• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Feja hore si klikni na "nastavenia" a tam si daj ze cakate babo, zadas datum poslednej MS (resp. korigovany, ze od dna odberu odpocitas 14 dni) a potom to das ulozit a uz budes mat pri svojom nicku ze cakate babatko :dizzy_face:
26. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko...takze uz ta chyta testovacia horucka :grinning: ..juj, verim, ze aj ty nas potesis :dizzy_face:
26. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, ale ešte počkám. Preventívne.
A ty kedy ideš na krv? V stredu, alebo piatok ,
26. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Feja ja mam ist na krv az v pondelok :sweat_smile:
Kukulik no dufam aj ja ze potesim, ale mam taky strach ze az... :zipper_mouth:
26. okt 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je ešte dosť. Držím pršteky.
Ahoj Kukulík.
26. okt 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Feja a ty si vobec netestovala, ze? To musel byt nadherny sok v piatok ked si volala sestricke... Esteze bol vikend na predychanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je pravda. V piatok som vôbec neverila, ale bola som u nás doma a ešte som aj vyjadrila podozrenie, že vymenili skúmavku, že to nemôže byť moje. Preto som sa ani neozvala. Ale dnes mi HCG stúplo na trojnásobok, podľa tabuliek.
26. okt 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej tak dnes si bola na kontrolnej krvicke? Znova v SPLNe? To som ani nevedela ze sa chodi :slight_smile: A ake mas HCG?
26. okt 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie v Splne. Bola som u nás. Dohodla som sa so setričkou, aby som nemusela cestovať a výsledok som im len zatelefonovala. Pia. - 315, Po. - 942
26. okt 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej, krasne stupa :slight_smile: Aj ja chcceeeeeeeeeeemmmmmmm :sweat_smile:
26. okt 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Feja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty potvorka, tak si nás naťahovala :grinning: Gratulujééééém, jéj, tak sa teším. Žeby sa fakt aspoň trošku prelomila smola v SPLNe? Ešte keby niekto začal s pozitívnymi KETmi, bola by to paráda. Aj vieš, aké si mala hodnoty hCG? Super, že rastie, všetko je ok :wink:
Zajačik, ale veď skús zajtra :wink: Už by mohlo byť niečo... Stískam palce aj na nohách, nech vycikáš // :dizzy_face:
babulky, ďakujem za ďalšie gratulácie, teším sa, kedy vám to oplatím :wink:
26. okt 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Feja, to sa dá? Nebola si na krv v Splne? :confused: Lebo ja by som tiež šla radšej tu v MI, mám zlatú doktorku, šla by som v stredu a v piatok a vedela by som, či to pekne rastie :dizzy_face:
26. okt 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budeš mať, neboj.
26. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ja som vždy chodila k nám a výsledok som len zatelefonovala. Zavolaj sestričke a dohodni sa s ňou. Ani ja som nevedela, že ideš dvakrát ak je pozitívne a až pri druhom, ak stúpne sa definitívne vyjadria.
26. okt 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som už aj zajtra šla a potom vo štvrtok :sweat_smile: a feja, to je pekné stúpanie pomaly aj na dvojčatá :wink:
26. okt 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vraj to má takto byť. Aj v splne sestrička povedala, že ideálne by bolo, keby to stúplo trojnásobne. Uvidíme koľko.....
26. okt 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo ja viem, tak ak je prvé HCG dosť vysoké, stačí ísť raz. Ak je nižšie, ide sa na kontrolný odber.
26. okt 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Feja a koľko dní po ET si bola na krv, 15. a 17.?
26. okt 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V tom naozaj neporadím. Možno je to individuálne. Našla som na nete tabuľku s výškou HCG počas celého tehotenstva a poviem ti, že tam riadne veľké rozpätie. Podľa toho je to ozaj 100%-tne individuálne a nedá sa porovnávať navzájom. Kľudne choď. Viem o pár babách, že sa so svojím lekárom dohodli a šli skôr ako v určený termín.
26. okt 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko ahoj, vidim ze si nedockava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. a 17.
26. okt 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No chvalabohu som odoslala prispevok, vobec mi to nefungovalo a stale ma to po odoslani hodilo na prvu stranu fora a prispevok samozrejme nepridalo... :angry:
26. okt 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale veď by som nešla až tak skoro 12. a 14. deň :grinning: :sweat_smile: A ten 14. by som už sestričke dala vedieť, aké je hCG a či rastie.
26. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajačik aj mne to občas blbne. Zajtra zavolám mojej doktorke a dohodnem sa s ňou. A potom sestričke, že pôjdem na krv tu.
26. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni a povedala si to uz aj vasim? Ze si mala //? :dizzy_face:
Inak ja som sa rozhodla ze na krvicku urcite pojdem v pondelok, aj keby som mala skor pozitivne testiky. Lebo na 11.den by este bola nizka hodnota a ja by som zbytocne stresovala :sweat_smile: Ja len dufam ze budem mat tie //, to je nekonecno :fearful:
26. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kľudne to takto urob. Veď test je poz., tak čo. Budeš v obraze, spokojná a kľudná. A nemusíš sa stresovať. Ty si dokonca "príznaková" :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni tak ty by si nesla ani na tu druhu krvicku do SPLNu? Ale ved jasne, naco cestovat, ked to mozte vybavit doma :dizzy_face:
26. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, našim to ešte nepoviem, ešte si nie som taká istá. Keď bude všetko ok, malé v maternici, ideálne by bolo počkať do srdiečka, ale to asi nevydržím. Ale testovať budeš, nie? Nepresvedčím ťa na zajtra? :wink:
26. okt 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni uvidim, ten zajtrajsok mi vrta v hlave cim dalej tym viac. Drahy sice nechce aby som testovala uz zajtra, no uvidim ako sa budem rano citit... A inak ja som nasim tentokrat ani vobec nepovedala ze ideme na IVF, nevie to vobec nikto len ja s drahym a vy tu :slight_smile:
26. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som príznaková aj za dve tehule :grinning: Tak, tak urobím. V stredu a v piatok pôjdem k nám na krv. Načo sa trepať do KE kôli jednému pichnutiu? A nemusím ani tak skoro vstávať. Dokina ordinuje od 11.h, hodím si to do labáku a za 2-3 hod. viem výsledky. Akurát ma mrazí ten náš labák, ja som odtiaľ vždy odchádzala so zlými výsledkami :unamused:
26. okt 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok