Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
9. okt 2009

tak nic som zasa daco skusala 😀 😀 😀

ixi
autor
9. okt 2009

tak sa majte ja uz sa idem chystat 😵

jajica
9. okt 2009

ahojte splniečka 🙂 , ixi príjemnú nočnú prajem 😅 😅 😅 Ináč vám poviem, že dnes to tu bolo riadne o nervy, ked som si to tu tak postupne spatne čítala 😨 , tak som mala tlak asi 200 a nakoniec mi bolo veeeeeeeeeeľmi smutno - cinzana a kika je mi to veeeeeeľmi lúto 😢 😢 😢 .No čo už, ale čo nás nezabije, to nás posilní 😠 🙂 , takže šup do dalšieho boja 😵 😵 😵

feja22
9. okt 2009

Ahojte, som novo prihlasana a dlhodobo snaziaca sa o uzlik stastia. Ake mate skusenosti so splnom?

melisska
9. okt 2009

ixi aoooooooooooojjj 😀 asi som prisla neskoro a si uz prec, ale som si trosku schrupla 😵

feja22
9. okt 2009

melisska, este sa nepozname, ak mozes a mas cas prosim ta opis mi ake mas skusenosti s ivf v splne? dakujem

melisska
9. okt 2009

fejka velmi sa mi nechche, ale mam dobre skusenosti, dr. vela nerozpeava iba to co nam staci, samozrejme na otazky odpovie a je to velky odbornik, sestricka je anjelik 😵 neviem co konkretne chces vediet?

melisska
9. okt 2009

nie nechche ale nechceeeeeeeeeeeee 😀
fejka a krasne prostredie 😉 citim sa tam skoro ako doma, ved posledne dva roky som tam bola stale 😀

kukulik30
9. okt 2009

ahoooooojte 😀

kukulik30
9. okt 2009

kika 😢 😢 😢 😢 ..drz sa aj ty 😔

melisska
9. okt 2009

kukulik ahooooooooooooooj 😀 😀 😀 nenapisla si mi 😔

kukulik30
9. okt 2009

ja nemam predplatene sms...takze nepisem ..ale neboj, urcite by som sa ozvala,najskor zajtra ..lebo nedavno sme dosli domov ,ukladala som maleho a cely den som bola v robote, nejako ani nebol cas...potom do skolky a boli sme u kmotrovcov este

kukulik30
9. okt 2009

saleny den proste..ako sa mas ?

kukulik30
9. okt 2009

ja ani neviem, ze som bola na nejakom transfere 😔 ....nejako to nestiham vnimat, ale dufam, ze to dopadne dobre 😅

melisska
9. okt 2009

ved to je ono ze to ani nevnimas a ak budu tri jedno prosiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 😀

melisska
9. okt 2009

my sa snazilkujeme krajsie ako doteraz 😉 😀

kukulik30
9. okt 2009

😀 haha...no teeeda..to som rada, ze si to uzivate 😵

melisska
9. okt 2009

kukulik ved zivot je taky kratky 😀 aj ja mam v praci fofry az mam pocit ze do pol druhej nemam cas ani na WC az potom 😝
pozdravila si odo mna sestricku?

kukulik30
9. okt 2009

😅 joj prepac, ja som bola v takom soku, ze mi dava 3, aj sestricka..take kuky na mna hadzala, ze som zabudla, ale urcite , ked pojdem na krv to napravim 🙂

melisska
9. okt 2009

dobre moja 😀 papa idem pozerat telku

kukulik30
9. okt 2009

aj ja..papa 😀

zdeja
9. okt 2009

hviezdicky ahojte.....sme negat, ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

kukulik30
9. okt 2009

zdejaaa 😢 😢 😢 😢 ako je to mozne 😔 ..nechapem ☹

zdeja
9. okt 2009

kuki ani ja nechapem... ☹ proste mame dnes s kikou cierny den 😢 ale ideme na Ket co najskor ako sa bude dat 😔
joooj boli ma srdiecko 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

kukulik30
9. okt 2009

zdeja, viem ako sa citis... 😢 ...tie neuspechy strasne ,ale strasne bolia...ale vzdy sa nejako najde sila ist dalej 🤐

zdeja
9. okt 2009

ved hej prve naco som sa pytala tak kedy mozme ist na Ket.....ideme dalej ale velmi to boli ☹
ty by si nemala ani citat teraz take nepekne veci ...musis davat pozor na svoje babulky

kukulik30
9. okt 2009

zdeja, ale coby, podporovat sa treba 😵 kde inde, ak nie tu, ved tu spolu zdielame radosti aj starosti...
ja som teraz nejaka uponahlana, ani nic necitim, kebyze neberiem lieky, tak ani neviem , ze sa nieco udialo...ale najdem si aspon chvilinku pre seba, vzdy vecer a hlaldkam brusko..az si potom vycitam, ze to teraz nejako neprezivam... 😔

zdeja
9. okt 2009

mozno niekedy je to lepsie ako ked si clovek velmi vsima seba...ale treba troska zvolnit kvoli tym trom babulkam...
ak je mozne ze ti hredzi dal 3, on to moc rad nerobi 🤐

kukulik30
9. okt 2009

ja som tiez nechapala, ale dal 🙂ale ktovie akej boli fakt kvality..ci jednotkove , alebo aj dvojkove ..hmmm..to on tak presne nehovori, vravel iba, ze boli pekne, ci dobre..tak nejak 😅 ja uz normalne neviem...bola som z toho faakt mimo 😀

zdeja
9. okt 2009

ja som bola dost prekvapena ked sestricka povedala ze netreba ist ku hredzimu na kontrolu al. usg ale len ku svojej gyn. a pokial ide o ket tak na druhy menzes prve tri dni na usg

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre