• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
autor
no ja nerobim nic zaujmave lezim pozeram telku citam ....a tak mi to ide pomali v noci idem 5x na wc budim sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
KATY DRZIM HANICKE PALCE :sunglasses:
15. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zeny kde ste :confused: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky, tak mame 5 vajok, tak ako som predpokladala... Dnes som bola na odber vajok sama, tak si na vas vsetky pospominala ako ste tam v tej izbicke boli aj vy predo mnou :slight_smile: Dnes mam lepsiu naladu nez vcera. Dakujem ze ste na mna mysleli a drzte palce aby sa nam vajka oplodnili (ICSI) a nech to do pondelka vydrzia... :slight_smile:
15. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky. :grinning:
15. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajko blahoželám k piatim vajkám. Aj to stačí. Hlavné je aby boli silné, aby sa dobre oplodnili a poriadne zahryzkali a vydržali 9 mesiacov v brušku. :slight_smile: Akoto že si bola sama na odber? neoplodňovali sa hneď ?
15. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajačik super. Nie veľa, ale hlavne, nech sú kvalitné. A ver im, oplodnia sa všetky :wink: My sme boli na odber dve ale aj tak som tak rozjímala na posteli a spomínala na všetky, ktoré ste tam boli predo mnou, mala som pocit, že ste všetky blízko :slight_smile:
Katy, neviem sa dočkať zajtrajška, keď budú konečne detičky v brušku :dizzy_face: Strašne im verím. Držím palce na kontrolu.
Prídem neskôr kočkule, varím.
15. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirus to ze som bola sama som myslela ze sama ako zena na odber. Jasne ze moj drahy tam bol so mnou a vajka uz zrejme oplodnuju... Neviem po akej dobe ich oplodnuju, ale asi hned, nie? A je dobre ze som tam dnes bola sama, aspon mi ich nemozu nejako zamenit :sweat_smile:
Lenuliatko tak zajtra uz budu babiky v brusku, to je super, ja ta budem nasledovat v pondelok o 11,00 hod. :slight_smile:
15. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik už som ťa pochopila. :slight_smile: a to ti bolo fakt dobre že si bola iba sama. manžel mohol byť celú dobu pri tebe na izbe. a podľa tvojich slov, nemala som len ja ten strach zo zámeny. :wink: Viem o jednom prípade kde zamenili embryjká, a v jednej rodine sa narodili dvojčatá. jedno biele a jedno čierne. ozaj. a nejde o róma, ale o original černoška. A držím ti palce na pondelok. aby embryjok ostalo čo najviac, aby si mala prípadnú rezervu na súrodenca.
15. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik, gratulujem k vajickam... drzim palce, nech su z nich kvalitne a silne embryjka :dizzy_face:
leni, zajtra drzim palce :dizzy_face:
my sme dopadli dobre, stav malej je vyrazne zlepseny, ale este stale pokracujeme v cviceni. Ale uz len 3x denne, nie 4x ako doteraz. Dr. povedala, ze ked sa mala zacne pretacat na brusko aj z druhej strany, vtedy bude uplne super. Ona to vidi este tak na mesiac. Ze na Vianoce zabudneme, ze sme cvicili :dizzy_face: Tak som zvedava.... Ale som rada...
Este sme boli aj 2 hodky na prechadzke, ja som vymrzla ale malej sa dobre spinkalo :dizzy_face:
15. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence,
zajko, k šťastiu stači aj jedno, nie to 5 :wink: je to super
ja som dnes po 3 tyzdnoch bola v robrote, az mi je lepsie, doma mi uz bolo smutno :frowning2:
v robote sa mi troska zdvihne adrenalin a je to hned ok :grinning:
matulka, ixi ,kukulik a zajtra aj leni, nech sa vas drobci pekne držia. :zipper_mouth: :dizzy_face:
ja si este stale musim pockat :frowning2: uz aby bol koniec novembra a dame si repete :wink:
15. okt 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko to je dobré 5 vajíčok, aj ja som mala a tri sa oplodnili a jedno už má takmer dva týždne, akže držím palce aj na nohách :wink:
inak ja som sa Hredzáka rovno opýtala, či ich nemôžu zameniť, mala si vidieť jeho tvár :slight_smile:
15. okt 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko blzhozelam ku vajkam, urcite to budu riadny bojovnici, uvidis :slight_smile:
Deny, si ho viem presne predstavit :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zajacik gratulacia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. okt 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deny to co si bola taka osipana? :confused:
15. okt 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy super ze ste s malou dopadli super a ze sa to zlepsuje :dizzy_face:
15. okt 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kika dik veru nech sa drzia a dufam ze aj coskoro tvoje sa budu drzat :wink:
15. okt 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no hned ako som dosla domov, tak som letela ..ako ste dievcence dnes dopadli, teda hlavne zajko :dizzy_face:
a hned pozeram aspon tie prispevky na tejto strane a vidim, ze 5 vajok..to je fajn,to budu tie prave na oplodnenie a hryzkajuce :slight_smile: :grinning:
15. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kukulik ako sa citis?
15. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,...
zajačik - gratulujem k úrodičke,....
aj mňa napadlo,..... že či tie embryjká nemôžu nejako zameniť,.....dokonca sa ma to pýtala aj moja mamča,..... ja jej suverééne že čosi,.. ale potom mi to hlavou chodilo hore, dole,.... :grinning: :grinning: :grinning:
Kukulik - ty siako strelka,.. šikulka, všetko stíhaš,.... :wink:
15. okt 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj matulka ako sa mas?
15. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, tak sa tesim, ze mala postupuje vpred..a ze to uz vyzera na Vianoce na koniec cvicenia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veru ta Vojtovka je sice bolestiva a neprijemna ,ale na druhej strane robi zazraky :wink:
15. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi z nemocnice, doteraz neviem, kožá sknštatovala, že vraj z liekov, bola som tam kvôli tlaku a na ten mi dali dopeyt a ja som sa potýžni pobytu takto vysypala, ale niektorý hovoria, že z prádla, oni to perú v nejakých sračkách. Inak na fotkách to vyzerá ešte dobre, ale v skutočnosti som mala nohy až čierne, revala som od bezmocnsti, všetci lekáry na to srali, až keď som išla na sekciu a potom ma mali pustiť domov, tak skoro niečo vymýšľali, tak prišli na nejaké infúzie s kotikoidmi, samorejme bez odkonzultovania s pediatrami, lebo som sa snažila aj kojiť. Pobyt v nemocnici horor.
15. okt 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi stale rovnako :slight_smile: ziadna zmena, akurat ma nohy bolia ako, ked ma prist mrcha, to je jeden z mojich priznakov, mam ich take unavene a tazke a z prace to nie je urcite :grinning: a obcas vajecniky citim, ci co to je :grinning:
a matulka a ty ako sa vam vodi, citala som ze sema tam matulka bolest bruska :slight_smile:
15. okt 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny a ty co si mala taku reakciu na lieky :confused: suha, sak to ta muselo aj svrbiet..moja zlata :frowning2:
15. okt 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deny vidis to je hrozne ach to zdravotnictvo a uz ti to ustupilo? a hlavne ze drobec je v poriadku :sunglasses:
15. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny, a kde si rodila? :confused: To je sila :angry: Tie vyrazky su hrozne :confused: A kojis?
15. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi luto, ze mas taku neprijemnu skusenost z nemocky a divne mi je , ze na to uplne kaslali :angry: tak to je ozaj sila :rolling_eyes:
15. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ja sa tak nudim :confounded:
15. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som doma z práce a tiež som bola zvedavá ako sa vám darí. Zajacik, super!
Po nevydarenom pokuse som si povedala -"nikdy viac!", ale teraz by som s Vami hneď menila a išla do toho... Držkajte sa a vychutnávajte ten slastný pocit s vašimi bambuľkami!
Deny - Ty máš dobrú odvahu! (myslím to, ako si sa opýtala Hredziho na zámenu)
kukulík, ixi, ako sa máte?
15. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok