• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Jeeeeej Mimuska GARTULUJEM k Mirkovi a prajem vam vela zdravicka a mliecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mimusku prezivam ako keby som rodila ja (ale len skoro :grinning: ), lebo sme boli spolu na krvicke :dizzy_face: Ako to rychlo ubehlo a uz je babatko na svete :slight_smile:
9. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja verim ze kazda z nas sa skor ci neskor svojho babatka docka, proste tomu verim :dizzy_face: U niekoho skor alebo neskor, proste ked pride nas cas :slight_smile:
9. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky prajem vam pekny vikendik, drzkajte sa vsetky :slight_smile:
9. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusa blahoželám. Nech je Mirko zdravučký a pekne rastie. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje zlate,k ja iba tak na skok, som v praci..a som zvedava :sweat_smile:

ale som skalamana a smutna, narychlo som precitala :pensive: ..cinzana :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ani neviem, co napisat...drz sa :zipper_mouth:

a zdeja ako? :confused:este sa neozvala???
9. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cizana to mi je velmi velmi luto moja, ozaj... tazko sa radi v takych chvilach, pamatam sa ako som ja revala, ked mi sestricka 2x po inseminacii povedala ze bohuzial :frowning2: :frowning2: :frowning2: je to hrozne smutne a nespravodlive, nechapem, ze naco otehotnie zena, co vobec dietatko nechce a taka co by velmi chcela, tak nie a nie sa dopracovat :angry: moja gebulku hore, urcite to vyjde nabuduce
9. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mimuse blahozelame k Mirkovi, lavne nech ste zdravucky :wink:
9. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa , Mimuske blahozelám k Mirkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zelam celej rodinke hlavne vela zdravicka :wink:
9. okt 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za povzbudenie a dúfam, že Vás môj neúspech neodradil. Želám vám už len pozitívne správy.
Mne sa dnes zrútil celý svet. Neviem, ako sa z toho dostanem!
9. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babuľky, ja som dopadla podobne ako Cizana, tiez velmi nizke hodnoty, mam vysadit lieky. Co uz. :frowning2: Ale ja to len tak nenechám. Ja sa budem bit jak drak. Zaciatkom dec. som tam spät pre moje zmrzlinky :wink: Dnes si lignem vinka na povzbudenie a ideme na to :grinning: Budem si uzivat a pripravovat sa na dalsie kolo :wink:
Cizana, mna to tiez zobralo a poriadne, ale netreba to vzdavat. My sme poriadne ženské a my to dokažeme :slight_smile: Drz sa, moja.
Chysta sa niekto na Ket-ko v nov/dec?
9. okt 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hilky, chcem sa spytat, kde je uvas problem, ze sa nedari? My mame problem s mm spermiami.
9. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, drzkaj sa :wink:
juliett, my mame problem u manzela... :pensive:
9. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem katy. Nas vcera odporucili do SPLNU tak si zistujem, ze co a ako, vcera som na tej vasej diskusii bola prvykrat
9. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliett, aj my.
kika, aspoň, že máš mrazáčiky - aspoň nádejv blízkej dobe. Drž sa! Ja som už ani nerozprávala so sestričkou, keď mi oznámila negatívne výsledky, lebo som sa hneď rozplakala a zložila.
9. okt 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má SPLN také úspechy ako Herman?
9. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliett u nás bol problém u obidvoch. Vraj som neplodná od narodenia. Verila som tomu 8 rokov. Teraz čakám bábo a otehotnela som prirodzene. Ale som veľmi rada, že sme to skúšali aj umelo a nečakali so založenými rukami. :grinning:

kika drž sa.
9. okt 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj babulky, to mi je vazne luto, drzkajte sa :cry: :cry: :cry:
cizana nemyslim, ze by mali vacsie uspechy, jedno alebo druhe centrum, pokial viem su tak cca na rovnako... ale pripadne zmena centra je rozhodne na tebe :wink: drzakjte sa a pekny vikend, padim ja dom :wink:
9. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizana, co sa tyka uspechov ci neuspechov v oboch centrach je to zhruba rovnako.... je to len vec psychiky, kde sa clovek lepsie citi....
9. okt 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kika to mi je luto :pensive: drz sa raz nam to isto vynde babulky radsej pocut ze nie ste tefotna ako pocut musite ist na kyret :pensive:
9. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tehotna pardon
9. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to maš pravdu :wink:
9. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kika a ty si mala ket ci et?
9. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa tak nechce ist do nocnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ET, na KET-ko sa chystam na prelome nov/dec :slight_smile:
9. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pijem este kafe lebo zabubam a dnes sluzi primarka...........
9. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kikuska silno ti drzkam palce aby sa konecne zadarilo :dizzy_face:
9. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kika dufam ze tu budes chodit castejsie :slight_smile:
9. okt 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vidim ze este stale nieje smola v splne prelomena, mrzi ma to dievcata. Ale uz niekto musi toto prelomit.paaaaaaaaaaaaaa drzim palceky
9. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cavko melisecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
MySpace layouts: CoolSpaceTricks.com
9. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok