• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
Ahojte SPLNiečka v prvom rade, by som vám všetkým chcela popriať veľa štastia na dlhej ceste za šťastím a bábabtkom a držím palce všetkým stimulantkám čakateľkám. z celého srdca vám prajem nech sa vám to všetkým podarí, nech ste šťastné.

všetkým nastavajúcim mamičkám zdravé dieťatko a krásny a bezbolestný pôrod

a mamičkám zdravučké detičky
2. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooo :confused: de ste
2. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalidka, pri prvom IVF som mala aj problemy s dychanim...hej vlastne aj preto som sla na pohotovost :unamused:
ale ty nemas dufam :confused:
2. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky kukulicek bola si v praci? ja idem dnes do nocnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, teraz po vklade :wink:
2. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som sa okupala a teraz mi je taka zima brrrrrrrrrrrr :rolling_eyes:
2. okt 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sa mi tiez stava po kupani, ze potom brrrrrrrrrrrrrrr :grinning: ale to aj preto, ze si davam horucu horucu vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a potom ked vyjdem z vane, tak ako keby mi niekto vylepil, taka kosa :grinning:
ixi, zahulat sa do deky a bude fajn, alebo nech ta zohreje MM :sweat_smile: :wink:
2. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mm ako myslis moj? nie je domka uz mi je teplo som sa zahulala
2. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nebola som , este stale som na OCR so samkom, este aj v pondelok budem :wink: ..ale v utorok uz idem makat :grinning:
2. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a samkovi uz je lepsie? dufam ze ano :dizzy_face:
2. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej uz lepsie, ale ma stale na mandliach biele bodky, tak este ho nechala 3 dni brat Zinnat,az vo stvrtok moze ist do skolky :unamused: ..to bude zase placu :frowning2: a doporucila nam Imunoglukan sirup na posilnenie imunity, tak skusime, musime sa dat dokopy, lebo ho chcem dat zaockovat proti zltacke typu A..

no myslela som tvojho TM :grinning: ..samozrejme, ze MM ti neponukam :grinning: by mi dal ten moj :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som si hned myslela ze ho neponukas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: imunoglukan je dobry aj hliva ustricova je vyborna myslim ze pre deti sa to vola hlivacik :wink: idem uz do nocnej tak sa mi tu majte papapa
2. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa, prijemnu nocnu :slight_smile:
2. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Sme v poriadku. 8tt, srdiečko krásne bije.Drobček je zlatučký. Ale veď pozrite sa same. :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka drobček je nááááádhernýýýý :slight_smile:) som rada, že ste v poriadku

kuku ma mrzí že je Samko chorý ale ani sa mu nečudujem ja som tiež riadne ochorela, ke je ta ké zlé počasie a všade okolo sú chorí ľudia, tak prajem skoré uzdravenie

ixi príjemnú nočnu :slight_smile:
2. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ďakujem. Mám z neho veľkú radosť.
2. okt 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej, marcelka. Krasna fotecka. :dizzy_face:
Kukulicek, praveze som mala (problemy s dychanim), ale uz presli. :wink: Prekonala som to doma. Nemohla som sa poriadne nadychnut, vzdy som sa rozkaslala..., citila som pichlavu bolest v plucach..., ale je to uz za mnou. :wink:
2. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelkaaaaaaaaaaaa, uzasne..krasna fotecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dalidka, tak to jedobre, ze uz teraz nie je problem :wink:

lili, aj mna uz zacina pobolievat hrdlo, teda mandle :unamused: ..no super
2. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ďakujem. Robí mi vééééééééééééééééééééééééľku radosť. :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dlho som tu nebola...travim dost casu u rodicov, kedze manzel je casto na zapade SK. Maly je nase slniecko...uz mame skoro 4 kilka...absolvovali sme dnes druhu poradnu a kontrolu klbikov u ortopeda...vsetko je ok... :slight_smile:
Zdravim vsetky...vidim, ze sa to tu ne jesen konecne pohlo...prajem vsetkym, nech cim skor drzia v rukach takeho drobceka, ako my... :wink:
Osobitne zdravim Marcelku...prave preto, ze prezivas taky isty zazrak, ako my pred 10 mesiacmi....fuuu...ani sa mi verit nechce, ako to zbehlo... :slight_smile:
A este osobitne zdravim mamicky...tiez pocitujete niekedy taky zvlastny pocit, ze toto male stvorenie je na dlhe roky na vas absolutne odkazane a mate za neho obrovsku zodpovednost...je to zavazok...ale krasny... :wink:
2. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, som velmi rada, ze zazivas to velke stastie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takze Samko je spokojne babatko...nech sa vam dari a hlavne nech ste zdravi :zipper_mouth: posielam boztek malickemu :slight_smile:
2. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes tu nikto nie je ? ako je to mozne? aj u vas tak krasne svieti slniecko ako u nas? Prajem pekny vikend.
3. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespi ahojjj :slight_smile:
3. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Zdeji, no ako? pohodicka - ci psychika pracuje na plne obratky? Kolky den si po et?
3. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som v pohode ...trosku ma sem tam poboli brusko ale nie velmi....dnes sme 8 den po ET ak nepocitam den prenosu.....joooj som zvedavaaa :sweat_smile:
3. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte vidim ze je vykend je tu pusto...........
3. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vecer :slight_smile:
Marcelka drobcek je krasnucky :slight_smile:
Zuzka ako to rychlo ubehlo, Samko ma uz mesiac :slight_smile:
Piskotka to je hrozne ze si taka zavalena pracou :unamused: A nech tu ureaplazmu cim skor vyliecia aby si mohla ist na KET-ko :wink:
Mimuska neboj, do tyzdna si maminkou :dizzy_face:
Dalidka chvalabohu ze uz ti je lepsie :slight_smile:
Ja som vcera pichla prvu vcelicku, za pohodinku budem pichat druhu...
Zdravim vsetky SPLNiecka :sunglasses:
3. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelik krasne fotecka babuska drzte sa :sunglasses:
3. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko, takze uz to mas za sebou...aj druhu vcelicku :dizzy_face: nech len vajka porastu :wink:
3. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny soboitny vecer vsetkym prajem :slight_smile:
3. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok