dnes som jej volala ci mozem aspon pit a ona mi povedala ze mozem do vecera vseetko tak som troska z toho nervozna.....
STRESUJEM 🙄

jespera
21. sep 2009

Lyndus aj mne sa sem tam tazko dycha + chrbat - skvela kombinacia...
Zdeji na kolku mas prist?

zdeja
21. sep 2009

na 8.30........taka baculata blondyna som jaaaa 😅
ides azda aj ty???

jespera
21. sep 2009

az som sa isla pozriet na ten papierik co dali mne pred odberom - od polnoci predchadzajuceho dna nic jest, ani pit - takze este sa kludne mozes napit...

jespera
21. sep 2009

nieee ja nejdem, nemam uz dovod - len som sa pytala ze na kolku ti kazali prist 🙂

lyndus
21. sep 2009

jespi, veru veru, chrbay boli jak sv..., hroza ☹ ale co uz, vydrzime 🙂 kedy das fotecky bruska? ja uz mam celkom slusny pupok hehe 😀
zdeja, do polnoci kludne mozes aj pit aj jest, len potom uz nie...

zdeja
21. sep 2009

noo vidis a ja som stresovala uz od nedele polnoci 😀 asi sme sa nepochopili zo sestrickov.....
myslela som ze je to individualne a aj kvoli tomu mozno ze som bacula 😅
keby aj ja som uz nemusela tam zvonit na ten zvoncek

jespera
21. sep 2009

fotecky tak skoro nemam ziadne - lebo manzel ma so sebou kameru v robote, a kedze dojde koncom oktobra - co uz, ale ja mozem ti povedat ze mam seriozne brusisko.
- inac mne na ten chrbat pomaha cvicenie - takze poctivo sa ako tak natahujem.

lyndus
21. sep 2009

zdeji neboj, ai sa nenazdas a budes odfukovat ja my 😀 😀 😀

zdeja
21. sep 2009

lyndus.....dodrziavam to poctivooo..
bola si tiez na ivf? na kolky krat to vyslo?

jespera
21. sep 2009

Zdeji za chvilu - a to mi chces povedat ze od nedele si nejedla ci co..? si sa mohla skor opytat namiesto toho stresu 😀
Lyndus - inac dosli mi uz papiere z pupocnika - len skoda ze sa to tak malo vyuziva - skor je to sama teoria, ale zas na druhej strane, kde bolo ivf pred desiatimi rokmi a kde je teraz, verim ze to bude takto aj s tymto, takze verimeee..

lyndus
21. sep 2009

jasne ze som bola na IVF 😀 v podstate to vyslo na 1x, ET mi nerobili, vysiel hned prvy KET 😉

lyndus
21. sep 2009

jespi jasneeeeeeeeeeeeeeeeee ze verime, urcite to bude mat vyvoj rychly

zdeja
21. sep 2009

jespera - no bola som uz psych. pripravena ze nebudem papat ale volala som do splnu ze moooozem 😀 joooj ja tava len som nechcela nieco potentovat
😅

jespera
21. sep 2009

len mi chyba v tej zmluve - ..po doruceni vysledkov, ked sa rozhodnes odstupit od zmluvy - do kolkych dni su povinni vratit zalohu, pisala som im mail - len zatial nikto nic, tak uvidime ci mi odpisu.
Inac chodis na nejaku predporodnu pripravu alebo nieco? ci len studujes net ako ja 😀

lyndus
21. sep 2009

jooooooooooj zdeji, stavaju sa aj horsie veci 😉 kym len nepapas 😀 ale nie, moje zlate, fakt si sa mohla spytat uz vcera 🙂

jespera
21. sep 2009

Zdeji v pohode, zajtra sa podla moznosti ozvi - co ako, dufam ze si zajtra doma a dalsie dni ako, chystas sa do prace ci mas dovolenku?

zdeja
21. sep 2009

joooj lyndus, jespera ja sa taaak tesim s vami ze je vseetko tak ako jeeeee 🙂

lyndus
21. sep 2009

he hej studujem 🙂 kamoska chodila na kurz Bruskovania tu v Ke, robi to nejak Dula-pomocnicka pri porode ci nieco take, stalo to kolo 700 korun a vraj to bola celkom zabava... mne doki povedal, ze cvicit radsej nie, ze nedrazdime 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre