• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Ixi ty tarajko :slight_smile:
9. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Baby, jedne nedockave :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: Ja sa na pracu nemozem ani sustredit.... Idem volat linku 112.
Zdejka, Cizka :confused:
Cizana nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :frowning2: :frowning2: :frowning2:
autor
ja mam take spotene ruky dokelu
cizana :pensive: je mi to luto :pensive: poplac si, prajem ti vela sily ist dalej a hlavne to nevzdavaj..... :pensive: drz sa :cry:
9. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco je to take nespravodlive???? :cry: :cry: :cry:
Nieeeeee :frowning2: Mojka, drž sa, tot som nečakala :pensive:
autor
cinzana :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
cizana :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: je mi to ľúto.
9. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je mi to nesmierne luto...nechapem to bola som presvedcena ze ti to vyslo :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry:
9. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne sa nevzdávaj, nikdy. Budeš mať detičky, musíš tomu na 100% veriť a nič ti v tom nezabráni. Či bude ďalšie iVF, alebo sa podarí prirodzene, to je jedno, len tomu ver. Vyplač sa, ono to prebolí... :pensive:
9. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to uz je v prdeli ja tomu uz nechapem
Mozno je ozaj lepsie urobi testik aspon pred krvickou, clovek uz vie na co sa ma pripravit... :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
autor
cinzana vela vela vela sily ti prajem drz sa mojko :pensive:
9. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cizana drz sa, prajem ti strasne vela sily aby si ten smutok cim skor prekonala a nestratila nadej... :confused:
autor
ja sa dam oplodnit a uspat nech ma zobudia len ked budem tehu lebo namna je toto silne kafe :frowning2:
Jednoznačne súhlasím zajačik, ja som tých testov urobila 6 a tak test krvi ma už neprekvapil...bohužiaľ :slight_smile: ...aj keď človek stále dúfa, že možno snáď....
9. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie pády na samé dno sa ťažko zvládajú. Človek tomu tak verí, dúfa, sníva a potom toto...
9. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak zvlastne ze dnes tu vobec neprisli Zdeja ani Kika... :fearful: ... ale oni mozno isli po krvicke niekam spolu si sadnut, ked ja po OPU ci po ET boli spolu...
9. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež budem testovať, radšej byť pripravená aspoň trochu.
9. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je to velmi smutne...........a tazke................ale netreba sa nikdy vzdat!!!!raz to isto vynde!
Nechápem....ako je to možné, keď sa tam tie embryjká prenesú a sú krásne, ako to že sa neujmu...NECHÁPEM TO!! Tak okolo niekoho sa chlap len obtrie a je tehu a niekto nič... :frowning2:
Dúfam, že aspoň Zdeja a Kika dopadnú lepšie, ono to aj nám ostatným berie vietor z plachiet, keď vidíme, že sa nedarí. Bodaj by sa to podarilo všetkým, čo po detičkách túžia. Žiaľ, naša túžba asi nestačí...
9. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cizanka, je mi to velmi luto :frowning2: :cry: Velmi som ti drzala palce. :cry: Drz sa moja. Posielam vela pozitivnej energie, sily vzchopit sa a ist dalej.
9. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jedna radostna sprava:

mimusa porodila v pondelok maleho mirka o 13:55 tusim.maju sa dobre uz aj domov by ich mali pustit ak nemaju zltacku.porod bol aj celkom rychli o 7 nastupovala na prijem a na obed uz bol maly na svete.
9. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy dakujeme za krasnu spravu a gratulujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj, gratulujem Mimuske a Mirkovi :dizzy_face: Tak aspoň jedna krásna správa dneska. Bleskový pôrod. Teším sa na fotky. ďalší SPLNený sen je na svete :dizzy_face:
9. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mam od jednej babulky, pytala som sa na nu v oktobrovkach :wink:
gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
keby sme vsetkym mohli gratulovat :dizzy_face:
9. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok