• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
autor
mozno hej treba verit ja si dam teraz pavzu a potom uvidime :slight_smile:
26. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dalidka keby si vedela ako ti rozumiem
26. okt 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dalidka a mas dajake zmrzky?
26. okt 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixinka, ved prave preto tu pisem, lebo viem, ze nikto mi nebude rozumiet tak ako vy.
26. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixinka, ano 5.
26. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to skusis a isto ti to vynde ja uz nemam :pensive:
26. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, ci do toho ist hned teraz alebo pockat... Neviem, ci ich budu rozmrazovat vsetky alebo len dve alebo tri... Nic neviem... Zaujimalo by ma to, lebo mam v umysle poziadat dokiho, aby mi vlozil tri zmrzlinky alebo dve s asistovanym hatchingom.
Bojim sa sklamania. :pensive:
26. okt 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kazdy sa boji...podla mna rozmrazia 3 ak nebude viacej treba tak tie 2 ti este zostanu :wink:
26. okt 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixinka, si o tri roky mladsia od mojej osobky. Ja mam za sebou 2. IVF a... :frowning2: Ani ja by som nemala peniazky hned na tretie IVF. My sme s manzelikom rozhodnuti skusit tuto moznost (KET) a ak to nevyjde tak 3 - 4 roky pauzicka. Zacneme pracovat a zarabat peniazky na vlastny domcek a.............. mozno motyka vystreli.
26. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej som mladsia ja viem ale to nic nemeni natom ze sa nedari :frowning2: zajtra odchadzam ku rodicom aspon na tyzden potrebujem vypnut
26. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ixi, prepac nemyslela som to tak s tym vekom... Nezalezi na tom kolko mas rokov ak tuzis po babatku. A Hredziho som navstivila 1x pred dva a pol rokom, cize vela od teba neutekam (vekom)... Ixinka, velmi ti prajem, aby si bola co najskor maminka.
26. okt 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som to nezobrala vzlom :dizzy_face: aj ja to prajem tebe zlatusik raz nam to snad vyst musi :sunglasses:
26. okt 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to pis, ze nam to vyjde :dizzy_face:
26. okt 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to si pisem :grinning:
26. okt 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaaaa, dnes robim same preklepy :grinning:
26. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja mysel je rychlejsia, ako ruky... A to mam statnu skusku zo strojopisu :sweat_smile:
26. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ach tak zase su tu smutne spravy..matulka, ixinka :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak ma to mrzi :pensive:

este ze aspon lenka nam tu priniesla slniecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to nam dava nadej ist dalej..aspon teda mne, ked si niekto najde // na testiku...ej to ma vie veru potesit :slight_smile:
26. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lulocka ako?
a feja, nejak nemozem najst :confused:
26. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: takze negativne aj oni :cry:

no mirus, lenka / u teba uz je to jasne/ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , teraz uz hadam prelomite smolu, a zajko sa hned prida :dizzy_face:
26. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, už som späť. Trvalo to dlhšie ako som predpokladala.
Som pozitívna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ešte to vstrebávam.
Bola som vždy pripojená. Ani neviete, ako mi psychicky pomohlo to, ako si píšete, čo so mnou. A ja som Vás tak nechala.........
Ale nešlo to skôr. Ďakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fejka, :dizzy_face: :zipper_mouth: :sunglasses: :slight_smile: :grinning:
26. okt 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej, feja...no konecne....sme sa nevedeli dockat a ty nepises a nepises :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blahozeláááááááááám z celeho srdiecka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: cmuk
26. okt 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som sa zlakla, ze aj ty negativna...uz toho bolo vela :confounded: ...ale nastastie sa to uz snad obratilo :dizzy_face:
26. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
leni, feji taaaaaaaaaaaaak vam to veeeeeeeeeelmi prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super, napokon sak uz konecne niekto premeni splňacku smolu :slight_smile:
ixinka, matulka myslim na vas siiiiiilno :slight_smile: raz to musi vyjst, ja taktiez dufam a verim, ze to bude coskoro :wink:
26. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile:
Ixi, Matulka :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
Feja keby si nebola tgehulka, tak ti dam jednu po zadku, takto nas natahovat, ale kedze si tehulka, tak po zadku ti nedam a velmi BLAHOZELAM!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky uz mam doma testiky, velmi ma to zvadza testovat uz zajtra (8.den po ET), ale asi strach bude vacsi a necham to na stredu alebo stvrtok. Bojiiiim. Brusko vobec necitim, len vajecniky citim stale, take su nejake napnute alebo co... :fearful:
26. okt 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z celého srdca ďakujem. Ja som taká - nijaká. Mám zmiešané pocity. Som asi jediná bezpríznaková s poz. výsledkom. Ešte sa obávam veľmi vyskakovať od radosti, to asi príde až to malé uvidím.
26. okt 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Feja a nezmenis si udaje v pase, nech ti tam svietia tt? :dizzy_face:
26. okt 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Piskotka som rada ze si sa ukazala, ajked mi je velmi luto ze tu nechodis castejsie a ze si tak zavalena pracou. Nechces ju zmenit, hmm?
26. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V akom pase? Veľmi sa tu neorientujem.
26. okt 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok