• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Ahojte, melisska, zajacik, lenuliatko ďakujem za privítanie. :slight_smile: Budem tu teda aspoň /zatiaľ/ tichý spoločník a budem pekne čakať do januára. Možno sa s niektorou z vás u dr. v tom januári stretneme. Tak sa držkajte. :wink:
27. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeroma tak nech ti to do januara rychlo ubehne. A vobec nemusis byt zatial tichy spolocnik, kludne tu pismenkuj s nami, aspon budes vediet co ta v januari caka a budes na vsetko pripravena :slight_smile:
27. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko a ty si si robila uz aj druhy testik? Lebo si vravela ze ciarka silnie, ale nepisala si ze si znova testovala... alebo som nieco prehliadla?
27. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeee :grinning:
zajaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte, ani som, vas nestihla este precitat, len som rovno pozrela do albumu zajakovi :sweat_smile: :grinning: ...a hned som mala usmev na tvari , az mi srdiecko podskocilo...
tak a teraz idem citat :slight_smile:
27. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik veru mas co citat, dnes tu bolo celkom rusno, hlavne doobeda :slight_smile:
27. okt 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, práve som aktualizovala album, aj s ďalšími testami :slight_smile:
Kukulik, Xeroma ahojte :slight_smile:
27. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko tak ty testujes kazdy den a nic nepovies? Ciarka krasne silnie :slight_smile: :slight_smile: A brusko mame rovnako zdute :sweat_smile: Ale hlavne ze su tam tie prekvapenia :dizzy_face:
27. okt 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale veď ja som písala, že testujem, včera a silnela. Dnes po tvojej správe akosi ani nebol priestor :grinning: Nie sú to nejaké výrazné skoky vo farbe, ale po trošičku tmavnú. Dúfam, že aj svoje zdokumentuješ :wink: Také brucho mám od stimulky, ako v treťom-štvrtom mesiaci :sweat_smile: Ale teším sa mu :grinning:
27. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeroma vitaj...super , ze si dosla k nam :dizzy_face: nie len citat, aj pisat treba :grinning:

gisel a ty sa dufam tiez pridas k babulkam s //...teba to caka o 2 tyzdne , ak si dobre pamatam, teraz si mala transfer vcera , ci predvcerom, ze?

a inak fakt ste dnes boli naruzive pri tom pisani :grinning: sak som to len tak v rychlosti preletela, a aj to trvalo :grinning:
27. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyrazne skoky vo farbe ani necakaj, ked testujes kazdy den :grinning: Ja budem testovat kazdy druhy den. Len asi budem musiet dokupit testy, lebo mam dokopy len 3 aj s dnesnym :fearful:
27. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik Gisel nemohla mat transfer predvcerom, lebo v nedelu je SPLN zavrety :grinning:
27. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik a este som ti zabudla pisnut, ze to vobec nie je dusik, to je krasna ruzova ciarocka, sice este slaba, ale na ten den je akurat..myslim, ze na dvojky :wink: :dizzy_face: :grinning:

leni a ty budes teraz testovat zajtra?juuu uz sa tesim :dizzy_face:
27. okt 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj, pardon , tak vcera...ja som dopletena s tych dni, odkedy robim, mam taky chaos..ale chapeme sa...proste je po ET :grinning:
27. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám už len jeden, ale aj tak ráno testnem, lebo medzi prvím a druhým bol väčší farebný rozdiel než medzi druhým a tretím testom, tak pre istotu :sweat_smile: A zajtra idem na krv, takže už budem vedieť aj hodnotu HCG, aj keď mám pozitívne testy, aj tak mi lepí :sweat_smile: Moja zlatá doktorka, potešila sa, že na mňa myslela, čo so mnou, tak hádam spolu dobre dobačujeme... :dizzy_face:
27. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik, ja už testujem tri dni :grinning: A zajtra idem aj na krv. A potom v piatok, ako to rastie.
27. okt 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni testiky su super, a pekne tmavnu..urcite by to bolo viditelnejsie obden, ale aj tak to vidno, ved ten 11. den po ET je uz krasny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. okt 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ozaj ved ty uz ides zajtra na krvicku, verim ze ti lepi, ale neboj, urcite je vsetko OK :slight_smile:
27. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik jasne ze sa chapeme :grinning:
27. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam po mrske..takze dufam , ze ten mesiac pekne zbehne, posnazilkujeme a potom sup na kET :zipper_mouth:
27. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem Kukulik, že je lepšie obdeň, ale nedalo mi to :grinning: Keď mi bude pekne rásť hCG, prestanem testovať, dosť to stresuje, ako porovnávať čiarky, či tmavnú.
zajko ja som taky popletko, ale to uz ste si iste zvykli :grinning: :grinning: :grinning:
leni, ja som testovala 3x za den, takze chapem...ja sa vooobec ale vobec necudujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik tak nech mesiac rychlo zbehne a mozes ist na KET. Alebo najlepsie by bolo keby si nan uz nemusela ist, tak pekne snazilkujte :dizzy_face:
27. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik, a to ťa nestresovalo ešte viac? :grinning: Veď pochybujem, že palička tmavla viditeľne v priebehu dňa :sweat_smile: O mesiac keď pôjdeš na KET a nám to tu dobre dopadne, budeme po vás pľuť tehu vírusy ako divé, takže tehu to istí :wink:
Zajačik, aj ja dúfam, že to bude ok, ale opatrne... Len z toho labáku mám hrôzu, zlé spomienky....
27. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik 3x za den? To by som stresovala, ved ciarka poobede je urcite slabsia ako rano, nie?
27. okt 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik a ako dopadli oslavy, Samko sa tešil? Ktorý darček vyhral?
27. okt 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni a iny labak v MI nemate? Ze by si to odniesla inde...
27. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak skoda ze nebyvas v KE :frowning2:
27. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemáme. A koľkokrát som tam prišla (cca 7 krát), tak mi povedali, že som tam zle :grinning: Lebo to je len taká vyslovene malá zastrčená šopa, kde robia len pár druhov testov a bežne tam ľudia sami asi nechodia. Veľký labák je blízko, ale tam nerobia hCG.
27. okt 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok