Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zdeja
21. sep 2009

jespera- ja som doma uz 2 tyzdne ...bola som aj pocas toho ako som pichala gonal. mam dost fyzicky namahavu pracu tak som bola za obvodnou ci sa neda vypisat ...nebol problem a ani moja polovicka ma nechcela pustit do prace...
zajtra uz pojdem k mojej gyn. a ona mi napise marodku

jespera
21. sep 2009

dobre robis - a hlavne po prenose, absolutny klud , a aj ked to nevyjde budes mat ciste svedomie ze si preto urobila vsetko, ale samozrejme verime ze to budu //, len to cakanie je asi horsie ako to vsetko predtym...

zdeja
21. sep 2009

tak s tym pocitam ze to bude dlllllhe cakanie....dam si asi vlozit 3
inac dievcata a co sex??????kedy ????

jespera
21. sep 2009

hehe, no tak skoro nie - aspon u mna, ja uz ani neviem pomaly co to je - ja som podstate od stimulky nist....

lyndus
21. sep 2009

zdeja doki nie moc rad dava 3, takze sa skor chystaj na dve, aj tie bohate stacia 😀 mno my sme sexikovali tyzden po transfere a odkedy som tehu, najradsej kazdy vecer hehehehehe 😀 akurat sme sa minule smiali, manzel sa nieco bavil s kamaratmi ze ked som tehu tak asi moc si toho neuzije a on ze chlapi, neviete si predstavit, co je to nadrzana tehula hehehehe...a ja mu na to ze ta fasa, dobru reklamu mi robis 😀 😀 😀

zdeja
21. sep 2009

jespera - oj no tak to je pruuuuser , ja od kedy som pichala gonal tiez nic...no musime byt inac sikovne 😀
jooj ale to jeeee taaazkeee

jespera
21. sep 2009

tak ty si Lyndus na tom lepsie - mne doktorka pri kazdej poradni opakuje, nezabudnite na pohlavnu zdrzanlivost -takze ja to uz mam tak zafixovane, ze ...a sice ja nemam manzela doma, tak ma to tak az nelaka..

Lucim sa s Vami, Zdeji - drzim palce, vsetko bude dobreee.

lyndus
21. sep 2009

vazne? mne doki nist take nevravel 😕 mno nist, idem aj ja do hajan, bru nocku a na zajtra drzime paluchy zdeji 🙂

zdeja
21. sep 2009

notak som zvedava ako dopadneme my....ale budem informovat .....
jespi dakujem , lyndus - ty sa maas 😅
oki dievcata idem aj ja ...zajtra som tu drzte palceky.....jooj ste super

zajacik...
22. sep 2009

Zdeja drzkam na dnes palce, nech je dobra urodicka 🙂 A s tym nejedenim si mi pripomenula mna pre laparkou, tiez som uz bola taka yvhladovana a potom mi povedali ze kludne este mozem jest 😀

Dalidka ano to som bola ja, ale neviem ktora si bola ty. Ja som len tipovala, lebo nik sa mi na teba z fotky nepodobal, iba jedna babulka, ale ta mala kratsie vlasy ako mas na fotke. A mala taku bielu bluzku a taku velku hnedu kabelku a cerveny mobil - bola si to ty? 😅

Lilly ja som sedela rovno pri dverach - nemala si na sebe cierne rifle a cierny svetrik a pod tym nieco cervene? Ak hej tak si stala cely cas rovno predo mnou, xixi 😀 Ale to tvare som ta nevidela 😎

zajacik...
22. sep 2009

A este som vas nepozdravila - pekne ranko vsetkym 🙂

Lenuliatko mas peknu novu fotku v pase 🙂

jajica
22. sep 2009

Ahooojte, aj ja som bola včera v SPLNe , ale tiež som ani jednu z vás nerozpoznala

katy2
22. sep 2009

ahojte vospolok 🙂
strasne drzim palce vsetkym rozbiehajucim sa aj chystajucim sa stimulantkam.... 😵 😵 😵 to bude tehuliek 😵 😵 😵
myslim na vas..... 😉

ixi
autor
22. sep 2009

ahoj splnieckovo 😀 😀 😀

ixi
autor
22. sep 2009

kde ste vsetky 😵

zuzana.dry
22. sep 2009

Ahojte, zdravim vsetky. drzim palceky stimulantkam a aj tehulkam. My sme v jednom kole...papkame a spinkame a papkame a spinkame...zatial ej vsetko ok 🙂

ixi
autor
22. sep 2009

zuzka super ze sa mate ok len tak dalej papkat a spinkat 😵 😵 😵

zajacik...
22. sep 2009

Katy, Zuzka a vsetky co drzite palce dakujeme 🙂
Jajica a ako vyzeras? Mozno keby sme sa opisali, tak by sme sa poznali 😀 Teraz si nespominam, to bola tvoja prva navsteva? A bola si sama ci s manzelom?

ixi
autor
22. sep 2009

ahoj zajicku jak pak se mas 😵 😵 😵

ixi
autor
22. sep 2009

ja nic moc mrcha hnusna nikde a len ma zdrziava chcela som ist zajtra do splnu ☹

jajica
22. sep 2009

Zajačik to nebola moja prvá návšteva, mám za sebou 2 krát IUI a 1 IVF. Teraz som pred KETom, mala som na sebe jablkovo zelené tričko a bola som tam s kamoškou 😉 , ktorá mi robila šoféra / mala som ísť s manželom, ale na poslednú chvíľu mu do toho v práci niečo prišlo ☹ /

zajacik...
22. sep 2009

Ixi mam sa dobre, tesim sa ze sa zase nieco ide diat, aj ked bojim, bojim, ako to cele dopadne. No ale nemozem byt zajko-bojko 😅

ixi
autor
22. sep 2009

isto to dopadne dobre 😵 😵 😵

zajacik...
22. sep 2009

Jajica tak to som sa riadne sekla, ze prva navsteva 😀 Mas za sebou toho viac ako ja... Pamatam si ze jedna babulka pri pulte bola pri mne a vravela sestricke ze ide na KET a ze by sa to uz mohlo konecne podarit, ale nespominam si ako vyzerala.... jaaaaaaaaaaaj a teraz ma napadlo ked si spomenula to tricko, ty si taka usmievava blondinka, co tolko kychala, ze? 😀 😀 😀 😀

zajacik...
22. sep 2009

A sedela si pod oknom 🙂 A ja som si myslela ze tvoja kamoska je tvoja mamina, uuups 😅

zajacik...
22. sep 2009

Jajica a kedy ides na KET?

jajica
22. sep 2009

Presne zajačik to som bola ja /tá čo toľko kýchala/, 😅 niečo na mňa lezie, minulý týždeň bol chorý mm, teraz preberám štafetu ja. Ešte neviem kedy bude vklad, v utorok mám prísť opäť na sono, myslím , že možno niekedy v piatok bude vklad

jajica
22. sep 2009

A ty si bola ktorá??? 😕

kukulik30
22. sep 2009

ahojte, tak my ideme zajtra konecne do Splnu 😵 jupi

jajica
22. sep 2009

Ahoj kukulik, tak to budeme KETovať skoro rovnako 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre