Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
2. nov 2009

kukuk 😀
walle vitaj, nevadi, ze chodis do gyncare, v podstate to je jedno, hlavne ze sa navzajom povzbudime a poradime 🙂

kukulik30
2. nov 2009

gisel takze najblizsie sa chystas testovat ty? 😵 tak dufam, ze sa pridas k dievcatam 😉

tinka aj teba rada vidim a tieto Vianoce budu, verim , ze pre vas tie najkrajsie 😵

cavik, no pozeram, ze pracovne tempo mas sialene, ale neboj uz coskoro sa ukludni, lebo bude babo 😉 😀

oacka
2. nov 2009

Caute, kočky, tak aj vám poviem tajomstvo. Zatiaľ čakáme, hoci u Hredzáka som bola naposledy v máji. Zadarilo sa prirodzene, tak držte palce, aby tam aj ostalo. V SPLNE som asi dva roky a absolvovala som 2 IUI, no neúspešne. Dúfajme, že to výjde.

cavik
2. nov 2009

mima....áno, blond a okuliare...a Ty si bola ktorá ? 🙂 🙂

oacka....gratulujem 🙂 🙂

mima263
2. nov 2009

oacka aj ja gratulujem 😉
cavik, no sranda, ja som mala ružový rolák a aj som si Ťa obzerala, neskutočne sa podobáš na moju spolužiačku z výšky 😅 😅

zajacik...
2. nov 2009

Cavik, Matulka dakujem 😵
Wale ano pochopila si to spravne, sice ja som mala ET o 3 dni po Lenuliatku, ale odber sme mali rozdiel len 2 dni a ja mavam kratsi cyklus ako ona tak nam to vypocitalo na ten isty den 🙂
Oacka vitaj julovka 😵

cavik
2. nov 2009

ružový rolák tam niekto mal ? 🙂 🙂 🙂

lenuliatko
2. nov 2009

Cavik a to podstatné nenapíšeš? Kedy máš OPU? 😉

cavik
2. nov 2009

a kde si chodila na výšku ? 🙂 🙂 🙂 🙂

ja som si všimla takú peknú sympošku sedieť na čiernej pohovke, mala krátke melírované vlasy...tá sa na mňa usmiala, len som prišla, potom tam stál jeden pár pri dverách a ešte som si všimla dve buchtičky sedieť na čiernej sedačke

walle
2. nov 2009

zajko, no to je fantastické...ak mne ET vyjde, tak august...ale to je zbytočné teraz hovoriť...keď vyhárm športku... ☹

cavik
2. nov 2009

OPU mám vo štrvtok, dr. diktoval nejakých 10 kúskov, zajtra je pregnyl....trochu sa toho obávam, pretože takto mi vychádza iba PK 😒

lenuliatko
2. nov 2009

Ahojte babulky, ktoré som tu dnes ešte "nestretla" 😀
Zajačik, ja keď som dala do nastavenia 31 dňový cyklus, čo mám najčastejšie, tak mi vyšiel termín až na 9.7. Ale tento sa mi páči viac 😀

lenuliatko
2. nov 2009

Cavik, neboj, to je akurát. Inak, dúfam, že sa Leto nenahnevá,ale aj ona má OPU vo štvrtok, tak budete lebediť na izbe spolu 😉 A pekné číslo 10. radšej menej, ale kvalitnéééé

zajacik...
2. nov 2009

Cavik aj ja som mala odber vo stvrtok a ET v pondelok, sice to este nebola PK, ale skoro 😀 Tiez som bola najprv smutna, bala som sa ci nieco z tych mojich 5 vajok tolko dni vydrzi, ale vidis, vydrzali 😵 Tak drzim palce nech to aj tebe tak krasne vyjde 😉

mima263
2. nov 2009

cavik chodila som do KE
pri mne sedeli také buchtičky ale aj ja som taká, takže sme tam boli 3 😝

lenuliatko
2. nov 2009

Veď podľa mňa to je skoro PK bez zbytočných poplatkov. Ukáže sa, ktoré embryjká sú najkvalitnejšie a tie vložia.

zajacik...
2. nov 2009

Leni ved ano, je to skoro PK, len si nevies predstavit tie strachy ako som sa bala aby vydrzalo aspon jedno 😨

cavik
2. nov 2009

no ved to, zajacik....tiez sa bojim, ci preziju 😒 ...nadiktoval sice10 kuskov, ale od 12-19 mm, takze, vela ich je malych nedozretych 😒

mima.....mas velmi daleko ku tym dvom buchtickam 🙂 🙂

zajacik...
2. nov 2009

Cavik ja som mala pri 1.IVF len 3 vajka, to tiez boli strachy... a oplodnili sa len 2, ale prezili to vtedy, len potom nezabojovali. Nebojkaj, urcite je medzi tvojimi 10 kuskami aspon jedno tvoje dalsie dietatko 😵

melisska
2. nov 2009

dobru nocku 😵 😵 😵

lyndus
3. nov 2009

bre ranecko babulky, tehulky, cakatelky a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak secky 😀 😀 😀
ranajockyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

gisel22
3. nov 2009

Ahojte splniecka, prajem vam pekny dnicek 🙂
Ja som trosku smutna, lebo dnes rano som testla (8den po ET) a nic ani duch ☹ ☹ Testnem este raz, ale az v sobotu, ale moc uz tomu neverim, ze tam nejaka palicka bude ☹ ☹

zajacik...
3. nov 2009

Gisel viem ako negativny test dokaze rozhodit, ale ver ze este nic nieje stratene... uz som to tu neraz pisala, kamoska nemala // ani na 10.den a cakala dvojky 🙂 Takze drzim palce!!!

Lyndus este si mozem trochu uchmatnut z tvojich virusikov? Nech to drobcovi (drobcom) prospeje 😵 Tak trosku si pochrumkam 😉

Ahojte vsetky SPLNiecka 😵

lyndus
3. nov 2009

zajko len si daj, nech sa zajaciky dobre nacucnu a nepustia 😉
Gisel este neboj, to nemusi este nic znamenat, este vydrz 😉

lenuliatko
3. nov 2009

Ahojte kočky 🙂
Lyndus, vďaka za raňajky 😝
gisel, ešte nestresuj, je skoro. // sa ešte objavia. Skús testnúť za dva dni. Ale viem, že ti to na nálade nepridalo 😒
Zajačik ahoj, čo zajačikovia, dávajú o sebe vedieť? 🙂
Ja som blbá, ale zas som začala stresovať 😖 Nejak mi poľavili moje nepríjemné príznaky, cítim sa oveľa lepšie... A keďže ja som zrejme mala (a ešte snáď mám OHSS), tak tam príznaky majú vymiznúť až okolo 12tt. Najradšej by som chodila na krv stále, do UZV sa zbláznim 😅 Som vadná, či je to len prirodzený strach? 😅

lenuliatko
3. nov 2009

jéj, ja mám 6tt 😵 Už keby bolo aspoň 36 😀

gisel22
3. nov 2009

Zajacik, lenuliatko, lyndus, dakujem za povzbudenie, 🙂 len to trosku cloveka rozhadze. Pockam, a v pondelok to bude rozhodujuce.
Uz 6 rokov cakam na pozitivny test a este nikdy som nemala ani naznak //
Verim, ze raz sa to zlomi 🙂

lyndus
3. nov 2009

leni, ten strach je ok, myslim, ze sme to mali a mame kazda... ja tiez stale pozorujem maleho, ci sa dost prevaluje, ci ma dnes uz kopol, alebo este nie, rano ked sa budim a on nist tak uz stresujem, ze ako to, ze sa este neozval 🙂 to je normalka, uz sa budeme bat az do smrti, to je ruzova buducnost 😀
gisel, drzim paluchy na dalsi testik, ten moj teraz bol tiez prvy pozitivny v zivote 🙂

lenuliatko
3. nov 2009

Gisel, viem, že ťa to rozhádzalo 😒 Ale fakt je veľká šanca, že sa to zmení, len to nevzdávaj.
Lyndus, no máme sa na čo tešiť. Už som o bábo prišla, tak teraz ma úplne všetko stresuje a vyvádza z miery 🙄 Keby sme tak mohli mať istotu, že všetko už aj dopadne dobre, že by sme si mohli vydýchnuť a konečne si to užívať a tešiť sa.

marcelka82
3. nov 2009

Ahojte. Bolesti troška ustupili. Dokonca mi aspoň nie je zle pri pomyslení na jedlo. Tak snáď mi tie injekcie pomôžu. Všetko čo robím, robím pre drobčeka. Keď viem, že je v poriadku, tak som kľudnejšia. Ale manželstvu to aj tak nepomáha. Tak nech. Kašlem na neho. Aj tak keď sa drobček narodí, tak manžel na neho bude žiarliť. Veď sa drobčekovi bude treba dostatočne venovať. A ja sa už neviem dočkať. Nech je už konečne máj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre