• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
autor
este3 :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: myslis ze ja teraz vydrzim do piatku ked ich mam doma? :grinning:
20. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daj drahému, nech schová, aby si nevedela kde a dá ti až v piatok :wink:
20. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moja svokra sa ma teraz pytala preco nepozeram doktora z hor :sweat_smile:
20. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ahoj :slight_smile: opatruj bambulky :dizzy_face:
ixi, ty co testujes? :grinning: svrbia ta ruky? vydrz... drzim palce... inak si ako ja... ja som vzdy testovala od 6.dna. Vies si predstavit tie peniaze za tolko testov :grinning:
20. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no viem :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak ma zje ked mu poviem ze som testovala vobec ze mam testy :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi dnes to bude drzkova a rizotko z basmaty ryze :grinning:
20. okt 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko veru bola som zalezena, ale teraz som vas prisla kuknut :slight_smile:
Ixi ty potvorka, vies ze tak skoro sa nema testovat a toboz ked nie z ranneho mocu. Len pekne testiky schovaj aby nelakali. Ja ich pre istotu nekupujem, az neskor :wink:
Katy dakujeme za drzanie palcov :slight_smile:
Marcelka a tebe dik za virusiky :dizzy_face:
20. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :slight_smile: sak som akurat hovorila doma minule, ze uz len par tyzdnov bude len moj...a potom sa onho cela rodina pobije :grinning:
ixi jasneeeeeeeeeeeee, ze to je skoro, ja som mala az na 9 den malililinkateho dusika takze este vydrz :slight_smile:
ja som mala huby na paprike :slight_smile:
20. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte splniecka, prosim Vas neviete mi poradit ake centrum je na Rastislavovej?? a robi sa genetika aj v KE?
dakujem
20. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzulik myslim centrum asistovanej repsrodukcie? No neviem, ja som nepocula dobre ohlasy, je to zrejme statne CAR... a SPLN a GYNCARE su sukromne.
20. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzulik genetika myslis amniocentezu, alebo??? lebo pozeram, ze ty si tehulka
20. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie lyndus myslim normalne genetiku, ktora sa robi snazilkam ... :wink:
netyka sa to mna ...ja som vdaka Bohu stastne tehotna :dizzy_face:
takze na Rastislavke je CAR a je to statne centrum asist. reprod.???
20. okt 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je, odtial sa odclenil Hredzak zo Splnu, ale neviem, ci v CAR robia genetiku, s tym nemam skusenosti...
20. okt 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzulik v tkanivovej banke doc. bobak
20. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha , dakujem lyndus :wink:
ten statny CAR asi nie je nic moc...ze?
20. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno vraj nemaju moc velku uspesnost, ale to som len pocula, nikdy som tam nebola, takze nechcem sudit... je to tam lacnejsie, ako v sukromnom, lebo doplacas len za lieky, ale zrejme sa to odzrkadli nasledne aj na vysledkoch... vazne neviem :slight_smile:
20. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na rastislavke nemaju takmer ziadnu uspesnost... uz to ani poistovne nechcu preplacat.. rozpravala som sa v poistovni a tam mi to vraveli... zbytocne minut hradene cykly... je to lacne, lebo sa plati len za lieky ale o nicom :confounded:
20. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak som to dnes už nevydržala a šla som na poradňu 3 dni skôr. Takže termín máme 3.5.2010. Máme už krásne ručičky aj nožičky. Bolo to také krásne ako si tam plávalo zo strany na stranu. Normálne som sa rozplakala. Všetko je v poriadku. Iba mi vysadil Duphaston a nasadil Magnézium. Že možno preto až také nálady a nechuť do jedla. Teraz by sa to malo vylepšiť. Tak dúfam. Zatiaľ som od 11-tej neplakala. Tak dúfam, že tie nálady - depresie opadnú. Chcem mať krásne, usmievavé bábo. Samozrejme že aj zdravé. :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelka gratulujem super velmi sa tesim stebou takze uz len usmev :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj a videla si aj fotky?
20. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano videla ericek je nadherny zlatusik :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ja stem a stem :sunglasses:
20. okt 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Ti to prajem. Vieš aký je nezbezdný? Len si plával hore dole. Chvíľu sa nezastavil. To asi bude po tatkovi. :grinning:
20. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi hej :grinning: :grinning: :grinning: dufam ze aj ja sa raz dockam :zipper_mouth:
20. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej Marcelka krasny drobcek :slight_smile: A tebe kedy nabehli 13tt??? Ved len teraz si tam mala 10tt, asi som nevsimava :sweat_smile:
Ixi v tkanivovej banke nerobia genetiku, nie? Tam robia vysetrenia na protilatky, ale nie geneticke vysetrenia, aspon si myslim :confused:
20. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zajacik. Ja som to mala podľa drobca. On má 10tt ale termín je podľa ms a tak mám 12tt+1 a absolútne neviem prečo mi hneď hodilo 13tt. :fearful:
20. okt 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zajacik tak neviem ospravedlnujem sa :confused: :sweat_smile:
20. okt 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ixi
20. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa máš?
20. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok