Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cavik
1. okt 2009

ahoj žienky

ja som si teraz sadla

z práce pred piatou, potom po Miška, do obchodu, čo to prichystať na večeru a sú tu správy 🙂 🙂 ...niežeby som nič nestíhala, ja len menej stíham net 😉

idem prichystať dieťa do pelechu 🙂

ani som vás neprečítala, ale prečítam .....cez ordináciu 😉 🙂

zajacik...
1. okt 2009

Lenuliatko tak ja mam zapisane velkosti folikov presne. Na prvej kontrole na siedmy den od pichania (po 6.injekciach) som mala na lavom 13,11,7 a na pravom 7,7. A na 11.den (po 10.injekciach) na ľavom 23,19 a na pravom 12,7, v ten vecer som este mala pichnut 11. injekciu, na druhy den poslednu 12-tu + choragon, potom den volno a na dalsi den bol OPU. A o dva dni ET. A sliznicu asi nediktoval, lebo ju nemam zapisanu 😕

kkatty
1. okt 2009

My sme dnes boli na usg a maličký je krásny - má 20 mm a už nám "mával ručičkami", aj lekár sa smial 😀

kukulik30
1. okt 2009

kkatty, ak to najdes u nejakej baby v albume, tak si na to klikni a vytvor si tiez..neviem , ktore konkretne myslis..alebo si daj vo vyhladavaci ticker, malo by ti najst nejake stranky, kde si to mozes stiahnut do svojho albumu, nastavis a skopirujes... 😉

zajacik...
1. okt 2009

Kkatty jeej to muselo byt krasne, ten UZV 🙂

kkatty
1. okt 2009

kukulik, a ako si otvorím svoj album? Ešte som s tým nerobila... 😒

kukulik30
1. okt 2009

zajko, a mne preco nediktoval presne, az an druhej 😕 ? alebo ich tam bolo tak vela malych , ze iba povedal do 10mm?..lebo potom na druhej som naratala velmi vela, sak viete, som vam vtedy pisala..nestihala som pocitat 😀

kkatty
1. okt 2009

zajačik, to teda bol zážitok... manželik bol taký šťastný, veď on s lekárom si ho tam obzerali a vyžívali, že som sa až musela ozvať - že aj ja som tu 😀

ixi
autor
1. okt 2009

kukulik neboj dopestujes a lenuliatko ma fakt krasne dlhe vlasky 😵

kukulik30
1. okt 2009

vpravo vedla mena mas take male ikonky, fotak, taka sipka a vykricnik...a ta sipka / ikonka v strede/ je album 🙂

kkatty
1. okt 2009

foťák je album, nie? ale ja ho nemám vysvietený a neviem sa tam dostať

kukulik30
1. okt 2009

cavik, chapem, ked som v robote, tak je to to iste, rychle rano ..a to vstavame skoro, uz o pol6 tej ja a o 6 tej budim Samka , o pol 7 mej do skolky a poobede o pol 4tej po neho , este do obchodu, ked treba, alebo sa pomotame este vonku a je vecer..teraz som doma, ale od pondelka uz zase v jednom kole 😝

kukulik30
1. okt 2009

jaj pardon, som sa sekla 😀 hej fotak je album..to v strede je interna posta, ak chces niekomu sukromne napisat 😀 som to doplietla

zajacik...
1. okt 2009

Kukulik ja ked som bola na prvej kontrole tak diktoval vsetky (ale to som este nevedela ze to su ozaj vsetky), tak sa mi zdalo malo 5 folikov a kamoska mi povedala, aby som sa nebala, ze on diktuje len tie najvacsie, ale ze ich tam mam urcite viac. A potom na druhej mi nadiktoval len tie 4 foliky, neviem kde ten jeden zmizol, a povedal mi ze "budeme radi ak ziskame 3 vajka" - to ako keby ma priklincoval vtedy. A to bolo v piatok a odber bol v pondelok, tak som sa modlila aby sme nejake vajka mali a po odbere v pondelok mi povedal ze mame 3 vajka, tak som sa modlila aby sa oplodnilo a vydrzalo do ET aspon jedno vajko, ale mali sme 2 krasne embryjka. To tretie sa neoplodnilo. Ale ja som bola rada aj za tie dve, a este mi bola vzorom kamoska co mala tiez len 2 vajka, aj endometriozu ma, ako ja a jej sa ujali obe a uz ma skoro 5-mesacne dievcatka, tak som si myslela ze nevadi ze tak malo, hlavne aby sa ujali. Ale neujali sa 😔 A uz tu pisem nejaky roman, nie? 😅

kukulik30
1. okt 2009

tak chod hore na liste je Fotoalbumy, potom moje fotoalbume, vytvorit fotoalbum..tak nejak, tam si vytvoris svoj a uz budes mat vysvieteny aj ten vedla mena....len tam musis nieco vlozit 😉

kukulik30
1. okt 2009

zajacik, presne tak, dolezite je kvalita a postaci aj jedno jedinke 😵 ..moja spoluziacka z vysky bola v Splne , odobrali jej jedno, jedno oplodnili a uz ma v postielke asi mesiac maleho Jozka 😵

kkatty
1. okt 2009

Už som sa nejako preklikala, ale to potrebujem viac času, takže teraz to už nechám tak... ale ďakujem 😉

kukulik30
1. okt 2009

zajko, nebojkaj moja ..teraz to moze byt uplne inka, inak mozes reagovat ako vtedy, bude ako ma byt 😵 🤐

matulka7
1. okt 2009

Ahojte,..
Kukulik škoda, sedeli sme vedľa seba a ,...... tem programík na tie foto nemám, hľadám a nič,....
dnes som volala sestričke do splnu, že mne môj gyn. nebral moč, že čo teraz,.. a ona že to netreba, len to čo je na papieriku,...nič viac,.. ani RTG,....
len som sa jej zabudla opýtať, dnes som mala 7 deň gomal, v pondelok ráno iden na kontrolu a až potom idem na interné,... lekárka je na školení,.. myslíte kočky, že ked odber mám stredu, štvrtok, alebo piatok, že stačí priniesť výsledky predoperačné v stredu?hm?
Všetky sa držte,.... 🙂

kukulik30
1. okt 2009

matulka myslim , ze staci doniest papiere na odber 😉
a nejako to urcite pojde zmensit v aj v tvojom pc..len mozno mas iny program a Windows fotogaleriu nahodou nemas, aj tam sa to da..alebo sa kus opytat mm 😉

jajica
2. okt 2009

Ahojte SPLNačky, pekný den vám prajem 😉 😵 😵, aj ked vonku nič moc 😒 😒 😒

piskota80
2. okt 2009

ahojte bambuľky.
Dlho som tu nebola, lebo Vás nestíham čítať, furt som v práci 😠 😠 😠 😠 😠
My s manželom KET musíme odložiť, zistili mi ureoplazmu, takže nastupujú antibiotiká. Mám strach, či mi práve oni nedopomohli k MA minulý rok. Takže teraz sa najprv radšej preliečime a uvidíme čo ďalej.
U novej p. lekárky mi zistili, že mám ovulku, tak sa ešte pár mesiacov pokúsime o prirodzené počatie, a ak sa to nebude dariť, tak nás čaká KET, poprípade ET.
Prajem Vám veľa šťastíčka, nech sa vám kety, ety podaria a tehuľkám bezproblémové tehotenstvo.
Majte sa, utekám do práce ☹ ☹ 😠 😠

petronelka77
2. okt 2009

Ahojte splniecka,
posielam vam tehu virusiky, citam, ze sa to tu pekne rozbieha, tak drzim vsetkym palce 😉 .

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kukulik30
2. okt 2009

ahojte 🙂
jajica, veru aj u nas je na nic pocasie 😒 ale aspon neprsi 🙂
piskotka, oj, dobre , ze ste na tu uraplazmu prisli, a na KET pojdes preliecena... 😵 a mozno ani nebude treba 😉 to by bolo fakt super, keby sa vam podarilo prirodzene, ket si nechate na surodenca 🙂
petronelka, dik za ranajocky 🙂 neskutocne, ako tychlo vam tehulkam nabiehaju tt..nestiham sledovat a uz tu budete rodit jedna za druhou 😵
mimuska deny, tak ako? uz su babatka na svete 😕 😵

mimusa4
2. okt 2009

ahojte..
tttttttttttttttttttttttttttttt
t 😵 😵 😵 😵 tttttttt
tttttt 😵 tttttttt 😵 tt
tttttt 😵 tttttttt 😵 tt
tttttt 😵 tttt 😵 😵 😵 t
tttttt 😵 tttttttt 😵 tttt
tttttt 😵 tttttttt 😵 tttt
tttttt 😵 tttttttt 😵 ttt
tttttttttttttttttttttttttt

ako pozerám a premýšľam, tak asi tu ešte nebolo toľko stimuliek 🙂 držím palce aj prsty všetkým..
kukul...tak ešte som celá, hoc by som bola rada, keby to už prišlo, som z toho len nervozna, že nič, dnes mám monitor a dr. ma ja pozrie.. 🙂 a vôbec nič neviem o deny, nikde ju nevidieť 😒

dalida
2. okt 2009

Dobry den, splnieckovo. Konecne som v stave sediet pred PC a cosi sem natukat. Pocas poslednych dni som vacsinou lezala..., zle sa mi dychalo 😔 Hrozne som kaslala... , ale uz je to ako tak pod kontrolou. 😉 Duf, ze najhorsie je uz za mnou. Kukulik, mala si problemy s dychanim pocas OHSS.

ixi
autor
2. okt 2009

ahojte splniecka ako? ja kus pratam lebo idem do nocnej a zajtra sa mi nebude velmi chciet 😎
mimusa drzkam palce
dalidka super ze ti uz je lepsie 😉
piskota ja som mala tiez ureaplazmu neboj bude ok

ixi
autor
2. okt 2009

kde ste bambulky????? 😎

ixi
autor
2. okt 2009

☹ ☹ ☹ ☹

ixi
autor
2. okt 2009

dnes to tu dajak vaizne..............

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre