Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

xeroma
27. okt 2009

Ahojte, melisska, zajacik, lenuliatko ďakujem za privítanie. 🙂 Budem tu teda aspoň /zatiaľ/ tichý spoločník a budem pekne čakať do januára. Možno sa s niektorou z vás u dr. v tom januári stretneme. Tak sa držkajte. 😉

zajacik...
27. okt 2009

Xeroma tak nech ti to do januara rychlo ubehne. A vobec nemusis byt zatial tichy spolocnik, kludne tu pismenkuj s nami, aspon budes vediet co ta v januari caka a budes na vsetko pripravena 🙂

zajacik...
27. okt 2009

Lenuliatko a ty si si robila uz aj druhy testik? Lebo si vravela ze ciarka silnie, ale nepisala si ze si znova testovala... alebo som nieco prehliadla?

kukulik30
27. okt 2009

ahojteeeeeeeeeee 😀
zajaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

kukulik30
27. okt 2009

prepacte, ani som, vas nestihla este precitat, len som rovno pozrela do albumu zajakovi 😅 😀 ...a hned som mala usmev na tvari , az mi srdiecko podskocilo...
tak a teraz idem citat 🙂

zajacik...
27. okt 2009

Kukulik veru mas co citat, dnes tu bolo celkom rusno, hlavne doobeda 🙂

lenuliatko
27. okt 2009

Ahojte, práve som aktualizovala album, aj s ďalšími testami 🙂
Kukulik, Xeroma ahojte 🙂

zajacik...
27. okt 2009

Lenuliatko tak ty testujes kazdy den a nic nepovies? Ciarka krasne silnie 🙂 🙂 A brusko mame rovnako zdute 😅 Ale hlavne ze su tam tie prekvapenia 😵

lenuliatko
27. okt 2009

Ale veď ja som písala, že testujem, včera a silnela. Dnes po tvojej správe akosi ani nebol priestor 😀 Nie sú to nejaké výrazné skoky vo farbe, ale po trošičku tmavnú. Dúfam, že aj svoje zdokumentuješ 😉 Také brucho mám od stimulky, ako v treťom-štvrtom mesiaci 😅 Ale teším sa mu 😀

kukulik30
27. okt 2009

xeroma vitaj...super , ze si dosla k nam 😵 nie len citat, aj pisat treba 😀

gisel a ty sa dufam tiez pridas k babulkam s //...teba to caka o 2 tyzdne , ak si dobre pamatam, teraz si mala transfer vcera , ci predvcerom, ze?

a inak fakt ste dnes boli naruzive pri tom pisani 😀 sak som to len tak v rychlosti preletela, a aj to trvalo 😀

zajacik...
27. okt 2009

Vyrazne skoky vo farbe ani necakaj, ked testujes kazdy den 😀 Ja budem testovat kazdy druhy den. Len asi budem musiet dokupit testy, lebo mam dokopy len 3 aj s dnesnym 😨

zajacik...
27. okt 2009

Kukulik Gisel nemohla mat transfer predvcerom, lebo v nedelu je SPLN zavrety 😀

kukulik30
27. okt 2009

zajacik a este som ti zabudla pisnut, ze to vobec nie je dusik, to je krasna ruzova ciarocka, sice este slaba, ale na ten den je akurat..myslim, ze na dvojky 😉 😵 😀

leni a ty budes teraz testovat zajtra?juuu uz sa tesim 😵

kukulik30
27. okt 2009

jaaaaaaj, pardon , tak vcera...ja som dopletena s tych dni, odkedy robim, mam taky chaos..ale chapeme sa...proste je po ET 😀

lenuliatko
27. okt 2009

Ja mám už len jeden, ale aj tak ráno testnem, lebo medzi prvím a druhým bol väčší farebný rozdiel než medzi druhým a tretím testom, tak pre istotu 😅 A zajtra idem na krv, takže už budem vedieť aj hodnotu HCG, aj keď mám pozitívne testy, aj tak mi lepí 😅 Moja zlatá doktorka, potešila sa, že na mňa myslela, čo so mnou, tak hádam spolu dobre dobačujeme... 😵

lenuliatko
27. okt 2009

Kukulik, ja už testujem tri dni 😀 A zajtra idem aj na krv. A potom v piatok, ako to rastie.

kukulik30
27. okt 2009

leni testiky su super, a pekne tmavnu..urcite by to bolo viditelnejsie obden, ale aj tak to vidno, ved ten 11. den po ET je uz krasny 🙂 🙂 🙂

zajacik...
27. okt 2009

Leni ozaj ved ty uz ides zajtra na krvicku, verim ze ti lepi, ale neboj, urcite je vsetko OK 🙂

zajacik...
27. okt 2009

Kukulik jasne ze sa chapeme 😀

kukulik30
27. okt 2009

ja uz mam po mrske..takze dufam , ze ten mesiac pekne zbehne, posnazilkujeme a potom sup na kET 🤐

lenuliatko
27. okt 2009

Ja viem Kukulik, že je lepšie obdeň, ale nedalo mi to 😀 Keď mi bude pekne rásť hCG, prestanem testovať, dosť to stresuje, ako porovnávať čiarky, či tmavnú.

kukulik30
27. okt 2009

zajko ja som taky popletko, ale to uz ste si iste zvykli 😀 😀 😀

kukulik30
27. okt 2009

leni, ja som testovala 3x za den, takze chapem...ja sa vooobec ale vobec necudujem 😀 😀 😀 😀

zajacik...
27. okt 2009

Kukulik tak nech mesiac rychlo zbehne a mozes ist na KET. Alebo najlepsie by bolo keby si nan uz nemusela ist, tak pekne snazilkujte 😵

lenuliatko
27. okt 2009

Kukulik, a to ťa nestresovalo ešte viac? 😀 Veď pochybujem, že palička tmavla viditeľne v priebehu dňa 😅 O mesiac keď pôjdeš na KET a nám to tu dobre dopadne, budeme po vás pľuť tehu vírusy ako divé, takže tehu to istí 😉
Zajačik, aj ja dúfam, že to bude ok, ale opatrne... Len z toho labáku mám hrôzu, zlé spomienky....

zajacik...
27. okt 2009

Kukulik 3x za den? To by som stresovala, ved ciarka poobede je urcite slabsia ako rano, nie?

lenuliatko
27. okt 2009

Kukulik a ako dopadli oslavy, Samko sa tešil? Ktorý darček vyhral?

zajacik...
27. okt 2009

Leni a iny labak v MI nemate? Ze by si to odniesla inde...

zajacik...
27. okt 2009

Inak skoda ze nebyvas v KE ☹

lenuliatko
27. okt 2009

Nemáme. A koľkokrát som tam prišla (cca 7 krát), tak mi povedali, že som tam zle 😀 Lebo to je len taká vyslovene malá zastrčená šopa, kde robia len pár druhov testov a bežne tam ľudia sami asi nechodia. Veľký labák je blízko, ale tam nerobia hCG.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre