Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
2. nov 2009

Lyndus aj ty si najprv cakala dve babulky? To si ani nepamatam... a ake si mala hcg?

lyndus
2. nov 2009

ee necakala, aspon o tom neviem, ale vkladali mi dve, to preto... ja som mala na 13 den 340 🙂

zajacik...
2. nov 2009

Jaaj tak som to zle pochopila 🤐

lyndus
2. nov 2009

kamoska mala na 13 den vyse 1000 jednotiek, to bolo jasne ze su tam dve, ani nesla na kontrolnu krvicku 😀

lyndus
2. nov 2009

zajacik 😉 hlavne ze mas krasne HCG, kazali ti ist este aj na kontrolu, ci ta rovno objednala sestricka na UTZ?

zajacik...
2. nov 2009

Predpokladam ze kamoska ma dvojky 😀

lyndus
2. nov 2009

bohuzial nie, narodili sa predcasne drobatka a jedna to nezvladla ☹ ale to su asi len kriticke pripady, u vas budes secko ako ma byt od zaciatku az do konca 🙂

zajacik...
2. nov 2009

Juj to je smutne 😔

deny3
2. nov 2009

gratulujem ďalšej tehulke, zajko 🙂 číselko je pekné a zajačice majú veľa zajkov 🙂
ja som mala hcg 300 a tiež som čakala dvojčatá, takže to číselko je naozaj iba orientačné.

lyndus
2. nov 2009

zajko veru je, ale aj taky je zivot 😔 treba mysliet pozitivne a brat to tak, ze my dopadneme ukazkovo 😀

zajacik...
2. nov 2009

Lyndus nie uz na kontrolne hcg nemusim, iba na uzv v utorok 🙂

zajacik...
2. nov 2009

Inak som si myslela ze si vypocujem vetu : "Gratulujem, ste tehotna" ... a nic 🤐 Ale nevadi, lebo uz mi rano gratulovala k pozitivnym testikom a tesila sa, zlata bola 😵 A teraz mi len povedala ze je vsetko v poriadku, ze uz su vysledky, ale hcg mi nepovedala, uz som sa aj zacala bat, a ona ze nema pri sebe moju kartu, ale potom ju zobrala a nadiktovala cisielko. Hned som kludnejsia 😵

takyna
2. nov 2009

Zajko gratulujem, budú to dvoječky 😉 🙂

takyna
2. nov 2009

Ja som si musela ísť poležať, od rána ma žalúdok bolí 😝

zajacik...
2. nov 2009

Taky dakujem 😵 A uvidime ake prekvapenie mame v brusku, ja by som bola velmi stastna keby boli dve, ale budem velmi stastna aj ked bude jedno, mne je to jedno, hlavne nech je vsetko OK 🙂

takyna
2. nov 2009

a teraz v utorok ides na ULZuk?

zajacik...
2. nov 2009

Ja zaludok zatial necitim, dufam ze ani nebudem 😉 A keby aj, tak pre babiku vydrzime vsetko 😵

zajacik...
2. nov 2009

O tyzden v utorok, teda nie zajtra, ale ten dalsi 🙂

takyna
2. nov 2009

ja idem teraz v piatok, dufam, ze bude vsetko v poriadku 😵

lenuliatko
2. nov 2009

Zajačik, gratulujéééém, už si oficiálne tehuľka 😵 😵 😵 Úžasný pocit, však? A krásne číslo, no vidím to tak, že budúci týždeň bude týždeň prekvapení, koľko drobcov sa skrýva v brušku 😉
A k tomu termínu pôrodu, ja som nastavila 28 dňový cyklus, ale taký sotva mávam. Od 28-32 dní. A tento posledný určite nemôžem brať ako východiskový, tak som tam šupla 28 dní 🙂 Drobci si aj tak termín vyberú sami 😀

zajacik...
2. nov 2009

Lenuliatko dakujem, ano je to nadherny pocit, ved co ti budem hovorit 😀 😀 😀 A ty teda kedy ides na UZV?

lenuliatko
2. nov 2009

Ako sa to tu pekne roztehulieva 😵 Tak dobre sa pozerá na tie tt a keď ešte budú rásť 😵

lenuliatko
2. nov 2009

Zajko, neviem ešte, v utorok? 😅 Chhcela som ísť radšej až v stredu-štvrtok, no ale uvidím.

petronelka77
2. nov 2009

Gratulujem Zajacik, velmi sa s Tebou tesiiiiiiiim 🙂 .

zajacik...
2. nov 2009

Petronelka dakujem 🙂

zuzana.dry
2. nov 2009

Zajko, gratulujeeeem...konecne krasne spravicky... 🙂

zajacik...
2. nov 2009

Zuzka veru konecne sme tu smolu prelomili 🙂

deny32
2. nov 2009

Zajacik, Takyna... blahozelam a velmi velmi drzim palce 😵 😵 😵
Krasne cisla mate vsetky, som zvedava na pocet babuliek 😵

zuzla80
2. nov 2009

Zajulko náááááááááááádherááááááááááááááááááááá - gratulujem mamina, ani nevieš ako sa tu usmievam popod nos. Strašne sa s tebou teším, fakt strašne cmukyyyyyy 🤐 😵

mimusa4
2. nov 2009

zajko kráááása oficialuš gratulujemeee.. 😵..ja dodnes neviem aké bolo hcg 😕ale stačí mi živý dôkaz 😵
taky aj tebe gratulujeeemeeee.. 😵
zuzla aj tebe gratulujem, hoc ťa nepoznám, či si splnka, al. ako.. 😵

tak ideme nakojiť a pa vonku.. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre