• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Hihi tak tu sa dohadzuju frajerky pre chlapcov? :grinning: :grinning: :grinning:

Mima ozaj si dnes bola v SPLNe??? Inak ja som tam bola uz o siedmej, no co ked som uz doma nevedela obsediet :sweat_smile: A uz tam boli asi 2-3 babenky... ja som isla hned na krvicku, trosku sme pokecali so sestrickou, vypisala mi recept na lieciky a okolo 7,10 som uz odchadzala a potom som vedla v lekarni cakala 20 minut kym ju otvoria :fearful:
2. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalidka super, berem ta za slovo :grinning: :grinning: :grinning:
leni mno neviem neviem, uz deny vo february ci kedy to bola nedal kvoly tomu fotku, tak snad to od maja opravili :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik, ale ja som prišla neskôr - okolo 7.30
2. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... este 2 hodiny... :zipper_mouth:
2. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus ozaj minule som sa pytala na tie tehu-nevolnosti, ze tie ktore ste si tym presli (viem ze aj ty), tak ci aj mimo tehu si mavala slabsi zaludok, resp. ci aj tvojej mamine bolo v tehu nevolno...hmm? Ze ci to moze mat nejaky suvis :fearful:
2. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte splniecka :slight_smile:, pozdravujem vsetky snazilky, tehulky a mamicky.
Zajacik, ani sa ti necudujem, ze si v splne bola uz o siedmej :grinning: , neboj o chvilu sa ti potvrdi, co uz vieme, ze si stastna tehulka :wink:
2. nov 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky.Prajem vám pekný deň :slight_smile:
2. nov 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gisel uz mas doma testiky? :slight_smile:
2. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky este 1 hodina, uz zacinam byt nervozna :unamused:
2. nov 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik verim, ze si nervna, aj ja som bola jak pes, ked som cakala na vysledocek :slight_smile:
Mno, ja mavam slabsi zaludok aj pomimo, hlavne v aute a buse pri zakrutach, ako decko som sla zomriet, teraz sa to celkom da, ale nieje to bohvie co :slight_smile: A mozno to nejaky suvis ma, lebo ja to mam po tatovi, jemu tiez byvalo spatne... mame vobec a v dvoch tehu blula len 2x, aj to pri bratovi, u mna ani nevedela, ze je tehu :slight_smile:
2. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajacik, este nemam :slight_smile: , kupim si ich asi dnes.
Chcem sa opytat, dnes rano ma popichavalo v brusku, zrejme v maternici, je to asi zle? Zajacik teba nepopichavalo, lebo viem, ze si spominala len vajecniky.
2. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gisel, nieje to zle, len sa tolko nepozoruj, neboj, dobre bude :slight_smile: Aj mna sem tam pichlo, hlavne ked som sa natiahla, takze hlavne klud, nech niesu fazulky v strese :wink:
2. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem lyndus mas pravdu, nebudem stresovat :slight_smile:
2. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gisel podla mna je to dobre ked ta picha v maternici. Mna bolelo brusko asi taky 3.-4. den po ET, a aj potom sem-tam brusko, ale ja som viac tie vajecniky citila... ale u kazdeho je to ine, pozri na Feju, ta neciti nic a je tehulka :dizzy_face:
2. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
No veru a ani tomu ešte stále nemôžem uveriť práve pre tú absenciu príznakov.
2. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajačik čakám na výsledok.
2. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... 570.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
revem tu ako mala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Užasnéééééééé. Dievčence ja žasnem. Také obrovské čísla.....
Vidím, že všetko berie jedným šupom dvojčence. Blahoželám!!!!!
2. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani sa ti nečudujem. Ja som reagovala tak isto. Úplne spontánne som začala plakať a sestričky ma upokojovali, aby som bola v pohode.
2. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa rozplakala az ked som zlozila tlefon, ale uz som sa ukludnila.... uf, spadol mi kamen zo srdca, dufam ze vsetko bude v poriadku, na UZV idem buduci utorok :slight_smile:
2. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veľmi sa teším a držím pršteky. :wink:
2. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik gratulujem,krasne cislo :dizzy_face:
2. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz si hadam aj mozem nastavit tt, dufam ze tym nic nepokazim :sweat_smile:
2. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajacik blahoželám krásne číslo :slight_smile:
2. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik, zo srdca gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasne hcg.... same dvojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mne je v tieto dni tazko na srdiecku.... casto myslim na nasho anjelika.... :pensive: :pensive: :pensive: a na vsetkych, ktori sa nenarodili..... :pensive:
2. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko to ma podrz, TP nam vychadza rovnako (lebo ja nemam 28 dnove cykly, ale cca 26 dni) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Babulky dakujem, strasne sa tesiiiim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy myslis ze je to na dvojky?? :confused: No neviem, nechame sa prekvapit :slight_smile: A nebud smutna, anjelik dava pozor na vasu Hanku a urcite by nechcel aby si sa trapila...
2. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno vidis zajacik, nadherne cisielko, som ti hovorila, ze si mohla ist kludne na krvicku v piatok :grinning: :grinning: :grinning:
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, tesim sa velmo :slight_smile:)) Sa to tu paradne rozbieha :wink:
gisel :wink:
2. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy mojko, urcite je to tazke, ale nebud smutna, Hanicka potrebuje veselu maminku :slight_smile: Aj ja som mazelovi povedala po prvom utz, ze jedno babatko nam umrelo, ale viac som to uz tak nebrala, som stastna, ze je tam to jedno nase bojovne :grinning:
2. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok