• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Ahojte moje babulky, veru sa veeeeeelmi sledjete :grinning: Ja som nevitila vobec nic ani prsia, nic a bola som tehotna :wink: zacala som to citit az v siedmom tyzdni, proste istotne neskor, do krvi nic :wink: tak sa nebojte vsetko je tak ako ma byt :wink: ja viem sa mi pise, ale uz by som nechcela mat tie nervy :frowning2: takto je to lepsie, cakam na mrchu normalne, pride a ja som jej povedala, naco si prisla :confounded: ved som ti povedala ze ta nechcem :sweat_smile: :grinning: a zase od znovu :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne :angry: zase som tu sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj melisska, nie si sama :grinning: ja som tu :grinning:
16. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz asi aj mne sibiribi :grinning:
zajtra ideme do Polska, difam ze si kupim pekny kabatik :slight_smile: a kapustu :slight_smile: no a potrebujem schudnut 8 kg a niejako sa mi nedari :unamused:
16. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj meliska ja som tu :sunglasses:
16. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon tyyyyyyyyy :slight_smile: :sunglasses: a kluuuuuuuuuuud
16. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi sestricka ti predpisala klud, tak ju pocuuuuuuuuuuvj, tak a ko si ju pocuvla v den KETu :wink:
16. okt 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si???? :frowning2:
16. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu som a naco tebe treba schudnut?
16. okt 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska ahoooj :slight_smile:
16. okt 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj zajacik :slight_smile:
16. okt 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulockka neboj, to spinenie je prave z transferu, urcite to neznamena ze by babulky odisli, ves sa este chudatka nestihli ani uhniezdit, takze kvoli nim si urcite nespinila. Takze nebud smutna a bud rada ze mas v brusku 3 bambulky :dizzy_face: A ty si chcela aby ti vlozili 3 alebo ti to navrhol Hredzi?
16. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi a to tvoje spinenie moze byt aj uhniezdovanie, drzim palce :wink:
zajacik ahoj, posielas bublinkam energiu??? :confused: nie ze zabudnes :dizzy_face:
no ixi nato ze mam po dvoch rokoch umeleho o 8 kíl viacej a neobleciem vsetky moje vecicky aj kabatik musim kupit vacsi lebo ked si dam pulover som v nom ako hurka :grinning:
autor
tak dufam aj ja :slight_smile: ved co mi ine ostava :grinning:
16. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
melisska ja som tiez riadne nabrala kvik kvik :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, už ma nebaví ležať :grinning:
kukuk :grinning:
leni ahoj konecne, nemusis lezat :wink: pod medzi naaaaaaaaaas :slight_smile:
ixi aj ja kvik,kvi, najkrajsia som v posteli ked lezim po paplonom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska hej myslim na nase bublinky, ze ako sa tam maju, mozno uz su dvojbunkove :dizzy_face: Joj srdiecka moje, nech ich uz mam v brusku. Strasne sa bojim pondelku ze ci to vydrzia, ale verim im a verim aj panu Bohu, ze by mi to neurobil, ze by nebolo co vlozit. Musim mysliet pozitivne :dizzy_face:
16. okt 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukuliiiiiiiiiik uz si vymojkala samka? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj aj by som ho vymojkala :frowning2: jaaaaaaaaaaaaj
Lenuliatko pamatam ze ja som sa po IVF bala aj pohnut, aby som nahodou bublinkam nieco neurobila :grinning:
Ixi, to tvoje špinenie môže byť z estrimaxu. Včera som si čítala príbalový leták, hrôza... ale ide o to, že jeho cieľom je zvyšovať sliznicu maternice a keď je privysoká, tak asi môže dôjsť k špineniu, inak si to neviem vysvetliť.
A lulockka kľud, aj ja som našla pár hnedých fliačikov. Predsa sa len šprtal v krčku a ten je prekrvený a citlivý.
Ale veru, aj mňa napadlo, či babuliatka nemôžu vypadnúť von, len som nohy stískala :grinning:
16. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik no ja viem ze ti v pondelok vlozia tri :grinning: :grinning: :grinning: ved teraz vsetkym vklada tri asi zbadal ze sa mu znizila uspesnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni noooooo... musis stiskat aj nieco ine nielen nohy :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melisska ja by som bola strasne stastna keby vlozil hned aj tri, ale vies ze budem vdacna aj za jedno... :slight_smile: Ach preco ja mam tak malo vajok? Dokopy za dve IVFka len 8 kuskov, takto sa musim stresovat uz pred ETkom :rolling_eyes:
16. okt 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teraz to spinenie ustalo bola som na wc tak dufam ze uz to ani nezacne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
joj zakacik a dve ti zmrazia predsa len pat vlozit nemoze :wink: :slight_smile:

a ja som mala tiez po ETe maly fliacik :wink:
Zajačik, mi hovor. Ja som ľahla a len špekulujem ako, na chrbte nie, lebo gravitácia by bublinky ťahala smerom ku krčku von, tak som sa prevaľovala zboku nabok a na brucho :grinning: A teraz sedím a mám výčitky aby nevypadli :grinning:
Melisska ahoj, dlho sme sa tu nestretli :wink: Snažilkujete poctivo? Určite ti to takto "light" prospeje viac, než večné IVF a KETy. Treba si oddýchnuť a som si istá, že sa podarí :slight_smile:
16. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi nezacne :wink: :slight_smile:
zajacik uz ti to kolka pisem? ved ja som mala stale veeeela vajok a nic z toho, skoda :pensive: takze ty mas akurat preto, lebo su kvalitne :wink: a nic nieje zbytocne :wink:
16. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok