Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
19. okt 2009

halooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀

lenuliatko
19. okt 2009

Ahojte dievčence 🙂
Zajačik, o hodinku sú drobce u maminky 😵
Kukulik, teší ma tvoj prístup. Možno práve pod stromčekom si nájdete najkrajší darček 😉
Ixinka, čo taká vyškerená zrána? 😉 Vyšlo slniečko, hneď je krajšie, čo?
Katy, Hanička je šikulka. Naučila sa niečo nové a teraz musí trééénovať, a ty ju nenecháš 😒 😀 😀 Takýto pohľad na svet sa jej asi viac páči 😉
Dalidka, držím palce, nech hCG stúpa 😉

lenuliatko
19. okt 2009

Ešte mám na vás jeden dotaz. Na druhý-tretí deň po OPU som začala cítiť takú divnú bolesť, okolo kľúčnych kostí. Ale len pri dýchyní. Nemôžem sa nadýchnuť na maximum ani vydýchnuť, lebo ma to bolí. A zdá sa mi, že je to trošku horšie, ako bolo. Nie je to nič neznesiteľné, len mi je to divné. Kto bol na laparke, tak je to podobná bolesť, ako keď z tela vychádza ten plyn. OHSS to asi nebude, pri tom je vraj tlak a zle sa dýcha, brucho sa mi už nezväčšuje a pri 15 vajkách to asi ani nehrozí. Žeby to bol následok anestézy? Ale aj tak dlho po? Ešte snáď vedľajší účinok estrimaxu, lebo vtedy niekedy to začalo 😅 Nemali ste to niektorá?

ixi
autor
19. okt 2009

ahoj lenuliatko nie som yvsmiat ☹ boli ma hlava v noci som nemohla spat 😠

feja22
19. okt 2009

Ahojte babulky.
Zajacik dzim palce.
Lenulitko mne bolo tak isto asi 4 - 5 dní, dokonca som nemohla lezat na lavej strane. Ked som lezala na lavej strane bola to neznesitelna bolest a od klucnej kosti mito prechadzalo do krku ako by ma niekto dusil.
OHSS moze nastat aj neskor a nezavisi to od poctu vajicok. Moja kamaratka mala menej vaj., vsetky priznaky OHSS, upoznila na to dokiho, napriek tomu urobil ET bez UTZ a tradicne nekomentoval. Skoncila v nemocnici.
Preto o nom nemam ziadne iluzie. A myslim, ze je najvyssi cas, aby sme boli asertivnejsie a dozadovali sa jeho odpovedi.
Mne to preslo samo, ale ak ti mozem poradit chod za svojim lekarom, nech ta sleduje.
45% - ?????????????????????????????????????

ixi
autor
19. okt 2009

feja22 ahoj

feja22
19. okt 2009

Cau ixinka!!!!!!
Preco mi ta neukázalo, že si písala. Ešte mám v tejto forme komunikácie nejaké medzery.
Ako sa máš? Už to máme za pár...

ixi
autor
19. okt 2009

boli ma hrozne hlava ide mi ju roztrelit....mam to zapar tak som zvedava ako to dopadne 😉

feja22
19. okt 2009

Ja mam tolko energie, ze uz nemozem vydrzat doma. Umyvam dlazku, zehlim.......... A ani sa mi velmi nechce ist na krvicku. Keby bolo trosku krajsie pocasie, aspon by som si niekde zasla a uzila si volnych dni. No co uz.
Ak j u vas tak skaredo ako tu ani sa nedivim, ze ta ta hlava tak boli. Mozno sa ti meni tlak...
Neviem preco, ale mam taky vnutorny pocit , ze si na dobrej ceste.....Kedy to(krv) mas ?

zajacik...
19. okt 2009

Babulky tak my uz sme doma 😵 A v brusku dva pokladiky 😵 😵 😵

zajacik...
19. okt 2009

Som stastna ako blcha, lebo som sa bala ci nam vobec daco prezilo, ale dvaja milacikovia ma nesklamali 🙂 🙂 🙂

zajacik...
19. okt 2009

Katy pozdravujem tvoje sikovne dievcatko Hanku 🙂
Kukulik takze mrcha sa rozbieha... 😒 ... tak budem silno drzkat palce aby ste mali nadherne vianocne prekvapko 😵
Lenuliatko ja som taku bolest nemala,tak ti neporadim 😖
Ixi nech ta prestane boliet hlavicka 🙂
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

ixi
autor
19. okt 2009

zajacik super tak ich pekne opatruj 😵 😵 😵 😵 ja som zasa kus spinila 😢

feja22
19. okt 2009

Blahoželám, len tak ďalej...........v pozitívnom rytme.

lenuliatko
19. okt 2009

Zajačik ahóóój 🙂 Tak super, drobci sú v brušku, teším sa s tebou. Takže na zmrazenie neostalo? To nič, ani nebude treba 😵
Ixi, skús spať a veľa pi, možno to pomôže.
Feja, no presne taká bolesť to je, až ku krku vystreľuje, najhoršie keď dlhšie ležím a zmením polohu. Dúfam, že to prejde samo, keď aj tebe prešlo. A som rada, že nie som jediná, už si občas pripadám jak exot 😀 A šetri s tou energiou 😉

zajacik...
19. okt 2009

Na zmrazenie neostalo nic, ale ja som stastna a vdacna aj za tieto moje dva pokladiky 😵 😵 😵 Idem si trochu polezkat, zatial ahojte 🙂

lenuliatko
19. okt 2009

Oddýchni si a rozmaznávaj drobcov, nech von vylezú až za 8 mesiacov 😉

ixi
autor
19. okt 2009

leni ved ja vypijem 4l denne... 😒

feja22
19. okt 2009

Ixinka vydrž!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lenuliatko neboj, ale ak sa to bude stupňovať choď k lekárovi, prosím...........
Dievčence koľko pijete vody na deň. v tomto sa veľmi musím nutiť a rekordy veru nelámem - 2l/deň. Stačí????

lenuliatko
19. okt 2009

Ixi, tak to bude asi zmenou tlaku, neostáva ti nič, len vydržať 😅

lenuliatko
19. okt 2009

Feja, ak by bolo treba pôjdem, ale také zlé to nie je. Síce včera večer a dnes doobeda mám pocit, že mám málo kyslíka a často zívam, lebo asi nie je 100%-ne okysličený mozog, ale mne sa ozaj nezdá, že by to bol OHSS. Ale sledujem sa, keby niečo, pôjdem 😉
A ohľadne pitia po stimulke som čítala, že veľa piť sa má len vtedy, ak bolo veľa vajíčok, resp. hrozí hyperstimulák, že inak nadmerné pitie skôr škodí 😒 2l sú úplne v pohode, ja nevypijem ani toľko 😅

ixi
autor
19. okt 2009

ved ja viem 😠

ixi
autor
19. okt 2009

mna by mala asi gyndoska poslat na hematologiu 😒

feja22
19. okt 2009

Ixi ty si dobrá!!!!!!!! To ako dokážeš toľko vody vypiť? A minimum na deň nevieš koľko?????????

lenuliatko
19. okt 2009

Ixi, hematologické vyšetrenie je dosť dôležité a zlá zrážanlivosť by mohla byť príčinou neúspechu. Koľko tu je báb, čo denne pichá injekcie na riedenie krvi. Nepapáš ani anopyrin? Verím, že nájdeš // a toto už nebudeš musieť riešiť 😉

ixi
autor
19. okt 2009

feja mas pit tolko aby si nepocitovala smad ja som stale smedna 😀 😀 😀

ixi
autor
19. okt 2009

leni ty si bola na hematologii nie?vydis a nikto ma tam neposle hoc vedia ze stale spinim 😠

lenuliatko
19. okt 2009

Ixi, nebola som. Bola som už objednaná, najprv som šla do Trebišova, že vraj tam sa to robí, tam mi po dlhom čakaní povedali, že mi ani krv nevezmú, že toto by mi urobili aj doma, alebo že potom podrobné vyšetrenia robia v KE. Taká som bola nasr.... že som sa na to vykašlala. Ešte pred termínom som bola na laparke a tam bola kočka po 2. potrate a chcela ísť, tak som jej prenechala môj termín. Ale ak by sa nedarilo, isto pôjdem.

lyndus
19. okt 2009

caute babulky, mno ja by som tej statistike 45% verila, poznam par mamiciek, co v SPLNe otehulkovali a vobec sem nechodia...takze robit statistiku iba z nas by bolo znacne neobjektivne 🙂
Katy, ja by som nevesala hlavu, ty si otehulkovala hned na prvy ET, aj KET mozes mat rovnako uspesny, podla mna po transfery uz zalezi len na fazulke a sliznici, ci z toho bude tehu, alebo nie, takze u teba to moze byt 100% uspesnost 😉 a mala je sikulka 🙂
kukulicek, to i je vazne luto, myslela som, ze si 100% tehulka ☹
ixi a nepisala si, ze uz spinenie prestalo?
zajko blahozelam k bojovnickom, drzkajte sa 🙂
aj ostatne splniecka samozrejme 😀

feja22
19. okt 2009

ahaaaaaa
Dík, hneď mám lepší pocit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre