• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
ete ze dnes varila svokra :sweat_smile:
18. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, ja ti neviem..zazrak.....tak neskoro zahniezdenie, to sa mi nezda.......uz som spomenula mm, ze nemusime ani na krv, tak sa nastval..... som taka bez nalady...a co uz, mna to prejde ...keby sa aspon nemuselo cakat jeden mesiac, ale dalo sa ist hned na dalsi pokus :sweat_smile:
sak viete, ako som velmi verila, vlastne ja verim vzdy pri kazdom pokuse, inak by ma piclo :grinning: :grinning: :grinning: stale tvrdim, ze som na 100% tehotna pri kazdom raze :grinning: no optimista sa nezaprie...ale je pravda, ze teraz som to nejak necakala ..tu / ...no prekvapila ma
a ono sa povie netestovat je najlepsie, co ja viem.... :confounded: ..ale ak uz su testy v supliku, to cloveku neda...a ja som tvor strasne zvedavy :grinning:
18. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukulik uvidis ako to dopadne bodaj by to chcelo byt pozitivne aj zazraky sa deju ak nie pojdes zasa mas zmrzlinky a doma lasku samka :wink:
18. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nemam ani samka ani zmrzky........zato sa bojim testnut..........
18. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky vybrala predbežne mená. Samuel a Saška. Už podľa toho čo to bude. :grinning:
18. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka...krasne mena....aj Alexandra je pekne, minule som manzelovi spominala, ze sme na to meno zabudli a je fakt pekne..prezerali sme kalendar a nejako prehliadli :dizzy_face:
18. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, ked sa bojis, tak netestuj a pockaj na krvicku :wink: :slight_smile:
18. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelik :wink: peknucke mena mne sa paci nina ,nela,michal,dominik.......ale 4 naraz? :grinning: :grinning: :grinning: asi mat nebudem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem daco zjest a pridem
18. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, na zaciatok dva a potom este znova si to zopakujes :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte rozmýšľam nad Erikom.
18. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci este Jurko, Dorotka, Ella..no mam ich dost na vyber :grinning:
18. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A skoro som zabudla na Martinka.
18. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik je ich naozaj dosť.
18. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru....mame z coho vyberat :grinning: ...ale ak by som mala ja volit medzi Matkom a Erikom, tak vyberam Martinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my uz ale v rodine mame na kazdu stranu :slight_smile:
18. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja rozmýšľam nad Erikom preto, že tak sa volá kamarát, ktorý mi dal veľmi veľa.
18. okt 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martin bol zase môj najlepší kamarát. Pred 7 rokmi zomrel.
18. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelka ten erik :wink:
18. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som isto vybrala erik :sunglasses:
18. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem nad tým rozmýšľať - veľmi. Vlastne prvá verzia znela Samuel - Erik. Ale vraj sa k sebe tie mená nehodia.
18. okt 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erik a hotovo :slight_smile:
18. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby.
kukulik :frowning2: :frowning2: :frowning2: to nieje pravda. to som fakt nečakala. tak som ti verila. tebe sa to podarilo aj minule. síce to nedopadlo dobre ale uchytili sa. :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale nádej umiera posledná. držím ešte palce.

ixi už teraz sa aj ja bojím testovať. mám doma 1 test. ale ... Doteraz som sa nevedela dočkať aby prešlo tých 5 dní, aby som už mohla trochu s čistým svedomím porobkať kde-to, a teraz keď dnes mám ten piaty deň ma chytá nálada, že určite sa to nepodarilo. Ja sa idem asi odstreliť. Chýbajú mi tie príznaky. :frowning2:
18. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak Erik. Uvidíme čo na to povie ocko :wink: . O tom sa sním stále radím.
18. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka :grinning: Byť tak v tvojej koži. že už vyberáš mená pre drobca.
18. okt 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus prosím Ťa nestresuj. Možno ich neucítiš. Ja som mala všetky príznaky a tehotná som nebola. Verím, že to môže byť aj naopak. Tie príznaky si ani nemusíš uvedomovať. Nestresuj. Len poctivo hladkaj bruško a rozprávaj sa s drobčekmi. Púšťaj im rozprávky. :dizzy_face:
18. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus to je to jediné. Som šťastná, že čakám bábo. Ale to čo mám okolo toho by som nepriala ani jednej. Ver mi.
18. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelka ocko to prime :wink:
mirus ja tiez nemam priznaky no a co :wink: nic to neznamena a nepozoruj sa tolko :slight_smile:
18. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Raz mi ocko na meno Erik povedal, že čo ho nezabije to ho posilní. Tak asi s tým bude súhlasiť.
18. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no bude musiet.... :wink:
18. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok