Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cizana
9. okt 2009

Leni, nemala si biele nohavice?

lenuliatko
9. okt 2009

Bodaj by nám ten optimizmus vydržal už navždy 😉 Tu s vami to ide ľahko, normálne to beriem ako terapiu 😀 Keď ma začnú chytať depky a pochybnosti, hneď zapnem koníka 🙂

lenuliatko
9. okt 2009

Cizana nie, mala som čierne legíny a zlatý plášť.

zajacik...
9. okt 2009

Veru aj ja som rada ze tu mame toto forum, je to super 😵

marcelka82
9. okt 2009

Ahojte.

lenuliatko
9. okt 2009

Ahoj tehuľka, už si zdravá? Bublinka poslúcha? 😉

cizana
9. okt 2009

Tak to sme už tam neboli.To je tak fajn s niekým pokecať, kto Ti rozumie. U nás v práci všetky kočky majú bezpróblemovo bábätká a dosť ma to bolí, keď si začnú vymieňať svoje šťastné pocity...
Iba jedna bývalá kolegyňa mala taký problém, ale bola asi 8x - dokonca aj v Brne a Bratislave, ale neúspešne).

marcelka82
9. okt 2009

Ahoj Leni. Ešte nie som zdravá. Ani ja ani Max. Len vďaka tým každodenným hádkam ma pobolieva podbruško. Bojím sa. Nervy, choroba a antibiotiká. Zlá kombinácia.

ixi
autor
9. okt 2009

marcelka nehadajte sa nemozes odist ku rodicom alebo pridi ku mne mojko

marcelka82
9. okt 2009

Mojka asi by som teraz najradšej k Tebe. Bolo by nám veselo. 😵

lenuliatko
9. okt 2009

Veď to, že je ťažko nájsť niekoho, kto vie pochopiť, čo prežívame, väčšine ľudí to nič nehovorí, plodia, rodia, nechápu naše problémy, stresy, bolesť... Preto je supre, že sme sa tu my našli, je sa komu vyžalovať, je sa s kým tešiť a nie sú to len prázdne slová, tu všetky vieme, o čo ide... 🙂

bobik77
9. okt 2009

Ahoj Ixi, sa ťa chcem opýtať, lebo pozerám že čakáš na 3.KET, že po koľko embryjok si davaš vkladať?

ixi
autor
9. okt 2009

bobik chcela by som aj 3 len ci sa mi rozmrazia lebo mam uz len 3 zmrzlinky
marcelik tak pridi

ixi
autor
9. okt 2009

baby ja som si rano zapomla dat utros 😀 esteze ma to napadlo 😀

lenuliatko
9. okt 2009

marcelka, to sa s tebou mužík háda aj keď si tehuľka a ešte k tomu chorá? 😠 Mohol by si trošku vstúpiť do svedomia a netrápiť ťa. Aspoň sa nenechaj vyviesť z miery a púšťaj jedným uchom dnu, druhým von. Alebo to ty sa hádaš, že nechce doma pomáhať? Kašli na to, drobček je najdôležitejší na svete, najprv sa daj do poriadku a v kľude prečkaj aspoň do toho 12tt.

ixi
autor
9. okt 2009

bobik preco sa pytas?

marcelka82
9. okt 2009

Si zlatá mojka. Ale ja tu už dlho nebudem. Keď sa presťahujem, nebudem mať počítač a už vôbec internet. A peniažky budem šetriť pre drobčeka. Takže to bude bez vašej opory dosť ťažké. Budete mi chýbať.

ixi
autor
9. okt 2009

marcelik a kam sa stahujes? das mi potom tel.cislo? budem ti aspon volat 😔

bobik77
9. okt 2009

Lebo rozmýšľam nad vložením troch embryjok tak ma zaujíma, či sa niektorá podujala nato vložiť si tri 🙂

ixi
autor
9. okt 2009

bobik ja by dala aj 58 😀

ixi
autor
9. okt 2009

bobik a na kolky ket ides a kedy? 😕

ixi
autor
9. okt 2009

marcelik a mangel vie ze ides prec?

ixi
autor
9. okt 2009

de ste?

lenuliatko
9. okt 2009

Marcelka, predsa odchádzaš od manžela? ty si silná žena a ja viem, že sa o vás postaráš a budeš šťastná v živote. takto si si asi príchod vášho dieťatka nepredstavovala, ale radšej toto, ako sa stále trápiť.

ixi
autor
9. okt 2009

cizana kde si sa stratila som zvedava drzkam palce a pevnu ruku pri drzani telefonu

ixi
autor
9. okt 2009

marcelik ja ta plne podporujem ja by som tiez odisla aka by to bolo premna a pre drobca lepsie teraz te vy dvaja najdvolezitejsi na svete

katy2
9. okt 2009

marcelka, prajem ti vela sily 😔
bobik, ja som mala vlozene 3 aj deny.... ak kukulik teraz vlozil 3 😉

zajacik...
9. okt 2009

Marcelka to je smutne ze to o com si snivala sa ti splnilo, ale nie za takych podmienok ako si si predstavovala 😔 Dufam ze ti babatko vynahradi vsetky tie trapenia 😵

lenuliatko
9. okt 2009

Práve ma napadlo, že ja idem asi presne o tri týždne na krv 😅 Taká budem rozklepaná, že ani ťukať do klávesnice nebudem môcť 😀

marcelka82
9. okt 2009

Leni, on vyprovokuje a ja kričím. Som hrozne podráždená zo všetkého. Neviem si vôbec predstaviť ako to tu budem zvládať zajtra nieto o 4 týždne. Záleží mi na drobčekovi. Len teraz nám budú padať steny, lebo ja budem s drobčekom a môj manžel neomaľuje. Celý týždeň niekde lieta a prichádza až v noci. Teraz keď som potrebovala aby mi niekto varil čaj a ja som toľko nebehala. Vždy keď ho najviac potrebujem tak som sama.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre