• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
autor
ako sa mas? amimisek v brusku poslucha?
20. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja vypijem caj a idem kus von lebo sa tu osalim :sweat_smile:
20. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky :slight_smile:
Ixi, došiel mailík?
Kukulik, tebe som posielala pred chvíľou. Dosť blbne post v poslednom čase a maily chodia aj tri dni, ak vôbec :rolling_eyes:
Mňa akosi prestáva bolieť bruško. Je mi jasné, že to bolo hlavne kôli OPU ale bola som spokojnejšia :sweat_smile: Už to vidím, jak sa budem sledovať, či niečo pichá, či nie... :grinning:
20. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni ano dosiel dakujem len sa mi to neda otvorit ale to mne tam daco blbne :angry: leni ti si tehu uz teraz tak klud :sunglasses:
20. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni a ty si teraz domka ci ako?
20. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj Ixi, keby som o tom aspoň sama seba vedela presvedčiť :grinning: Musíme veriť do posledného dychu :wink: :grinning:
20. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak len sa presvec :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, som doma, ale dnes by som už trošku vypadla, aspoň poštu pozrieť do kanclu, resp. skôr vybrať žlté oznámenia z pošty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zlte? nechapem :sweat_smile:
20. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A musím ísť susedovie psy vyvenčiť, šli ráno na ukrajinu a nechali kľúče. Včera bol aj môj otec a prišiel po siedmych hodinách, tak asi ani ich skoro čakať nemusím :sweat_smile:
20. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tie žlté oznámenia, že doporučená zásielka je uložená na pošte :wink:
20. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja idem dnes macke pichnut atb :grinning:
20. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som so svojou minulý týždeň behala. Strašne sa škrabala, až si vykusovala srsť. Vraj ťažká alergia na niečo, dvakrát jej čosi pichli a malo pomôcť, ale stále sa škrabe, takže sa ešte zrejme vrátime :rolling_eyes: A tvojej je čo?
20. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nemam macicku ale janikova teta ma 3 pesov a6 maciciek a je chora ci co vcera mi volala ci nepridem pichat chodim vzdy ked su chorucky raz sme zachranili kocura sice ma amputovanu nozku ale je zivy a zdravi dakto nanho nastavil taku velku pascu ako na potkany a on tam bol chiteny 2 dni
20. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no idem sa skulturnit a idem kus von :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papapapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tomu sa už povie zverinec :confused: Hlavne, že sa stará a má ich rada. Pá Ixi.
20. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zacalo poprsat tak som sa vratila :sunglasses:
20. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby robila som test lebo som ssamozrejme neodolala a negat :frowning2:
20. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uvidime...........................
20. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi asi je moc skoro, mne meskali 3 dni a mala som negat a presne o tyzden pozit... nestracaj nadej dokym nemas ms...
20. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixinka jasne ze kaslem, ja len ze co povedala moja polovicka zakonita :slight_smile: juj mojko, ranny moc treba a este je skoro, nie? kolky den si?
20. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a malycky kope jak o zivot, miesstami az podskocim, jak to zaboli... a potom ma par dni, ze sa len tak prevaluje :slight_smile: buduci tyzden idem na velky utz ku dankovcikovi, tak som zvedava :slight_smile:
20. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi, takže ten tvoj víletík bol rovno do lekárne??? :sunglasses: Zrazu stála v ceste a testy na teba kričali, kúúúp ma :grinning: Jasné, že je skoro, treba počkať aspoň 10.-11. deň po... Ale chápem ťa, ja už by som teraz testovala :sweat_smile: Ixi, skôr než za dva dni ani neskúšaj, jasné? :wink:
20. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus, neviem čo by som dala, za také kopančeky :dizzy_face: Teraz je drobček LEN tvoj, tak si ho užívaj :wink:
20. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak prave ta lekaren sa mi neuhla a ja som neodolala :grinning: :grinning: :grinning: ak nepocitam den vkladu dak som 7 den po ket :sunglasses: ale ja niesom z toho smutna a to je dobre lebo co ma byt nech aj bude :slight_smile:
20. okt 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co dnes varite? ja zapekany karfiol ja by som to mohla jest stale :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi, test by ti ešte neukázal, ani keby si dvojčatá čakala :wink: A dokonca ani z ranného moču. Ešte koľko testov máš? Schovaj a testuj až v piatok.
20. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja dojedám lasagne a robí sa polievočka.
20. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Zajačik je kde, zalezená, ani nos z postele nevystrčí :grinning:
20. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok