• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
uvidíme. Ale určite áno. Dobre. Idem ja už konečne začať variť. Už mám z časti poupratované tak idem. A popri tom budem ďalej upratovať. :unamused:

Najradšej by som ležala a opatrovala môj pokladík.
18. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka, nech uz si vyberies akekolvek meno, bude to to najspravnejsie pre tvoje dietatko :zipper_mouth:

mirus, na priznaky , kasli, kukni, ja mam priznaky a tehu to nie je :grinning: takze, na kazdeho plati ine :wink: ver , ze si tehulka :dizzy_face:
18. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelka neprataj odychni si :wink:
18. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik, včera, či predvčerom si písala, že cítiš veľké tlaky, ako keď si bola tehu so Samkom. Možno práve vtedy sa aspoň jeden drobec uhniezďoval, ozaj to ešte nevzdávaj, testni za dva dni a až potom stresuj, ok? :wink:
Marcelka, to bol súhlas s Erikom, ako sa patrí :grinning:
Mirus, kľud. Ono je to normálne, že sa nás chytajú pochybnosti, to sa nedá byť 14 dbní šťastná-prešťastná, vyškerená, že si tehu. Mňa už cestou z KE chytala panika, že to nevyjde, miesto šťastia... :unamused: Ale verím, tým svojim drobcom.
Zajačik a o ktorej máš vklad?
18. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A keď sa už rozoberajú mená, tak mne sa páči Alex, Leo... Ale ja tipujem, že budeme mať babu a tam vedú Ella, Lea, Mia a ešte som nejaké mala, len ma nenapadajú :slight_smile: Drahý chce Lenku, no uvidíme...
18. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, ja praveze nestresujem, som napodiv dost kludna...vcera ma to prekvapilo, ale dnes uz nic ...nechala som test hodinu na linke, pozrela nan a vyhodila...co uz na robim, ked to nejde, tak to nejde...ide sa dalej, jasne , ze pre istotu testnem este v stredu, ale....
18. okt 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mm chcel po mne Líviu..ale som zamietla :grinning:
18. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je zas ďalší extrém, už máme toľko neúspechov a sklamania za sebou, že už nás ani toto poriadne nerozhádže :sweat_smile: Aj keby to nevyšlo, nevzdáme sa nikdy! :wink:
18. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni. Tak máme asi rovnaké chúťky. myslím tým mená. aj mne sa páčia také krátke ako si popísala. :grinning:
18. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty si lívia? Tiež pekné meno. Stretávame sa tu skoro denne a ani nevieme, ako sa voláme. Teda niektoré :grinning:
18. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte Lara, Nela, Lia
18. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirus, potom si ich nejak podelíme :wink: Napr. aj kristián je pekné meno, ale volať synátora celým dlhým menom... :unamused: A keď vyrastie, tak Kiko veru nie je nič moc... :sweat_smile:
18. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nela sa mi tiež páči, ale už mám mačku Nelu, tak to by nešlo :grinning: A u chlapca sa mi ešte páči Max, ale to je zas kocúr :unamused: Dokelu, čo som vtedy nerozmýšľala dopredu a také mená podávala zverincu???
18. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej babulky tak vy tu rozoberate mena? :slight_smile: Mne sa pacia Laura, Nela, Lea, Michal, Lukas... no vela :dizzy_face:
Lenuliatko vklad mam o 11,00 hod. Tak na moje milaciky myslim ze az :dizzy_face:
18. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Lenka, Lívia :grinning:
pekne mena mate dievcata povyberane... :dizzy_face:
18. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko tak zvieratka premenuj a tie mena das babikam :wink:
Ja som ešte uvažovala že dať 2 mená. dievčatku jedno krátke a jedno dlhšie. a aj pri chlapcovi mám problém. manžel chce aby sa volal po ňom. ale ja už začínam mať na to meno alergiu lebo aj manželov otec sa tak volá a je ešte jeden v rodine s takým menom. :unamused: tak som povedala keď bude chcieť aby sa vola syn po otcovi, tak bude mať 2 mená. :grinning:
autor
zajacik neboj vsetko bude ok :slight_smile:
18. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Patrícia - Paťa, Paťka je pekné.
Podla mna dat 2 mena je neprakticke :unamused: Lebo oficialne ich musis pouzivat obe, no neviem...
autor
a mne je to jedno nech som len tehotna potom aj meno dajake bude :grinning:
18. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. na to som nejak nemyslela :slight_smile:
Idem si vyfenovat vlasy aby som neprechladla s mokrou hlavou :sweat_smile:
Zajačik, budem zajtra na teba silno myslieť :wink: A premenovať ich už nemôžem, oni reagujú na svoje mená, teda mačka je alias čiča, a to vie, že je ona :slight_smile:
Mená by už boli, len teraz aj deťúrence, nech ich je komu dávať :slight_smile:
18. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu ixi. ale aspoň tak sa trochu odreagujeme. :slight_smile:
18. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže som sa definitívne rozhodla Erik, Eriček. :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak silno držím všetkým palce. to nemôže byť pravda, že sa nám tak málo darí. nejak to musíme zvrátiť.
18. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka, dobrý výber :wink: Vidíš, pomôžeme, kde sa dá, aj pri výbere mena :grinning:
18. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelka dobre si spravila :wink: mirus veru musime dajak ten spln ide dolu vodou ved kto bol posledny tehu este pred dalidkou?
18. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirus, že sa málo darí, je slabý výraz :pensive: Naše posledné úspešné stimulantky sú nejaý 27tt, potom ešte Kkaty 11tt a veľká pauza... Kiež by sa dalo povedať čáry máry fuk a príde tehu tsunami :grinning:
18. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok