Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
24. okt 2009

Ahoj Lulockka, neviem, kedy testnem. Už mám testy doma od včera, ale nemám odvahu zatiaľ testovať. Ale bude to už skoro. Čo má byť, aj tak nezmením. A ty kedy?

lulockka
24. okt 2009

Ja neviem manžel mi to zakázal ale pochybujem že to vydržím ked testy mám doma ešte s minulého pokusu

lenuliatko
24. okt 2009

No, ale veď nemusí vedieť 😎 Testni a hotovo. Podľa mňa je kruté čakať až na krv v takej neistote. Testy už naznačia, na čo sa pripraviť. Neviem si predstaviť netestovať, a potom sa mi v sekunde buď zrúti svet, alebo skolabujem od radosti 😅

lulockka
24. okt 2009

ved tak asi aj spravím kedy to ešte neviem

lulockka
24. okt 2009

Rozmýšľala som nad zajtrajškom len neviem či to nie je ešte skoro

lenuliatko
24. okt 2009

Aj ja rozmýšľam nad zajtrajškom 🙂 9. deň po, by v lepšom prípade už mohlo niečo byť. Ale bojííím 😅

lulockka
24. okt 2009

tak to mi niečo hovor ja mám tiež strach.A čo už máš príznaky lebo ja žiadne

marcelka82
24. okt 2009

Ahojte. Prišla som vám povedať, že každú zmenu do tabuliek mi prosím píšte do ip. Nebudem tu už tak často. Dnes sa sťahujem a nebudem mať počítač. Iba keď pôjdem na návštevu niekde. Ale veľmi ani nemám kam. Aspoň nie v dedine. Budete mi chýbať. Nebudem mať vôbec žiadnu oporu, až na rodičov. Len ešte uvidím, či sa do toho môj otec nevmieša. Už raz to spravil. Takže tabuľky nebudem často opravovať. Prepáčte.

lulockka
24. okt 2009

Ahoj marcelka tak sa drž a dávaj na seba pozor my budeme na teba myslieť a budeme ti držať prsty 🙂

lenuliatko
24. okt 2009

Strašne pomaly mi šiel internet, tak som musela reštartovať, lebo napísala som príspevok a spadol net 😠
Lulockka, príznaky? Prsia bolia stále viac, ale utroš zvládne iné divy, a začalo ma viac bolieť brucho, ale zas upratovala som, tak možno z toho, ale cítim ho dosť. Lenže, nič z toho sa nedá brať vážne...
Marcelka, tak predsa k tomu prišlo? Mužík rozum nedostal? Bodaj by mu došlo, čo mal a o čo tak ľahkovážne prišiel 😠 Držím ti palce, aby si konečne bola šťastná a časom príde aj ten správny taťulo 🙂

lulockka
24. okt 2009

Mňa brucho bolí ked sa postavím s postele ked ležím je to v celku v pohode.Prsia ma boli ale len trošičku ale ako hovoríš utroš robí divy.Tak čo skúsime to zajtra?

lenuliatko
24. okt 2009

Tak ja som vlastne už rozhodnutá, len som to nechcela takto verejne, pre každý prípad, ak by neboli // tak, že skúsim neskôr 😅 Tak dobre, zajtra ráno 😉

lenuliatko
24. okt 2009

Aký test máš nachystaný? Ja mám 4ks via-med, vraj rýchlotest, citlivosť 10IU a jeden mamatest, ten si ešte šetrím 🙂

lulockka
24. okt 2009

O.k pridávam sa k tebe už teraz nám silno držím prsty verím že nás čakajú len dobré správy 🙂

lenuliatko
24. okt 2009

Ja tiež verím, že tam bude už aspoň náznak druhej čiarky. Srdce sa mi rozbúši, len si na to pomyslím. Jednu palicu budem ťažko rozdýchavať 😅

lulockka
24. okt 2009

Ja mám len jeden test a ani neviem aká je citlivosť

lenuliatko
24. okt 2009

Tak to ja som sa vybavila na niekoľko dní dopredu 😀

marcelka82
24. okt 2009

Ďakujem vám. Ale my to zvládneme aj bez chlapa. Máme nato. Ak to nezvládnem ja tak kto iný? Život ma robí stále tvrdšou.

Všetkým vám držím palce.

lulockka
24. okt 2009

ja som už týždeň nebola vôbec nikde len som ležala ale asi to budem musieť napraviť alebo ma sklame hned prvý a už sa nato potom vykašlem

lenuliatko
24. okt 2009

Aj tak sa mi to zdá na testovanie ešte skoro, ale zas treba vidieť, ako budú paličky pekne tmavnúť, nie? 😎

lulockka
24. okt 2009

tak ako hovoríš ked to má tak byť tak to tak bude a my s tím nespravíme nič nám ostáva len dúfať a veriť na zázrak 😉

lenuliatko
24. okt 2009

Marcelka, dlho si to zvažovala, tak určite robíš, čo si myslíš, že bude pre teba s drobcom najlepšie. A viem že to zvládneš, si silná žena, vieš, čo chceš a radšej takéto riešenie, než sa neustále trápiť a rozčuľovať. Čas všetko ukáže a nik ešte nemôže definitívne povedať, ako to dopadne.
Lulockka, tak ja som zato chodila, v piatok vklad a hneď v nedeľu som bola nachvíľu v tescu a večer na návšteve, ale to som len sedela, v utorok na pošte a potom už stále sem-tam niečo. Ale nič namáhavé nerobím, doma by mi už šibalo 😀

lulockka
24. okt 2009

ved mne už šibe ešte že vymysleli internet.ja som ležala lebo ma stále bolelo brucho a nechcela som si vyčítať že som preto neurobila všetko

lenuliatko
24. okt 2009

Ale veď jasné, hlavne, že si ty spokojná a urobila si maximum. Najhoršie je po neúspechu začať sa obviňovať, že to a to som neurobila, toto som mala inak.. 😝 Výsledok podľa mňa aj tak nezávisí od toho, či ležíme, či nie. Ak to vyjsť má, tak vyjde, aj keby neviem čo bolo 😉

lulockka
24. okt 2009

ved to je veľka škoda že my to nevieme ovplyvniť ☹

lenuliatko
24. okt 2009

Veru nevieme. Niekto iný o tom rozhodne...
Idem sa trošku hodiť pred telku a oddýchnuť. Neskôr ešte prídem. Ahoj zatiaľ 🙂

lulockka
24. okt 2009

Ahoj aj ja idem tak neskor 🙂

gisel22
24. okt 2009

ahojte dievcata, halooo nikto tu nie je? 😕 😕

vevericka80
24. okt 2009

ahoj gisel ja som tu 🙂

mima263
24. okt 2009

aj ja tu som 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre