Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
27. okt 2009

Feja, to ja som sa pomýlila, myslela som, že parlodel je na protilátky proti embryjku, ale to je prednison. Ty si brala liek na vysoký prolaktín a keďže ty už ovulovať nepotrebuješ, tak môžeš pomaly vysadiť.
Feja, aj ja som za. nastav si tt, čo má byť, aj tak nezmeníš 😉

deny3
27. okt 2009

ste nejaké ukecané, nestíham, jednou rukou píšem, na druhej je malý a cucá mliečko, už vyše hodiny, keď vyberiem, reve jak tur. No tehuly, toto vás čaká 😀
A Dankovčíka vrelo odporúčam, mne sa pritrafilo, že mi robil aj sekciu, rana je už po troch týždňoch super, len taká čiarka. A mne vraveli, že po sekcii min, rok pauza od tehotenstva. A ja by som chcela byť zase tehotná, tie kopance sú úžasné 🙂 😉

lenuliatko
27. okt 2009

Je tam Zajačik, na tej veľkej foto vidno paličku najlepšie, nepochybujeme nikto 😉
Deny, to nás vystríhaš, čo nás čaká? 🙂 A menila by si? 😉

feja22
27. okt 2009

Dievčence nepokúšajte 😉 .
Neuverili by ste, čo ma dnes napadlo......
Urobila som si test. Nie kôli potvrdeniu resp. vyvráteniu, ale len preto, lebo som chcela vedieť aké to je. Ešte som nezažila ten pocit mať // koľajničku. A..................
Je to super. Prajem každému.

zajacik...
27. okt 2009

Feja tak ty tam uz musis mat riadne dialnice na tom teste, ja tu zatial strasim len s takym duchom ciarky, ale ajtak mam z neho velku radost, hlavne ze tam nieco mam 🙂

lenuliatko
27. okt 2009

Feja, taký pocit si si skoro nechala ujsť? 😲 Ten testík bude na pamiatku. Pridaj aj ty fotku, nech sa pokocháme tvojimi koľajnicami 😵 Ja nezabudnem na ten pocit, keď som teraz testovala a za pár sekúnd sa mi začalo mariť, že vyliza druhá palička, žmurkala som, kukala a ono ju bolo vidno stále viac a viac. to je neopísateľný pocit 😵

lenuliatko
27. okt 2009

Zajačik a čo čakáš na 8. deň po ET? Veď je to krásny úspech, počkaj aké koľajnice budú za pár dní 😉 Čo manželík, vie to?

zajacik...
27. okt 2009

Lenuliatko ved ja som vdacna aj za tu slabucku ciarku, ani nevies ako 😵 😵 😵 Len dufam ze bude cim dalej tym tmavsia a ze vsetko pojde tak ako ma 🙂 Som rada ze sa to tu zase rozbehlo pozitivnym smerom a ze sme na tom zhruba casovo rovnako ako boli Lyndus, Petronelka a Jespera 🙂 Manzelik to este nevie, volala som sice s nim, ale neprezradila som mu to, on ani nevie ze som dnes testovala. A vcera sme sa dohodli ze ked budem testovat a on nebude doma, tak ze mu to poviem az ked pride domov. Ale on si mysli ze testovat budem az zajtra 😨

lenuliatko
27. okt 2009

No kde ste? Tak idem aj ja, obliecť sa, navariť, deťúrence sú hladné... 🙂

feja22
27. okt 2009

Dievčence nevidím ixinku, matulku, dalidku a ostatné. Dúfam, že ich to naše radostné "jašenie" neprevalcovalo. Mrzelo by ma to, aj keď verím, že oni to chápu.
Niekedy je ťažké ťešiť sa ak iný sú smutný.

lenuliatko
27. okt 2009

Feja, vystihla si to na 100%. Občas mám výčitky tešiť sa, keď viem, že niekto iný sa trápi... 😔 A že naša radosť je ako soľ na ich rany...

feja22
27. okt 2009

Zatiaľ pa!

dalida
27. okt 2009

Ahojte. 🙂 Ja som tu... Len sem - tam musim aj pracovat. 🙂 Zajacik, krasne //. 😵

lenuliatko
27. okt 2009

zajačik, tak mu nachystaj pekné prekvapenie. Dnes to nečakal, takže prekvapko bude isto 😉
Prídem neskôr babky, musím aj dačo porobiť 😅

dalida
27. okt 2009

Lenuliatko, hes... hes... hes... s takymito recami. Tes sa! Ja sa tesim s tebou... 🙂 Ano, boli ma srdiecko, citim prazdnotu, ale... vy tehulky ste si tiez svoje preskakali a rovnako tuzili po dietatku ako ja... Takze... Teste sa a sem tam nam posielajte virusiky, aby sme sa cim skor k vam pridali 🙂

zajacik...
27. okt 2009

Dalidka ked uz budeme oficialne tehulky tak urcite budete mat virusikov az-az 😵 Len sama vies ze este nemame nic vyhrate ani my... ale tak zatial sa tesit mozme, verim ze sa budeme takto tesit vsetky, urcite pride rad na kazdu z nas 🙂 Pamatam ked som tu prisla na MK pred rokom aj nieco, tak tu boli len snazilky a z maminiek tu boli len Kukulik a Cavik, dufam ze som na nikoho nezabudla. A za ten rok kolko prinudlo mamiciek - Katy, Cmuk, Taellka, Jankitka, Mimusa, Stevca, Zuzka.dry, radsej uz nemenujem aby som na niekoho nezabudla... a tiez su tu aj tehulky, takze ja verim ze na kazdu z nas ten zazrak caka 😵

lulockka
27. okt 2009

Ahojte všetkým blahoželám k // teším sa s vami Vy nám dávate nádej že ideme správnym smerom a takto sa aj my dočkáme vytúžených poz. testíkov.Ja som to skúsila aj dnes ráno ale nič a už sa mi aj rozbiehajú kra. takže nabudúce

deny3
27. okt 2009

lenuliatko len trocha straším 😀 jasné, že by som nemenila, už som písala, že chcela by som byť tehotná, tak už cítiť pohyby bábetka, lebo je to fakt úžasné. a potom vidieť toho drobca v skutočnosti, ja som revala, keď mi ho priniesli prvý krát ukázať.

zajacik...
27. okt 2009

Deny musel to byt nadherny pocit 😵 😵 😵 Posielam mu pusinku, drobcekovi nadhernemu 🙂

zajacik...
27. okt 2009

Lulockka a pojdes aj na krvicku? Drzkaj sa, verim ze nabuduce to uz vyjde!!! Musi!!!

mimusa4
27. okt 2009

ahojte.. 😵 😵 😵 😵
ja sa tu vytešujem z vás a vyšich // 😵
zajko kvôli tebe som špeci rada, aj ostatným prajem jasné, ale aby som odôvodnila tak my sme so zajkom vtedy spolu šli na ivf-ko a mne vyšlo a bolo mi ľúto, že nie aj ona..takže za porozumenie ďakujem 😉

a nestíham vás čítať a neviem čo a ako sakraaaaaaa 😠

pridala som nové foto tak ak máte čas a chuť mrkajteee 😉
ja len odbieham do kuchyne k malému a sem-tam notbook a to ešte žehliť treba, nechce sa nikomu? 😀

zajacik...
27. okt 2009

Mimusa Mirko je nadherny, a to kupanie v umyvadle nema chybu 😀 Aj Mirkovi posielam pusinku 🙂 Vidim ze v SPLNe sa "vyrabaju" same krasne babatka 😵 😵 😵

deny3
27. okt 2009

konečne malý od rána zaspal, dúfam, že aspoň na dve tri hodinky, ešte som nejedla, ani zuby nemám umyté, o varení ani nehovorím a to o hodinu príde muž z práce.
zajko - krásne bábetká sú preto, lebo sú krásne mamičky 😀

mimusa4
27. okt 2009

počkaj aké budú tvoje zajačiky krásne..jujuj 😀 😵
chcela by som ešte raz zažiť ten pocit že som tehu, to bolo úžasné, aj keď tie strachy kolo toho jááj..snáď sa podarí normálne, snažím sa tomu veriť, ale nechcem hneď to by bolo skoro, najpr nech malý vyrastie z postielky.

mimusa4
27. okt 2009

😀 😀 😀 😀 denyyy a ja že to len ja nestíham umyť ani zuby 😀

zajacik...
27. okt 2009

Mimusa urcite to este raz zazijes, ked budes cakat Mirkovu sestricku 😵

zajacik...
27. okt 2009

No tak idem si trochu lahnut lebo aj PC si potrebuje odo mna oddychnut 😀

deny3
27. okt 2009

mimus ako sa darí ? ja si pripadám totálne vyžmýkaná, furt dookola to isté, ani nerozmýšlam. Ale zároveň ako debil, len čumím na malého a kochám sa. Včera sme boli vo vojenskej na vyšetrenie sluchu, na Rastislavke to nerobia, lebo majú pokazený prístroj, čakali sme tam vyše dvoch hodín a nakoniec nič z vyšetrenia, lebo malý bol hore a reval jak tur a oni potrebujú tiché dieťa , no super, tak to nikdy neabsolvujeme, malý zásadne doobedu nespí a v kuse reve pokiaľ nie je prisatý na cicke. Myslela som, že ma tam porazí a o mužovi ani nehovorím, on zobral kvôli tomu dovolenku. Ale aspoň som stihla ísť na úrad podať žiadosť o detské prídavky. Zároveň malý málo pribral za posledný týždeň, tak nás lekárka poslala na gastro... neviem čo, tak sme tam včera prišli, majú objednávací systém, tak budúci utorok mám s ním prísť na lačno. Už teraz mám z toho hrôzu, ako vysvetliť dieťaťu, že vydrž, najprv vyšetrenie a až potom papa.

mimusa4
27. okt 2009

deny a to vyšetrenie sluchu ti nerobili ešte v nemocke? mne áno..mám pokoj..ou tak díky pekne ísť s takým malým na lačno, však ten ako bude plakať? aj hlad aj to čo budú robiť jááj, aspoň ťa objednali ráno?
papierovačky vybavuje mm, tak aspoň o toľko mám menej..dariť sa celkom darí, asi pomaly prichádzame na systém, tak uvidím či sa osvedčí..snažím sa aj v priebehu dňa spať, inak v noci ak by na neho prišlo tak ma porazí, ale bolo aj také, ešteže pekne papá a mliečka je dosť..inak som prišla na to, že ak si dám vineu tak ani sa tak nenalejem ako po vínnom relaxe, to som plnka..a mm mi aj dosť pomôže ako príde z roboty, aj mi povie že choď si kus pospať, ale tak na povel zase neviem, on ho prebalí, okúpe, kus ho roztatári a potom dostane cicku a je pokoj 😀

deny3
27. okt 2009

na Rastislavke sa snažia veľa veciam vyhnúť, aj na očkovanie sme museli ísť, lebo ho neurobili.
Na gastro ma objednala na 13.40 hod., ešte rozmýšľam či tam vôbec ísť, ja neviem, ale trocha sa to preháňa, načo je dobré vyšetrenie sluchu u pártýždňového bábetka? a to priberanie, jeden týždeň pribral 200g, druhý iba 70g a hneď, že je to málo, norma je apoň 140g. Kto určil normu? je predsa rozdiel ako priberá 4kilové bábo a ako 2,5 kilové. škoda, že nemám váhu, uvažovala som nad jej kúpou, ale ked som videla tie ceny ! podľa mňa je základ, že malý priberá a rastie.
systém nemám žiadny a asi ani nebude, krmím keď je hladný, niekedy je to za hodinu, niekedy vydrží aj 5 hodín. A muž mi veľmi nepomáha, už sme malli aj hádky, čo predtým nikdy nebolo. Je to proste chlap, ktorého otecko naučil, že domácnosť je ženská záležitosť a ja mám teraz problém. Ešte že na nákupy chodí teraz on, ale aj to musím na lístoček napísať, čo kúpiť. Malého neprebaľoval a asi sa ani nechystá, ale plienky vynáša.
S tým spaním je to hrozné, tiež neviem spať práve vtedy keď aj malý, ale zvyknem tak podvečer si zdriemnuť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre