• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
autor
pomoc :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď som po vklade ležala, pýtala som sa setričky na úspešnosť. Tak priemer za rok je 45%. Ale že majú aj mesiace, kedy mali 100% úspešnosť. Len, že to nemôžu oficiálne vykazovať, že by tomu nik neveril. Dnes mám chuť sa spýtať, či už mali aj nulovú úspešnosť :pensive:
18. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to je pravda...
18. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem sa trošku poľudštiť, umyť vlasy, obliecť sa, lebo sa stále povaľujem v pyžame :sweat_smile: No a čo, veď je nedeľa :wink:
18. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni aj ja som bola doteraz v pyzamku :slight_smile:
18. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem aj ja vecer pa lebo tu presedim cely den
18. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu tiež len behám. periem, varím, dávam seba dokopy :grinning: . idem si aj ja trochu ľahnúť k telke.
18. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som bola doteraz v pyzamku, ale uz som sa okupala a umyla vlasky a uz som ako clovek :grinning:
18. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni mne sa aj tych 45% zda vela, podla mna tolko nemaju...
18. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak , ja somstihla podriemkatso Samkom, lebo sa zobudil,ze chce cikat a este sme zaspali..a teraz dopapa a ideme blahozelat krsniatku Lukaskovi, ma dnes meniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: papa, mozno vecer :slight_smile:

zajko, na zajtra , ak nahodou vecer nestihnem, drzim mocno palceky....drz sa :zipper_mouth:
18. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky ja som bola pozret kolegine v praci tak som troska sa aj odreagovala sme pokecali
18. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste babulky :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik diky :wink:
Ixi ja som si bola zdriemnut, trochu ma bolelo brusko, tak som hodila slofika :slight_smile:
18. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zajacik zajtra uz budes spinkat aj s babulkami :slight_smile:
18. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi uz sa tesim :dizzy_face:
18. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, Marcelka, ty si si už istá, že to bude chlapček? Kukulik, verím, že tie dve čiarky sa ukážu o 2 dni, teraz sa este rozhoduju , kolko ich bude..chápeš? Zajačik, zajtra držím palceky, lenuliatko dakujem. Dnes bol krásny den :slight_smile: :slight_smile:
18. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,...
Nerozmýšľali ste,... že možno tu ma MK sa zo splnu stretávame len niektoré a tie ktoré tú nie sú majú možno 100 % úspešnosť?Mňa to len tak napadlo, lebo minule som bola u dvojho gynekológa a sestrička mi hovorí,... že od Hredzáka tu máme dosť mamičiek,... veľa jej hovorilo o "jeho" prístupe,.... A to môžem konštatovať že som z okresu BJ, nieako vy,... MI, SN, KE a pod. ... Hm? Ja len tak, aby sme nevešali hneď hlavu,.... :slight_smile:
18. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matulka vsetko je mozne len daktore aj ktore sme tu uz opakovane boli na vklad a tehulky nie su
18. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobka, chcela by som dievčatko - Sašku, ale kedže mne sa vždy dejú naschvály a raňajky musím, ináč cez deň nechce papať, tak bude po ockovi chlapec - Eriček. Nejak tomu verím. Neviem. :grinning: :grinning:

matulka, je veľa takých žien, ktoré sem vôbec nechodia. Možno ani o našej téme nevedia. A určite sú medzi nimi úspešné maminky. Len škoda, že nám neprídu poradiť.
18. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale vsetky budeme :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
18. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem pozerat superstar majte sa papa
18. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jednoznačne sa to všetkým podarí. Možno nakoniec aj prirodzene. Veď zázraky sa dejú. :wink:
18. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak idem aj ja. Ale do sprchy a spať. Ráno do práce. Ale v pohode. Veď to robím pre drobčeka. Takže vám prajem úspešný začiatok týždňa. :wink: :wink: :wink:
18. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelik drz sa v praci a setri sa :sunglasses:
18. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooj,
zajacik zajtra tri babiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik, nechce sa mi tomu uverit, uvidime v stredu :wink:
ixi ani tomu sa mi nechce verit ze si nerobila testik :wink: :sunglasses:
marcelka :wink:
paaaaaaa a dobru nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
18. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne ranko, ja uz sa ozývam z prace, uz peknu hodinku makam :wink: ....hlasim spinenie, takze mrska je na ceste, na krvicku asi uz nepojdem :unamused:..ale tesim sa na dalsi pokus :dizzy_face: uz abz bol, m,esiac ybehne ako voda a ja budem opat stimulovat, a tentokrat bude snad vianocny alebo novorocny darcek :grinning:
19. okt 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko...myslim na teba...bambulky uz cakaju :zipper_mouth:
19. okt 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
kukulik :pensive: tak strasne som verila :pensive: ale som rada, ze to beries tak optimisticky... ja, ak nam dva KETky nevyjdu, tak snahu o surodenca budem musiet vzdat.... :frowning2: a ako tak pozeram, tak sa na to uz teraz psychicky pripravujem.....
zajko, drzim palce :dizzy_face:
pozdravujem vsetky :slight_smile:
my mame novinu, hanka sa od soboty rana uz sama prevracia na brusko.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teraz ako nechcem, aby sa prevratila, napr. po jedeni, musim ju podlozit dekou. lebo nic ine nerobi, len je na brusku.... :slight_smile:
19. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko kocky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zajacik myslim na teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dalidka aj na teba myslim dnes kontrolne hcg :sunglasses: :zipper_mouth:
kukulik to ma mrzi :frowning2: ale ja este stale verim ze mrcha nepride :wink:
melisska ja som si naozaj nerobila test....
katuska gratulujem hanicke tak sa tesim ona je taka sikovnica :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok