Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
9. okt 2009

Lenuliatko krasne spravicky, fuha riadne vela vajok a pekne velkosti 🙂 No vidis tak tebe bude stacit len 10 davok 🙂 Ja tipujem pre mna odber na stredu, takze pojdeme tesne po sebe 🙂

katy2
9. okt 2009

leni, gratulujem 😉 len nech pekne dozreju aby bola super urodicka, hlavne kvalitna.... 🙂
zajko tebe prajem to iste 🙂 hlavne kvalitne vajka.... 😵

lenuliatko
9. okt 2009

Ďakujem babule, jeden kameň mi zo srdca odpadol, ale ešte ich tam zopár je 😀
Zajačik, 11 dávok to bude dokopy. Jedna sa mi zvýši. Hlavne, že netreba dokupovať. Keby niekomu chýbalo, darujem 😉

ixi
autor
9. okt 2009

ahojte ja som bola dnes u gyndosky vybavit pn na pondelok 😎
lenuliatko super spravicky 😉
baby drzkam palce ny vysledky 😉

lenuliatko
9. okt 2009

Aho Ixi, ty ideš v pondelok na kET? Myslela som, že v utorok a že by sme sa možno stretli. No nič...

cizana
9. okt 2009

lyndus, ďakujem za tip. Asi zavolám skôr, lebo je to straaaaaaaaaaaaašidelné to čakanie. Bojím sa negatívnych správ. Mám pocit, že dostanem menš. Každú chvíľu sa chodím kontrolovať.
Lenuliatko, to je ale dobrá správa, držím ti palce! 😅 Inak ja som bola s manželom (vysoký, tmavý) a odchádzali sme okolo 7,50

ixi
autor
9. okt 2009

cizana neboj bude pozit.spravicka este vydrz 45 min a volaj 😎
leni ja idem v pondelok 😉

cizana
9. okt 2009

ixi, aj vieš koľko Ti vložia?

ixi
autor
9. okt 2009

tak dufam ze aspon dve lebo mam uz len 3 zmrzka bola by som nesmierne rada ak by sa rozmrazili vsetky 3

ixi
autor
9. okt 2009

cizana ty si mala ket ci et? stracam dajak prehlad

cizana
9. okt 2009

Ty si taká ako ja, Aj ja som veľmi chcela 3. Prajem Ti to!!!!! 😵

cizana
9. okt 2009

Ja som mal ET. Mala som pri OPU 3 vajka, z toho boli 2 embryjká.

ixi
autor
9. okt 2009

dakujem dufam ze to tak aj bude ja by som si dalaj aj 5 ak by sa to dalo 😀

ixi
autor
9. okt 2009

velmi velmi ti prajem aby si pocula to co chces 😵

lenuliatko
9. okt 2009

Cizana, fakt neviem... Bolo dosť ľudí, stáli sme pri dverách, dosť sa to tam premieľalo, fakt som si všimla len jednu kočku odchádzať a bola sama. A keď som sa už rozkukala, ostali len tie, čo aj na UZV. My sme nejak tak asi tesne pred osmou prišli, takže sme sa možno minuli. Ty si ma nespoznala podľa fotky? Lebo ja teba teda nie 😀
A toto je teraz asi to úplne najhoršie čakanie na verdikt, každá minúta trvá večnosť. A ešte keď si netestovala, dupľom. Lebo testy aspoň pripravia na to, čo bude, ale takto. Buď, alebo...

cizana
9. okt 2009

Tak veľmi by som chcela dvojičky, ale bola by som vďačná aj za to jedno (je to také vytúžené a vymodlené!!!!)

zajacik...
9. okt 2009

Lenuliatko ja mam puregon dokopy na 11 davok, tak ak by mi doki kazal este pichnut aj 12-tu davku v utorok, tak by som si ten zvysok Puregonu u teba zarezervovala, v pondelok budem vediet. Lebo predtym som stimulovala 12 dni. Ale snad mi teraz postaci aj tych 11 davok 🙂
Katy dakujem za prianie, dufam ze ta budeme nasledovat a koncom juna privedieme na svet male babiky 😵

ixi
autor
9. okt 2009

neboj budu dvojky tfuj tfuj ja som taka bosorka 😀

cizana
9. okt 2009

Leni, aspoň to čakanie mi spríjemňujete. Už čo bude, nezmením to....

ixi
autor
9. okt 2009

zajacik privedies 😵

ixi
autor
9. okt 2009

cizana bude dobre klud 😎

lenuliatko
9. okt 2009

Cizana, prajem ti to z celého srdca 😵
Zajačik, ok, máš to rezervované 😉 Ale tiež si myslím, že nebudeš potrebovať. A keby hej, môžeš byť spokojná, budeš mať.

ixi
autor
9. okt 2009

ja mam taky pocit ako by som mala volat ja normalne to prezivam

katy2
9. okt 2009

zajko a ja vas potom vystriedam ako tehulka 😵 😀
cizana, prajem pevne nervy a uzasnu spravu 😵 😵 😵

ixi
autor
9. okt 2009

katy ahojcek mojko 😎 😀

cizana
9. okt 2009

Katy, Ty chceš ísť kedy?

lenuliatko
9. okt 2009

Cizana, veru, radšej tu s nami, ako sama zbytočne rozmýšľať, čo bude a tak. Už je asi aj tak rozhodnuté, dúfajme, že budeš počuť, tú najkrajšiu správu od sestričky 🙂
Ixi 😀 Ty budeš tiež onedlho volať, tak nestresuj dopredu.

zajacik...
9. okt 2009

Katy dobre, budeme ti posielat tehu-virusiky 🙂
Babulky ja sa normalne zacinam na IVF tesit, zase ma opaja optimizmus 😵 A dufam ze dnes en pozitivne krvicky ma v tom len utvrdia 🙂

katy2
9. okt 2009

cizana, v maji 😵 na KET 😉

ixi
autor
9. okt 2009

leni ved ma poznas ja som kludna a z druhej strany by som asi najradsej vybuchla 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre