Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
14. okt 2009

Ešte čosi ma napadlo, na krv sa musí ísť do SPLNu, alebo tie cezpoľné si krv môžu dať otestovať aj doma? Ako, keď budem mať pozitívne testy, tak s najväčšou radosťou sa tam pôjdem pochváliť, ale ak nie... Tak to bude dĺĺĺha cesta 😒

mirus25
14. okt 2009

leni ja myslím že treba ísť do Splnu. lebo oni nám tam vedú kartu, a potrebujú mať záznam o výsledku.

lyndus
14. okt 2009

mirus, kludne mozes ist na krvicku aj 26-teho, ja som bola tiez na 13-ty den a HCG bolo 340 🙂 takze kludne bezkaj 😉

lenuliatko
14. okt 2009

No, tak hádam nám nechali dosť veľkú kolónku na dopísanie krásneho hCG 😀

ixi
autor
14. okt 2009

ja som vzdy testovala a tak teraz to chcem dajak vydrzat....a mozno sa osalim a nevydrzim 😀 😀 😀

mirus25
14. okt 2009

lyndus rada by som, ale fakt mažel má dennú - chodí na smeny. ale ja to vydržím nebojte. 😀 aj tak už budem vedieť výsledok keď testnem skôr. takže krvička už len potvrdí. A DÚFAM ŽE POZITÍVNY VÝSLEDOK !!!

lyndus
14. okt 2009

jaaaaaaaaaaaj az teraz som citala, ze manzel robi... tak chod 25-teho 🙂

lenuliatko
14. okt 2009

Ixi, je to na tebe. Či budeš testovať, alebo nie, podľa mňa to výsledok nezmení. A buď sa budeš tešiť skôr, alebo budeš mať viac času pripraviť sa na zlé správy. Ale to je krajne nepravdepodobná a neprijateľná varianta, takže ak sa chceš tešiť skôr, testuj 🙂

mirus25
14. okt 2009

V lete keď som bola na KET som 8.-my deň po prenose išla na dovolenku. tak som u dokiho pýtala aj lieky naviac. lebo som prišla až na 24.-ty deň na krv. Tak dosť sa mu to nepáčilo. To ja len zato, že lenka spomenula žeby pri negat.výsledku nešla do Splnu na krv.

mirus25
14. okt 2009

lyndus a 25.-teho robím zase ja. 😀 a z roboty nemôžem odísť. máme tam teraz poslednú dobu čudnú atmosféru. A druhá vec, ani nevedia že chodím k lekárovi.

mirus25
14. okt 2009

leni tu si ešte ?

lenuliatko
14. okt 2009

Ale ja pôjdem, aj keby to bolo negatívne, nachodila som sa tam toľko, že jedna cesta by ma už nezabila. aspoň by som sa rovno dohodla na KETe. Ale to je tiež len krajná možnosť, maximálne nepravdepodobná 😀

lenuliatko
14. okt 2009

tu som

mirus25
14. okt 2009

lenka ty si z MI. nevieš mi odporúčiť nejakého zverolokára ? alebo čo vieš o Mariánovi Vargovi ?

ixi
autor
14. okt 2009

ved uvidime.... 😀

mirus25
14. okt 2009

ixi ja sa veľmi teraz bojím. som aj prechladnutá. tečie mi z nosa, aj bolelo ma hrdlo. pijem čaj na prechladnutie a na priedušky. tak som veľmi zvedavá či mi to neublíži, že som chorá. ☹

lenuliatko
14. okt 2009

Varga je ok, bola som uňho len raz, páčilo sa mi jeho nasadenie, má aj dobré vybavenie v ambulancii, len neviem, či nie je pridrahý. Síce keď tak uvažujem, aj sa sekol v diagnóze. Keď chceš podrobnosti napíšem ti. Výsledok bol ale ten, že naša cica, ktorá by zrejme aj tak uhynula, po jeho liečbe uhynula expresne rýchlo. Ako , snažil sa, dával je kadečo, infúzie, lieky, RTG,... ale keď som tam s ňou šla, bola chorá, ale až na apatiu normálna, po jeho liečbe, to bola hrôza a do rána bolo po...
Ja chodím do veterinárnej nemocnice k Dudášovi a má tam ešte jedného mladého veterinára. Dudáš je sused, chodíme k nemu so zverstom odmalička, tiež by som mu vedela čo-to vytknúť, ale ten jeho kolega tam, ten sa super stará, nič nepodceňuje. Takže odporúčam.

mirus25
14. okt 2009

a kde je tá veterinárna nemocnica ? dá sa tam ísť aj len tak ?

lenuliatko
14. okt 2009

Je to na kapušianskej ulici, smer sobrance, ale za mostom hneď doprava. A hej, môžeš ísť len tak. Ordinujú od 13.h-16.h

mirus25
14. okt 2009

až od 13.00 hod ?

lenuliatko
14. okt 2009

Hej, až od 13.h, ale myslím, že Varga ešte neskôr.

mirus25
14. okt 2009

Toho Vargu píše na zlatých stránkach že ordinuje denne od 08.00 hod. Už som našla aj tú nemocnicu. ďakujem ti veľmi pekne.

mirus25
14. okt 2009

tak to je pri tej obchodnej akadémii ?

lenuliatko
14. okt 2009

Neviem, možno sa to zmenilo. Viem, že dakedy robil len poobede, od 16.h-18.h alebo tak nejak. A nemáš mi začo ďakovať. Papá

lenuliatko
14. okt 2009

áno, tým smerom ako obchodná, ale ešte asi pol km ďalej. Tam je veľa domov pri sebe, tak ťažko presne povedať kam ísť. Ale je tam vchod do dvora, je tam dosť veľký pozemok a tie budovy až tak ďalej. Prinajhoršom sa popýtaš

lenuliatko
14. okt 2009

Možno aj kilometer ďalej

lenuliatko
14. okt 2009

Bože, píšem jak hotentot, asi až 1 km od obchodnej, nie od cesty 😀

mirus25
14. okt 2009

ok. diki moc. 😉

mirus25
14. okt 2009

pochopila som , neboj. 😀

kukulik30
14. okt 2009

joj baby, som bulila jak mala teraz, ked bol ten porod...to bolo krasne, a ako krasne rodila ta pani, tak to sa so mnou neda porovnat, ja som urcite taka ticha rodicka nebola 😅 😀 😀 😀 no co uz, kazdy inak prejavuje bolest 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre