• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Ešte čosi ma napadlo, na krv sa musí ísť do SPLNu, alebo tie cezpoľné si krv môžu dať otestovať aj doma? Ako, keď budem mať pozitívne testy, tak s najväčšou radosťou sa tam pôjdem pochváliť, ale ak nie... Tak to bude dĺĺĺha cesta :unamused:
14. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja myslím že treba ísť do Splnu. lebo oni nám tam vedú kartu, a potrebujú mať záznam o výsledku.
14. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus, kludne mozes ist na krvicku aj 26-teho, ja som bola tiez na 13-ty den a HCG bolo 340 :slight_smile: takze kludne bezkaj :wink:
14. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak hádam nám nechali dosť veľkú kolónku na dopísanie krásneho hCG :grinning:
14. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som vzdy testovala a tak teraz to chcem dajak vydrzat....a mozno sa osalim a nevydrzim :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus rada by som, ale fakt mažel má dennú - chodí na smeny. ale ja to vydržím nebojte. :grinning: aj tak už budem vedieť výsledok keď testnem skôr. takže krvička už len potvrdí. A DÚFAM ŽE POZITÍVNY VÝSLEDOK !!!
14. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaj az teraz som citala, ze manzel robi... tak chod 25-teho :slight_smile:
14. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi, je to na tebe. Či budeš testovať, alebo nie, podľa mňa to výsledok nezmení. A buď sa budeš tešiť skôr, alebo budeš mať viac času pripraviť sa na zlé správy. Ale to je krajne nepravdepodobná a neprijateľná varianta, takže ak sa chceš tešiť skôr, testuj :slight_smile:
14. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V lete keď som bola na KET som 8.-my deň po prenose išla na dovolenku. tak som u dokiho pýtala aj lieky naviac. lebo som prišla až na 24.-ty deň na krv. Tak dosť sa mu to nepáčilo. To ja len zato, že lenka spomenula žeby pri negat.výsledku nešla do Splnu na krv.
14. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus a 25.-teho robím zase ja. :grinning: a z roboty nemôžem odísť. máme tam teraz poslednú dobu čudnú atmosféru. A druhá vec, ani nevedia že chodím k lekárovi.
14. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tu si ešte ?
14. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ja pôjdem, aj keby to bolo negatívne, nachodila som sa tam toľko, že jedna cesta by ma už nezabila. aspoň by som sa rovno dohodla na KETe. Ale to je tiež len krajná možnosť, maximálne nepravdepodobná :grinning:
tu som
lenka ty si z MI. nevieš mi odporúčiť nejakého zverolokára ? alebo čo vieš o Mariánovi Vargovi ?
14. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved uvidime.... :grinning:
14. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi ja sa veľmi teraz bojím. som aj prechladnutá. tečie mi z nosa, aj bolelo ma hrdlo. pijem čaj na prechladnutie a na priedušky. tak som veľmi zvedavá či mi to neublíži, že som chorá. :frowning2:
14. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Varga je ok, bola som uňho len raz, páčilo sa mi jeho nasadenie, má aj dobré vybavenie v ambulancii, len neviem, či nie je pridrahý. Síce keď tak uvažujem, aj sa sekol v diagnóze. Keď chceš podrobnosti napíšem ti. Výsledok bol ale ten, že naša cica, ktorá by zrejme aj tak uhynula, po jeho liečbe uhynula expresne rýchlo. Ako , snažil sa, dával je kadečo, infúzie, lieky, RTG,... ale keď som tam s ňou šla, bola chorá, ale až na apatiu normálna, po jeho liečbe, to bola hrôza a do rána bolo po...
Ja chodím do veterinárnej nemocnice k Dudášovi a má tam ešte jedného mladého veterinára. Dudáš je sused, chodíme k nemu so zverstom odmalička, tiež by som mu vedela čo-to vytknúť, ale ten jeho kolega tam, ten sa super stará, nič nepodceňuje. Takže odporúčam.
14. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je tá veterinárna nemocnica ? dá sa tam ísť aj len tak ?
14. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to na kapušianskej ulici, smer sobrance, ale za mostom hneď doprava. A hej, môžeš ísť len tak. Ordinujú od 13.h-16.h
14. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až od 13.00 hod ?
14. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, až od 13.h, ale myslím, že Varga ešte neskôr.
14. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toho Vargu píše na zlatých stránkach že ordinuje denne od 08.00 hod. Už som našla aj tú nemocnicu. ďakujem ti veľmi pekne.
14. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je pri tej obchodnej akadémii ?
14. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, možno sa to zmenilo. Viem, že dakedy robil len poobede, od 16.h-18.h alebo tak nejak. A nemáš mi začo ďakovať. Papá
14. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, tým smerom ako obchodná, ale ešte asi pol km ďalej. Tam je veľa domov pri sebe, tak ťažko presne povedať kam ísť. Ale je tam vchod do dvora, je tam dosť veľký pozemok a tie budovy až tak ďalej. Prinajhoršom sa popýtaš
14. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možno aj kilometer ďalej
14. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože, píšem jak hotentot, asi až 1 km od obchodnej, nie od cesty :grinning:
14. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok. diki moc. :wink:
14. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pochopila som , neboj. :grinning:
14. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby, som bulila jak mala teraz, ked bol ten porod...to bolo krasne, a ako krasne rodila ta pani, tak to sa so mnou neda porovnat, ja som urcite taka ticha rodicka nebola :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: no co uz, kazdy inak prejavuje bolest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok