Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cavik
14. okt 2009

Dobrý večer dievky

ste tu ešte?
či som to tu prišla zavrieť, keď som to tu ráno otvorila ? 😀 😀 😀

ja si ani neuvedomujem, že idem do TOHO...nejako, nieže nestíham, ale premýšľam viac nad prácou....veľa vecí som pozabúdala, na veľa si spomeniem, ale niesom si istá, či ešte platia.....a doma, som rada, že sa môžem porozprávať s Miškom, pretože razdva ide spinkať, len sa stretneme.....tak mi to nejako rýchlo ubieha

a vy sa ako máte ?

koľko stimulantiek a tehuliek sa k nám pridalo ?

dalidka....ako sa Ti vodí ? Bola si aj na kontrolnú krv ?
zajačik....čakám dobrú úrodu...aspoň 10 kúskov, oki ?
lenuliatko...kedy ideš v pondelok ?

inak...náš Miško je napravo hore, pri trojičkách a je už na fotke väčší, cca 9-mesačný a kľačí na kolienkach 😉 ....aaaaa keby ste na neho boli veľmi zvedavé, podľa mňa ho bude vedieť sestrička ukázať, pamätá si ( hádam ), aj doma má syna Miška 😀 😀 😀 😀

iank...môj muž pozerá futbal z Poľska a mne to pripomína ako sme tam toto leto a aj leto pred 4 rokmi boli na fantastickom koncerte U2 😵 😵 😵 ....neuveriteľný rozdiel 😉

cavik
14. okt 2009

jééééj kukulik.....ty si trubka ( s prepáčením 😀 ).....že testovať na 7. deň po KET 😅 😅 ...si pipi ? Po ET by som sa aj ja odvážila, ale po KET asi najskôr na 9. deň......držím prsty 🙂 🙂

kukulik30
14. okt 2009

cavik, cauko 😀 ...ta ked som si myslela, ze ked vkladal blastocysty, ze budu rychle 😝 😀 😀 😀 no asik som to prehnala 😅 😀 😀 😀 no trubka ta tubka 😀

ixi
autor
14. okt 2009

cavik ahoj 🙂 tesim sa ze ides dotoho 🙂

kukulik30
14. okt 2009

oprava to posledne je trubka 😀

ixi
autor
14. okt 2009

kukulik testujeme az 10 den 😉

kukulik30
14. okt 2009

no a ty uz sa chystaj moja, lebo stimulka zbehne ako voda a uz bude aj ty cakatelka na vysledok 😵

ixi
autor
14. okt 2009

kukulik ja som si pritom modrom z neba predstavovala ako budem rodit ja 😅

kukulik30
14. okt 2009

ano polepsim sa...sak viete, ze ja asj po ET som zacala 4.dnom...takze po KEt som sa v podstate polepsila 😀 😀 😀 nieeeeeeee?

ixi
autor
14. okt 2009

no dobre kukulik tak este 3 dni pockaj 🙂

kukulik30
14. okt 2009

hej hej pockam 🙂

ixi
autor
14. okt 2009

idem uz majte sa papapa 🙂 zajtra sa citame 😀 😀 😀 😀 zajacik vela vajicok 😀 😀 😀 to k sebe aj pasuje 😀 😀

kukulik30
14. okt 2009

bo uz nemam testy, iba jeden, ta bars nemozem vyskakovat 😀 😀 😀

kukulik30
14. okt 2009

hej veru...zajtra ma zajko znasaci dnik...tak nech ma dobru zasobu 😵 😵 😵

kukulik30
14. okt 2009

idem aj ja k telke trosinka 😉

cavik
14. okt 2009

kuku....oni boli blastocyty pri zamrazení, ale po rozmrazení je tam nejaký "odpad" čo ja viem....totižto sa musia tie embryjka nejako pozviechať, tak im treba dať čas.....deťúrencom našim 😵 😵

ixi....ahoooj 😉

cavik
14. okt 2009

čo to vy pozeráte v tej telke ?
ja som napr. Modré z neba, nevidela ešte ani raz...ja takéto "ee", nemusím srdcervúce relácie ☹ ☹ ....ja radšej kriminálky, alebo nič.....a keďže dnes nejde nič, tak idem do perín a čítať...a pre zmenu ...detektívku

nie, nie....ešte mám veeeeľmi rada anglické a francúzske historické romanické filmy 🙂 🙂

cavik
14. okt 2009

Dobrúúúú noc
a koho sa to týka.....tak nech zajtra vykročí tou správnou nohou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zajacik...
14. okt 2009

Caute babulky, este som vas prisla pozriet, ohlasim sa tu uz len zajtra ked sa vratim zo SPLNu. Dakujem za drzanie palcov, uvidime kolko znesiem vajok, ale Cavik, myslim ze 10 kuskov to nebude ☹ No ale snad trhnem svoj osobny rekord 3 vajka 😀 Inak naladu mam hroznu, dnes som bola smutna, teraz som nervozna, vobec sa netesim, uz nech je po tom... 😒
Kukulik ja som si tiez poplakala pri tom porode v Modrom z neba a tak ako Ixi som si aj ja predstavovala kedy a ci vobec to niekedy zazijem, no ale snad Panbozko da, verim mu 😵
Dobru nocku 😎

kukulik30
14. okt 2009

cavik, ani ja nemusim moc take citaky, tiez som skor trillerovy a kriminalkovy typ, ale dnes som neodolala , tak som pozrela, bolo to hned prve 😉 a pravda, dnes nic v telke..i ked bol House a toho ja mooooozem, len som sa pozabudla, takze uz som neprepinala 😀

zajko, hlavku hore, nech su len tie vajka kvalitne, a potom sup do bruska 😵 verim, ze tentokrat bude na konci pozitivna sprava 😵

kukulik30
14. okt 2009

aha, a s tym " odpadom" som nevedela, ze to tak je..ja , ze ked ich tak zmrazili, tak sa aj rozmrazia 😅..no zase som mudrejsia 😀

kukulik30
14. okt 2009

dobru nocku 🤐

ixi
autor
15. okt 2009

dobre ranko kocky 😎 zajko uz asi znasa vajka silno drzkam palce nechaspon 10 😎

lenuliatko
15. okt 2009

Dobré ránko splniečka 🙂
Cavik, to nič, že si ani neuvedomuješ, že ideš do toho, aspoň ti to rýchlejšie a menej stresujúco ubehne. A takýmto spôsobom ani nebudeš vedieť ako, a budeš tehuľka 🙂 A ja už zajtra idem na vklad, nie v pondelok.
Ixi ahoj, čo budeš porábať v taký "krásny" čas?
Zajačik už má asi po a teraz chrapká v sladkom narkotickom opojení. Som zvedavá, koľko bude mať vajíčok, hlavne aby aspoň jedno vajko bolo šampión.

matulka7
15. okt 2009

Dobré ránko babenky,.....
Lenuliatko - zajtra držím palce 🙂 🙂 🙂
zajačik - asi momentálne znáša,..... prajem peknú úrodičku,... 🙂 🙂 🙂
Ixi - čo porábaš po dlhých dňoch?Nenudíš sa? 😉 😉 😉

lenuliatko
15. okt 2009

Matulka ďakujem. A čo tvoje drobčiatka, poslúchajú maminu?

petronelka77
15. okt 2009

Dobre ranko 🙂

RANAJOCKY 🙂

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

alebo zeby desiata? pozeram, ze som si dnes celkom prispala 😉 ...s malym sme mali sice prestavku medzi 3-ou a 5-ou, ale aj tak 😉 .
Drzim vsetkym palce.

matulka7
15. okt 2009

Ahoj lenuliatko - čo ja viem, či počúvajú,... 🙂 , som doma od pondelka, v pondelok chcem ísť do práce, uvidím,.. sem tam cítim bruško, kríže,.. spím,... ale ináč v celku dobre,... Ked spomínaš tie bolesti,... mne ani nič nebolo v deň odberu, ani na druhý deň, ale potom tie dni boli na nevydržanie, do ničoho som sa nemohla vmestiť,... bolesti, všetko som cítila,...a v podstate tak to bolo až do vkladu - pondelka,.... 🙂
Petronelka - ďakujeme za raňajočky,....

lenuliatko
15. okt 2009

Matulka, teba fakt po odbere nebolelo bruško? A ešte pri takej úrode? 😕 Mňa stále bolí dosť, neberiem tabletky na bolesť, dá sa to vydržať, občas sa tak blbo pohnem a vtedy je to zlé. Nafúknutá som dosť, brucho veľké, tiež mi je všetko úzke 😅 Najlepšie v teplákoch.

katy2
15. okt 2009

ahojte 🙂
zajko, myslim na teba 😵
leni, zajtra si ides pre svoje deticky 😵 😵 😵 je to super pocit 😵
matulka, kukulik, ixi.... nech sa babulkam dobre dari 🤐 😵 😵 😵
ostatnym drzim tiez palce 🙂

my ideme na 11.30 na kontrolu k rehabilitacnej doktorke... som zvedava, ale pokroky u malej su viditelne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre