• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Bože, ja tu sice nechodím často takže neviem Marcelka ake problémy maš s mužom, ale niekedy je to možno lepšie riešenie, aj keď trochu väčšie trápenie. Ale určite sa to dá zvládnuť :slight_smile: A to máš v brušku oborvskú motiváciu :slight_smile: ...Každý má svoj osud a možno nájdeš niečo oveľa krajšie...Mám v okolí veľa kamarátok dokonca s dvojičkami od ktorých muž odišiel a teraz sú oveľa šťastnejšie a našli si nové lásky a dokonca spriaznené :slight_smile:
9. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
katy ako sa ma hanicka?
leni veru veru ja za dva aj daco :grinning:
9. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
marcelik tak to je slon :angry: :angry: :angry: zabila by som ho keby tu teraz bol primne :angry: :angry:
9. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mala som telefón. Už som si myslela, že je to SPLN a chcú mi oznámiť dobrú správu :frowning2:
Marcelka, drž sa- je to asi ťažké, ale ten najväčší dar máš v sebe - staraj sa o ňho...
Už sa mi pomaly začína zrýchľovať tepová frekvencia. To aj vy ste to tak prežívali? Pri 1. som bola v práci a tam som sa musela venovať ďeťom, takže na volanie a stresovanie neostával čas. Ale teraz - veľmi to prežívam...
9. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leni myslis ze vklad bude v piatok? Mozno uz vo stvrtok, nie? Potom aj krvicka by bola vo stvrtok :slight_smile:
9. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marcelka, je to ťažké, keď vidíš, že sa nestará, ako by mal, ako by si si zaslúžila. Už keď ho k lepšiemu nezmenilo ani to, že budete mať bábo, tak ho už asi nič nezmení. Ešte si pamätám, keď si sem písala, aj mne hovorila, ako sa o teba staral, keď si bola v nemocnici po tom biochem. tehotenstve :pensive: Čo sa tak zmenil? Súhlasím s Bobik, že na teba v živote určite čaká niekto lepší a bude milovať aj teba, aj tvoje bábätko :slight_smile:
9. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
....ako si dakto vie sliapat po stasti....marcelik vela vela sily ti prajem ak daco potrebujes kludne napis spravim vsetko co bude v mojich silach :pensive:
Cizana ja som to tiez velmi prezivala...
autor
cizana ja som to pri et prezivala az hrozostrasne neboj :wink:
9. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cizana uz kludne volaj... drzim palce aj paste aj vsetko co sa da!!! :wink:
9. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
uz to zacina byt napinave.................................
9. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babuľky ďakujem vám všetkým veľmi krásne za podporu. Pre mňa je život veľmi ťažký. Ale ja som hrozne tvrdohlavá. A stále si myslím, že prebijem aj múr. Zatiaľ to zvládam a som si istá, že to s bábom a Maxom zvládneme aj sami. Veď vlastne som vždy chcela byť slobodná mamička. No bola som vydatá a bezdetná. A nakoniec asi aj ostanem s bábom celkom sama.
9. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
vollllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj drzim paste :wink:
autor
marcelik zatial budes sama a casom uvidis :wink:
Uaú , keď si predstavím, že cca o 5 minút budem počuť ortieľ... Aj vám tak strašne bilo srdce?
9. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne tu nechce pridavat prispevky :frowning2:
Cizana ano bilo ako zvon, tep nemeratelny :grinning:
Zajačik hej? Myslela som, že na tretí deň je vklad, ale to sa potom ráta aj ten utorok? Mne to nevadí... :slight_smile:
Bože, aj ja to prežívam, Cizana volaj :sweat_smile:
Cizana držím Ti siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilnooooooooooooooooooooooooooooooooooo palce.
9. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
volaj 13.00
Lenuliatko ja som mala OPU v pondelok a ET v stredu. No ale mozno preto ze boli len 2 embryjka, tak to nechceli natahovat, neviem :confused:
Tak idem nato.
9. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marcelka este ju popluj virusikmi :dizzy_face:
Myslím, že nám tu všetkým stúpol tep
autor
sme stebou :dizzy_face:
Ja ani nedycham...
dobre špeciálne pre cizanu:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja som napoli mrtva :grinning:
9. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ixi preber sa :grinning:
9. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No aj ja som nervózna a dosť.
9. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok