• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Lyndus aj ty si najprv cakala dve babulky? To si ani nepamatam... a ake si mala hcg?
2. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee necakala, aspon o tom neviem, ale vkladali mi dve, to preto... ja som mala na 13 den 340 :slight_smile:
2. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj tak som to zle pochopila :zipper_mouth:
2. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoska mala na 13 den vyse 1000 jednotiek, to bolo jasne ze su tam dve, ani nesla na kontrolnu krvicku :grinning:
2. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajacik :wink: hlavne ze mas krasne HCG, kazali ti ist este aj na kontrolu, ci ta rovno objednala sestricka na UTZ?
2. nov 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predpokladam ze kamoska ma dvojky :grinning:
2. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohuzial nie, narodili sa predcasne drobatka a jedna to nezvladla :frowning2: ale to su asi len kriticke pripady, u vas budes secko ako ma byt od zaciatku az do konca :slight_smile:
2. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj to je smutne :pensive:
2. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem ďalšej tehulke, zajko :slight_smile: číselko je pekné a zajačice majú veľa zajkov :slight_smile:
ja som mala hcg 300 a tiež som čakala dvojčatá, takže to číselko je naozaj iba orientačné.
2. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko veru je, ale aj taky je zivot :pensive: treba mysliet pozitivne a brat to tak, ze my dopadneme ukazkovo :grinning:
2. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyndus nie uz na kontrolne hcg nemusim, iba na uzv v utorok :slight_smile:
2. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som si myslela ze si vypocujem vetu : "Gratulujem, ste tehotna" ... a nic :zipper_mouth: Ale nevadi, lebo uz mi rano gratulovala k pozitivnym testikom a tesila sa, zlata bola :dizzy_face: A teraz mi len povedala ze je vsetko v poriadku, ze uz su vysledky, ale hcg mi nepovedala, uz som sa aj zacala bat, a ona ze nema pri sebe moju kartu, ale potom ju zobrala a nadiktovala cisielko. Hned som kludnejsia :dizzy_face:
2. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajko gratulujem, budú to dvoječky :wink: :slight_smile:
2. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si musela ísť poležať, od rána ma žalúdok bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky dakujem :dizzy_face: A uvidime ake prekvapenie mame v brusku, ja by som bola velmi stastna keby boli dve, ale budem velmi stastna aj ked bude jedno, mne je to jedno, hlavne nech je vsetko OK :slight_smile:
2. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz v utorok ides na ULZuk?
2. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zaludok zatial necitim, dufam ze ani nebudem :wink: A keby aj, tak pre babiku vydrzime vsetko :dizzy_face:
2. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O tyzden v utorok, teda nie zajtra, ale ten dalsi :slight_smile:
2. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem teraz v piatok, dufam, ze bude vsetko v poriadku :dizzy_face:
2. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajačik, gratulujéééém, už si oficiálne tehuľka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Úžasný pocit, však? A krásne číslo, no vidím to tak, že budúci týždeň bude týždeň prekvapení, koľko drobcov sa skrýva v brušku :wink:
A k tomu termínu pôrodu, ja som nastavila 28 dňový cyklus, ale taký sotva mávam. Od 28-32 dní. A tento posledný určite nemôžem brať ako východiskový, tak som tam šupla 28 dní :slight_smile: Drobci si aj tak termín vyberú sami :grinning:
2. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuliatko dakujem, ano je to nadherny pocit, ved co ti budem hovorit :grinning: :grinning: :grinning: A ty teda kedy ides na UZV?
2. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa to tu pekne roztehulieva :dizzy_face: Tak dobre sa pozerá na tie tt a keď ešte budú rásť :dizzy_face:
2. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajko, neviem ešte, v utorok? :sweat_smile: Chhcela som ísť radšej až v stredu-štvrtok, no ale uvidím.
2. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem Zajacik, velmi sa s Tebou tesiiiiiiiim :slight_smile: .
2. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelka dakujem :slight_smile:
2. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajko, gratulujeeeem...konecne krasne spravicky... :slight_smile:
2. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka veru konecne sme tu smolu prelomili :slight_smile:
2. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajacik, Takyna... blahozelam a velmi velmi drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Krasne cisla mate vsetky, som zvedava na pocet babuliek :dizzy_face:
2. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajulko náááááááááááádherááááááááááááááááááááá - gratulujem mamina, ani nevieš ako sa tu usmievam popod nos. Strašne sa s tebou teším, fakt strašne cmukyyyyyy :zipper_mouth: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 14:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajko kráááása oficialuš gratulujemeee.. :dizzy_face:..ja dodnes neviem aké bolo hcg :confused:ale stačí mi živý dôkaz :dizzy_face:
taky aj tebe gratulujeeemeeee.. :dizzy_face:
zuzla aj tebe gratulujem, hoc ťa nepoznám, či si splnka, al. ako.. :dizzy_face:

tak ideme nakojiť a pa vonku.. :grinning:
2. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok