Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
14. nov 2009

zajko pozdravujem bublinku v brusku 😵 pohladkaj ju jemnucko 🙂

tina1
14. nov 2009

kukulik, ty ideš na ďalšie IVF či KET? Ja idem v pondelok do SPLNu, nech mi pichnú decapeptyl a potom MS a potom pichanie a potom vklad a potom pozitívny testík a vysoké HCG. Tak toto je môj scenár 😀 😀 😀

gisel22
14. nov 2009

Ahojte splniecka 🙂
Dlho som tu nebola, vrhla som sa do prace, aby som na to sklamanie uz nemyslela. Samozrejme bojovat ideme dalej 😉
Lenuliatko, myslim na teba, musis teraz vela oddychovat a uvidis bude vsetko ok 😉
Zajacik, tesim sa s tebou a aj ty davaj velky pozor na bublinku 🙂
Rebeka, verim, ze tentokrat to vyjde, drzim ti silno palceky

Vsetkym splnieckam prajem krasny vikend 🙂 🙂 🙂

lenuliatko
14. nov 2009

Ahojte, moje zlaté, ďakujem za slová podpory, ani neviete, ako to pomáha 😵 Aj dnešok je ok, nešpiním. Tak verím, že to bolo len postrašenie, že si mám dávať sakra pozor, kašľať na firmu, vybavovačky a pekne oddychovať. Síce ma v tej posteli už mrle žerú, nezvyknem toľko leňošiť, ale musím. A dnes pekne rozdýchavam nevoľnosti, to ma uisťuje, že drobce sa majú dobre a rastú. Teda dúfam. Držte sa všetky, tehuľky, dávajte si pozor a vidím, že sa chystajú ketíky, tak nech sú všetky úspešné 😉

zajacik...
14. nov 2009

Lenuliatko mam z vas radost, len sa pekne opatrujte 😵
Kukulik bublinka pohladkana 😵
Tina perfektny scenar, verim ze vyjde 😵 A akurat to stihas do Vianoc 😉
Gisel pozdravujem ta 🙂 Neboj, ten smutok preboli a potom ta caka krasna odmena 😵

rebeka33
14. nov 2009

Ahojte splniečka. Gizel som rada, ´že si sa ozvala. A to v dobrej bojovnej nálade. Ja som už kúpila ženský čaj s alchimikou na sliznicu a o mesiac ket. musí to vyjsť -raz určite. 😀 😀 😵
leni som rada, že sa cítiš lepšie a nekrvácaš.ale pekne ležkaj. Viem, že je to ťažké ja som tak ležala 3 týždne a mrle ma žrali, čo už len mi pre tie bába neurobíme. Budem ti posielať veľa pozitívnej energie.
prejem pekné lenošenie všetkým. 😎 😎 😎

matulka7
14. nov 2009

Ahojte všetky, pozdravujem Vás a tiež na Vás myslím,....
Lenuliatko - drž sa aj s bábikami,..... moja známa mi povedala: "zlý začiatok, dobrý koniec"- riadím sa podľa toho a neboj sa, odddychuj a bude dobre,.... 🙂 🙂 🙂

dundul
14. nov 2009

Ahojte, rada by som sa dozvedela, ci v SPLNe robia test HCG alebo beta HCG?

kukulik30
14. nov 2009

tinka, chystam sa na 2.KET 😉 a scenar mam navlas rovnaky 😀 ako vzdy ... 😀

dundul, robia klasicke hcg...teda tusim.... nikdy nespominala sestricka beta hcg 🙂

dobru nocku 😉

kukulik30
14. nov 2009

lenka, si ma veeeeeelmi potesila, len tak dalej a zvykaj si na oddychovanie, to je najlepsia volba 😵 🙂

dundul
14. nov 2009

kukulik dakujem, som 14 den po prenose a na krv som nesla do SPLNu ale u nas. Robia beta HCG a to ma ine hodnoty ako HCG. Moj vysledok je 0,82 U / I beta HCG /13.den po prenose/. Neviem sa dopatrat, ci je to pozitivny alebo negativny vysledok. Prosim o radu

zajacik...
15. nov 2009

Dundul vitaj medzi SPLNieckami 😵 V SPLNe sa robi klasicke HCG, to su hodnoty v stovkach... a co sa tyka tvojho vysledku, to ti nepovedali ked si si volala o vysledok? Podla mna je to pozitivne, skusim ti to pozriet niekde na nete... 🙂

zajacik...
15. nov 2009

Skus pozriet tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Vraj v Helisose je pozitivne od 0,1 IU/ml, len to su ine jednotky ako tvoje, lebo ty mas I/U... A preco si nesla do SPLNu ked byvas v KE? Najlepsie urobis ked pojdes v pondelok na krvicku do SPLNu a budes na istom... drzim palce 😉

zajacik...
15. nov 2009

Dundul a este ma napadlo, ze ked si vcera bola 14. den po prenose, tak to si mala transfer v sobotu?? 😅

dalida
15. nov 2009

Lenuliatko, 😵 Drzkam silno palce. 😵 Nic nie je dolezitejsie ako vytuzene bublinky v tv.brusku. 😉 Takze hod za hlavou povinnosti a oddychuj. 😵
Zajacik, ako sa mas? Mas uz tehu priznaky??? 😉

dalida
15. nov 2009

Dundul, vitaj medzi nami. Neviem ti poradit ohladom HCG, no pevne verim, ze budes pozitivna 😵

dundul
15. nov 2009

Ahojte, dakujem vam za odpovede aj podporu, na krv som sla u nas - nie som z KE. Nadalej pokracujem v liekoch a v piatok mam kontrolny odber, tak budem mudrejsia. Bol to nas 4 pokus, zmena centra, a ine zmeny. Iste Vam nemusim hovorit, co sa preziva pri cakani...........ale raz sa to podari, tomu verim. Este raz dakujem za podporu.

petronelka77
16. nov 2009

Dobre ranko Splniecka 🙂 ...
kde ste vsetky? 😉
Posielam tehu virusiky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kukulik30
16. nov 2009

dobre ranko 😵 krasny pondelok 😉
petronelka dakujeme 😵

zajacik...
16. nov 2009

Ahojte 🙂
Dalidka tehu priznaky este nemam 😅
Petronelka krasna fotka v pase, to je tvoje brusko?
Kukulik ahoj 🙂
Dundul silno drzim palce! A inak ja som si myslela ze si z KE ked to mas v pase...
Ahojte vsetky SPLNiecka 😵

petronelka77
16. nov 2009

Ahoj zajacik 🙂 ...
Pekna tehotenska sedmicka 🙂 .
Taketo brusko teraz mam 😉

lenuliatko
16. nov 2009

Ahojte splniečka, zas máme pondelok 😝 Máme sa fajn, len mi je stále viac blééé. Neviem dokedy to ustojím. ďakujem všetkým za podporu 😵
Zajačik, ty stále žiadne tehu príznaky?
Petronelka, krásne bruško 😵
Dundul, až do piatku budeš čakať v neistote? A čo tehu testy, sú pozitívne? Lebo ak tých 0,82 I/U je vlastne 820 mI tak paličky musia byť krásne. Alebo si brnkni do labáku, tam ti povedia.
Mimka sa neozvala? Už asi testovala, dnes je asi 10. deň po KET. Držím palce 😉
Dalida, Matulka, aj vy sa chystáte na KET ako Kukulik?

zajacik...
16. nov 2009

Lenuliatko som rada ze sa mate fajn, a to bleeee je dobry priznak, aj ked neprijemny 😝 Ja zatial tehulkujem bezpriznakovo 🤐 Kedy ides na dalsie vysetrenie?

katy2
16. nov 2009

Ahojte 🙂
leni, zajko, opatrujte babenka 😵 😵 😵

zajacik...
16. nov 2009

Katy 😵

dundul
16. nov 2009

krasny vecer zelam, testik som si robila dnes,je negativny 😖 .................no nezufam, raz sa to musi podarit. Pozdravujem Vas a uspesnym vsetko naj naj naj 🙂 🙂 🙂

ixi
autor
16. nov 2009

ahojky splniecka lenusik zajko opatrujte babulky 😵 😵 😵 ahoj katy 😵
dundul to mi je luto ☹ ja som uz mala tiez 4 vklady a nic 😒

rebeka33
16. nov 2009

Ahojte splniečka. Dundul je mi to lúto. Ak dobre viem Beta- hcg je to isté ,čo hcg, len upresnený názov. ale over si to.
leni som rada, že si ok. Len sa drž a oddychuj.
Ixi, chcela som sa opýtať na to Kajanske korenie. Kde si to kúpila? ďakujem.
Prajem všetkým krásny večer.

dundul
16. nov 2009

ixi planujeme ist na 5-te a co vy? Skusime to, je to financne dost narocne ale cert zober prachy babo je babo. Kto ma skusenost, ako dlho treba mat pauzu po neuspesnom IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre